🚺 Karina (+6), Olsztyn

🚺 Znana jako:

  • Karina
Zaproponuj pseudonim...
85.71% korzystających poleca (+6/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Karina napisane przez naszych użytkowników.

jebadula » polecił » Karina11 Lutego 2021, 18:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-11-16
napisanych opinii: 4


Potwierdzam pozytywne opinie, u mnie akcja na poziomie i fajne spotkanie.


📞 Ustawka (★★★★☆)

PRzez telefon, warto mieć numer


👁 Diva (★★★★★)

Ładna kobieta, bardzo szczupła, mogłaby nawet troszkę podjeść. Ale tyłeczek mimo chudości dobry, fajny, wchodzi się w niego bardzo satysfakcjonująco ten kształt działa na chuć


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera wesoła. Jak z dobra koleżanką, to trafne okreslenie. Seks jej służy, nie widac żeby ciązyło na psychice. Robi to z chęcią, sotkanie jest fajne i przyjazne


⚡ Akcja (★★★★★)

Mistrzowski lodzik, bo ma dobrą technikę i nie fisiuje. Skupia sie nad tym co robi, pięknie manewruje uważając na reakcje i do tych reakcji umie podpasować technikę, - czyli po prostu zaangazowaa. Tyłek niesamowity więc wślizgiwanie się w cipkę jest rozkoszne. Można szybciej, można mocniej, nie jest delikatna ale tez nie rozepchana. Wad nie stwierdzono


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebadula przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, brunetka, szczupła, świetny tyłek, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wyrozumiała, sympatyczna, adekwatnie do ceny, królowa loda, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

17 Marca 2021, 20:11
Arktos: zmieniło się coś w temacie, udało sie jakoś dodzwonić w koncu czy ogłoszeni tylko wisi na necie a odezwy do nikogo?

odpowiedz

13 Marca 2021, 9:23
MH6M: Jest możliwość poprosić o namiar do Kariny? Numer z roksy nie odpowiada, a bardzo jestem zainteresowany jej ofertą.

odpowiedz

Pan » polecił » Karina6 Maja 2018, 19:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-25
napisanych opinii: 8


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Byłem u Karinki kiedyś i bardzo mi się podobało, nie jestem stałym bywalcem, dopiero zaczynam przygodę z divami i chciałbym powrócić do niej jednak nie odbiera ode mnie telefonu, dzwoniłem z innego numeru niż kiedyś.


👁 Diva (★★★★★)

Seksowna drobna kobietka, ładnie opalona, dba o figurę, zadnego zbędnego tłuszczyku, okropnie mi się podobała.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Zaangazowana, miła, przystepna dziewczyna. Wszystko jak trzeba.


⚡ Akcja (★★★★★)

Skusiła mnie głównie seksem analnym na który miałem wielką ochotę ale moja kobita nie podziela wcale tej fascynacji. Temu też wybór padł na Karinkę, pamiętam że dopłacałem coś za tę usługe ale nie była to duża kwota, w granicach zdrowego rozsądku, wydaje mi się że 50 zł. Poza tym zrobiła mi loda na początku spotkania, na rozkręcenie atmosfery. Profesjonalistka w każdym calu. Bardzo bym chciał jeszcze zasmakaować, liczę na to że kiedyś jeszcze przydarzy się okazja i wtedy będzie dostępniejsza.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Pan przejebał 250 PLN (200 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to maj 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, bierze po same jaja, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, brunetka, niska, małe piersi, szczupła, długie włosy, ładna twarz, opalona, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, lubi w dupę, rzetelnie podchodzi do pracy, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Marcin6969 » polecił » Karina4 Kwietnia 2018, 9:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-04-04
napisanych opinii: 6


Mała filigranowa. Opalona. Ładne cycki, ładna twarz


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Trudno się umówić. Po tygodniu się udało.
Ale było warto.


👁 Diva (★★★★★)

Dlugie ciemne włosy. Bardzo ładna twarz.ladny tylek.jak ktoś lubi filigranowe dziewczyny to polecam.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal na jarotach. Dużo miejsc parkingowych. Czysty. Czysta łazienka i pokój. Dużo źeli w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo miło. Napewno dyskretnie. Atmosfera jak z kolezanka. Nie zera na zegarek. Klimat gfe.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja rewelka. Wszystkie pozycje jej pasują. Lodzik płytki ale delikatny tak jak lubię bez gumki.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcin6969 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

filigranowa, ciężko się umówić, ładna twarz, długie włosy, brunetka, świetny tyłek, czysta łazienka, czysty lokal, dużo żeli w łazience, dyskretne lokum, nie patrzy na zegarek, opalona, jest gdzie zaparkować

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

pawelspo » polecił » Karina12 Lutego 2018, 10:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-12
napisanych opinii: 1


Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, widoczki jak na zdjęciach.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Typowa ustawka - telefon, adres podała, potem drugi telefon już z okolicy i dokładniejszy adres.


