🚺 Ela 40 (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Ela 40
Zaproponuj pseudonim...
66.67% korzystających poleca (+2/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNLuty 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ela 40 napisane przez naszych użytkowników.

Rael » polecił » Ela 408 Lutego 2021, 15:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-10-05
napisanych opinii: 2


Elunia jest już starszą panią, ale jest zajebistą, bardzo czułą i ciepłą kochanką, i widać, że chce dużo dać klientowi.


📞 Ustawka (★★★★★)

Gdy zadzwoniłem do Eli, bardzo miło rozmawiała ze mną, zapytała mnie nawet, jakiego koloru bieliznę ma dla mnie założyć. Poprosiłem o czarną bieliznę i kozaczki.


👁 Diva (★★★★☆)

Panna jest starszą (ja bym powiedział, że ok. 60 l.) blondyną z dość krótkimi włosami, dużymi, ładnymi piersiami i szczupłymi udami. Była bardzo seksownie ubrana tak, jak poprosiłem.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Średniej wielkości kawalerka, ascetyczny wystrój. Łazienka taka sobie.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Panna jest bardzo czuła i ciepła, czułem się, jakbym wpadł do mojej dawnej nauczycielki, a ona od razu wzięła się za mnie i zaczęliśmy się całować i dotykać.


⚡ Akcja (★★★★★)

Właściwie od razu zaczęliśmy się całować (niezbyt głęboko, ale czule i namiętnie). Dopiero potem, gdy zacząłem dotykać Ją między nogami, wysłała mnie do łazienki. Kiedy stamtąd wróciłem, znów zaczęliśmy się całować. Rozbierałem ją powoli. W pewnym momencie obróciła się i zaczęła się seksownie ocierać swoim tyłeczkiem o mojego herkulesa. Włożyłem jej rękę między uda i cholernie się podnieciłem, bo była bardzo mokra. Kiedy już była rozebrana, poprosiłem, żeby na mnie usiadła i tak zrobiła. Po miłym ujeżdżanku strzeliłem, zapłaciłem pannie, pocałowałem ją jeszcze raz namiętnie i wyszedłem.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1), gorset (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rael przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, seksowna bielizna, szpilki, pończochy, gorset.

Orientacyjna data spotkania to luty 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, rzetelnie podchodzi do pracy, kasa po spotkaniu, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, GILF, blondynka, niska, duże cyce, zaniża wiek, szczupła, płaska dupa, duże sutki, kawalerka, przyjmuje sama, lokal ujdzie w biedzie, jak z babcią, dobra i tania, doświadczona, finał w gumę, na szybką akcję, wychodzi z inicjatywą, całuje, fajna kobieta, uczciwa, wyrozumiała, sympatyczna, adekwatnie do ceny, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Davidwawa1981 » polecił » Ela 4026 Stycznia 2021, 13:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-08-24
napisanych opinii: 2


Miła starsza milff prawie babcia ale miła super cyce inteligentna można pogadać ukrainka ale naprawdę ok polecam bo warto


📞 Ustawka (★★★★★)

Dwa telefony i na miejscu wola ulica ogrodowa


👁 Diva (★★★★★)

Zadbana ubrana fajnie kontaktowa musiałem uciekac szybko bo z firmy dzwonili ruchem jeden raz ale naprawdę miła sympatyczna pachnącą


🏠 Lokal (★★★★☆)

Zadbany wanna i żele czyste ręczniki czysto polecam


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajna jak z kolażkna miła ukrainka trochę babcia ale lubie takie


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Ssie do końca liże jaja to lubie w miarę ciasna dupsko fajne duże cipa zadbana do lizania bielizna szpilki Odrazu ogień


⚡ Przetestowane usługi

klapsy w stronę divy, pocałunki (+1), przytulanie (+1), wspólna kąpiel (+1), wspólna masturbacja (+1), pokaz mastrubacji (+1), seks hiszpański (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral w zabezpieczeniu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), oral z połykiem, wytrysk na twarz (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), wytrysk na ubranie, pozycja 69, minetka, lizanie jajek (+1), facefuck, seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1), gorset (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Davidwawa1981 przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Dodatkową opłatę pobrano za: oral z połykiem.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : klapsy w stronę divy, pocałunki, przytulanie, wspólna kąpiel, wspólna masturbacja, pokaz mastrubacji, seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu, oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, wytrysk na ubranie, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, facefuck, seksowna bielizna, szpilki, pończochy, gorset.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, przy FBG nie używa rąk, dowolna ilość zbliżeń, akcja jak w pornolu, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, przeklina w trakcie seksu, chętnie połyka, bierze po same jaja, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, brunetka, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, zaniża wiek, świetny tyłek, duże sutki, +20 kg w realu, zajebiste cycki, autentyczne zdjęcia, kawalerka, przyjmuje sama, jest gdzie zaparkować, duże łóżko, wanna, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, dyskretne lokum, jak z babcią, wychodzi z inicjatywą, super dziewczyna, całuje, fajna kobieta, sympatyczna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

shrek » napisał o » Ela 409 Lutego 2018, 16:04Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 11


📞 Ustawka (★★★★★)

Łatwo się dogadać mimo że polski ma nienajlepszy, o 2 telefonach byłem na Chłodnej


👁 Diva (★★★☆☆)

Nie po 40 a po 50 pani, dosyć puszysta, urodę trudno mi oceniać przy tym wieku. duże piersi.


🏠 Lokal (★★★★☆)

na chłodnej


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Miłe spotkanie, i porozmawiac i zażartować się da, nie ma niepotrzebnej spiny.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Trzeba uwzględnić wiek i cenę przy recenzji tego spotkania wiec tak się postaram spojrzec na panią. wygląd w tej kategorii - 6/10 jeśli ktoś na babcie leci to może się spodobać Ela, jak nie to cyferki spadają do 4 jak na mój gust no a to się przekłada na wrażenia z całej usługi.
technika fbg bez szaleństwa ale jest dobrze, 6.5/10 spokojnie moge przynać, trochę ręką trochę buzią, sporo śliny, tempo i intensywność umiarkowanie.
seks z przeszkodami, niechętnie reaguje na ostrzejszy seks, stara się uniemożliwiać wchodzenie z nią zbyt głęboko. oprócz tego nawet się stara. opcja drugiego razu nie idzie od niej, trzeba się przypomnieć, bo ogólnie to wolałaby poprzestać na jednym, nieco leniwie. ale atmodfera przy tym i starania jakeis były więc dam tej pani 5/10.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), seksowna bielizna, szpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Shrek przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, 2 finały w cenie, GILF, blondynka, wysoka, cyce do hiszpana, duże cyce, zaniża wiek, obwisłe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, perfekcyjna ustawka, jak z babcią, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.