🚺 Emi 18 (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Emi 18
  • Uległa 18
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Emi 18 napisane przez naszych użytkowników.

charles » polecił » Emi 185 Lutego 2018, 23:16Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 29


Droga fajna małolatka


👁 Diva (★★★★☆)

Młodziutka faktycznie, całkiem ładna ale to ta młodość jej sporo dodaje, taka świeża, niezmianierowana, ciekawa życia, wygadana. Ciało jędrne, fajny i tyłek i cycek. Otwarta, chętna.


🏠 Lokal (★★★★☆)

lokal na Chodkiewicza, dobre miejsce w mojej opinii.
Nie jest sama jak wiadomo, po za tym jakichś specjalnych zarzutów brak.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Bardzo się stara, trochę się bawi, nieznudzona, wygląda jakby lubiła seks i wszystko co się z nim łaczy. Nie unika dotykania,fajna cipka do lizania, smaczna, soczysta. Stara się przy lodzie i tak samo seks - aktywna, posłuszna. Taka jeszcze nie do końca doświadczona, nieco niewinna, fajne ruchanko - przez to jeszcze wychodzi dosyć naturalnie. jeszcze się tam przejdę.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Charles przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, gada jak katarynka, brunetka, wysoka, małe piersi, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje z inną divą, słodka lolita, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.