🚺 Maja (+1), Gliwice

🚺 Znana jako:

  • Maja
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Maja napisane przez naszych użytkowników.

Slavo » polecił » Maja11 Lutego 2018, 14:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 18


📞 Ustawka (★★★★★)

Na 2 telefony, bardzo pomyślnie przebiega


👁 Diva (★★★★☆)

Nie ma więcej niż 40 lat na moje oko, więc powiedzmy że wiek się zgadza, pewności nigdy nie ma. Zdjęcie po niezłym retuszu chociaż nadal można dostrzec że to ta sama osoba i mniej więcej te same kształty, a to już dużo.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Czysty ręcznik, żele, dobra łazienka, lokal również czysty, jest gdzie się ruszyć, nikogo nie ma poza nami.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Usmiechnięta z fajnym podejściem diva także bez nieprzyjemności żadnych.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Najpierw prysznic, wraca i zabiera się za fbg, bardzo poprawnie, chociaż okolice raczej nie ruszone co pewnie może mieć spore znaczenie dla niektórych. Nie jest bucowata, nie robi problemów, dopasowuje się do potrzeb w miarę możliwości, nie wiem jak z fetyszami bo jakichś specjalnych nie mam. Trzy pozycje – od tyłu, misjonarz i odwrócony jeździec. Bez naciskania na zmianę, trochę ostrzej tez bez protestów i uciekania czy utrudniania porządnego wejścia w nią. Nie broni dotykania, pieszczenia jej ciała, fajnie reaguje i się ustosunkowuje do partnera. Całość do pochwały chociaz nie ma niczego co by zwalało z nóg, to się jednak diva stara, jest miła, przychylna, można fajnie się pobawić.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Slavo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Gliwice.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, brunetka, niska, retuszowane zdjęcia, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, przyjmuje sama, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.