🚺 Czarna Inez (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Czarna Inez
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNLuty 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Czarna Inez napisane przez naszych użytkowników.

charles » polecił » Czarna Inez11 Lutego 2018, 15:45Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 29


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez większych trudności można się dodzwonić i dogadać, jak nie pasuje godzina to zaproponuje inną


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo wysoka i bardzo szcuplutka, ciemne długie włosy mnie się bardzo podobała do tego młodość, świeżośc, taka lekka niesmiałość, zdjęcie jej na pewno, przyznaje ze zaskoczyłą mnie pozytywnie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Ręczniki spore, suche, świeże, za ścianą prawdopodobnie inna diva, słyszałem meski głos ale zdaje się że to klient, na nikogo nie wpadłem więc bez niezręcznych sytuacji się obyło.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Rewelacja, do pogadania dziewczyna, całkiem inteligentna, miła, bezproblemowa. Płatność po wszystkim, nawet się nie upominała. Warto zaznaczyć że za tę cenę taka dziewczyna to rzadkość


⚡ Akcja (★★★★☆)

Fajna cipka przede wszystkim, świeża, pachnie, zachęcająca no, klimat jak z kochanką trochę, pieszczoty, pocałunki obecne, namiętna atmosfera łatwo się wytwarza. Kilka pozycji przerobionych ,fbg bez gumy, dziewczyna się przykłada, słucha też wszelkich rad co do techniki także bez obaw można się odezwać i jej pomóc. Nie ma takiego mechanicznego podejścia, odczuwa przyjemność, chyba nie ma udawania w jej reakcjach, dla mnie same zalety, chociaż akcja sama w sobie taka 7/10 to za śliczną buźkę, ekstra figurę i nogi do nieba daje 9/10


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Charles przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, nie patrzy na zegarek, brunetka, wysoka, małe piersi, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.