👁 Diva (★★★★★)

Diva jak na zdjęciach, fajna filigranowa, opalona.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, raczej łatwo trafić, w okolicy duży parking.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo miła. Widać, że to doświadczona diva, zagada, wie jak rozluźnić klienta, jak podejść do tematu 🙂. Kasa na początku, zaraz po wejściu


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja rewelacja. Fbg głęboko po same kule bez użycia rąk. Sex też mega. Wszystkie pozycje jej pasują


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pawelspo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn w dzielnicy Jaroty.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzuca teksty jak z pornola, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, niska, małe piersi, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje sama, inteligentna, dyskretne lokum, tatuaże, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

fap_fap » polecił » Karina4 Lutego 2018, 23:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 10


Lodzik fajny, ale uroda tej diwy mnie nie zachwyciła, zdjęcia moim zdaniem mocno nieaktualne. Ale czas miło spędzony, nie lubię tylko takiego naciągania na wygląd ;)


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka okej, jak już odebrała, próbowałem kilka razy w ciągu dnia, odebrała dopiero po południ, chociaż na roksie ma info, że pracuje cały czas. Nie wiem, może przyjmowała gości. Po odebraniu wszystko już poszło sprawnie.


👁 Diva (★★★☆☆)

Drobna, szczupła, ale mimo to wygląda dosyć niekorzystnie 😕 Szkoda, bo z takim ciałkiem miałaby niezły potencjał. Cycki średnio jędrne, brzuch tak samo (to chyba po dziecku), ale to twarz jest jej największym mankamentem. Jednak biorąc pod uwagę wszystko, to warto do niej się wybrać, bo dosyć umiejętna jest w te klocki. Ma bardzo fajny tyłek!


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal bardzo czysty, wszystko okej. Łatwo tam trafić, jest dyskretnie.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera poprawna, diwa jest miła, ale niezbyt inteligentna - no ale nie po to do niej idę. Ogólnie to nie ma zgrzytów, chętnie się bierze za akcję.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodzik to zdecydowanie jej klimaty, ciągnie dobrze, obrabia też okolicę, niezła jest, nie skłamię, że to był najlepszy lodzik. Na plus to, że pyta, czy wszystko okej podczas lodzika, więc nie ma problemów jak ktoś lubi ostrzej albo wolniej - diwa się do tego dostosuje. Cipke ma bardzo ciasną, wiec to też na plus podczas klasyka. Fajnie się rusza.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fap_fap przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, jak z koleżanką, brunetka, retuszowane zdjęcia, szczupła, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Michal07 » polecił » Karina4 Lutego 2018, 21:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-02-02
napisanych opinii: 3


Mała ładna czarna figlarna kokietka, wie jak zakręcić faceta ☺


📞 Ustawka (★★★★★)

Z ustawą jest ciężko bo odbiera tylko od stałych klijentow.
Karinke znam już sześć lat więc problemu nie miałem.


👁 Diva (★★★★★)

Mała, drobna filigranowa mocno opalona brunetka.
Długie piękne włosy, szczuplutka bardzo ładny zgrabniutki tyleczek.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Blokowisko na Jarotach. Dużo miejsc parkingowych. Przyjmuje sama.
Mieszkanie małe ale bardzo czyste i bardzo czysta łazienka wręcz jak wysterylizowana.
Pokój czysty wygodne łóżko.


☕ Atmosfera (★★★★★)

I tu spotkanie jak z najlepszą przyjaciółka bez zgrupowania.
Karinka nie grymasi robi wszystko o co się poprosi.
Pupka idealna.
Obciaganko też bo same bile zna się na robocie. Z nią zawsze jest zajebiscie jak z najlepszą koleżanka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja rewelacja. Fbg głęboko i powoli. Sex też bez zarzutu najlepszy jaki miałem.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), wspólny prysznic (+1), wspólna masturbacja (+1), zabawa wibratorem (+1), handjob (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), głębokie gardło (+1), wytrysk na twarz (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Michal07 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, wspólny prysznic, wspólna masturbacja, zabawa wibratorem, handjob, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, głębokie gardło, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn w dzielnicy Jaroty.

🔤 Tagi

brunetka, ciężko się dodzwonić, długie włosy, przyjmuje sama, czysta łazienka, jak z koleżanką

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

fircyk » napisał o » Karina4 Lutego 2018, 19:01Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-21
napisanych opinii: 11


Powinna brac trochę mniej


📞 Ustawka (★★★★☆)

Nie odbierała dość dlugo, potem sprawnie, nie kłamie przez telefon z serwisem


👁 Diva (★★★☆☆)

Twarz nie podobała mi sie w ogóle, ciało no cóż, drobniutka i szczuplutka, fajny tyłek - więc dla mnie to zawsze na plus i zostaję, piersi małe i wiszą, nie za bardzo. Wiek chyba nie zaniżony, po 30 na pewno


☕ Atmosfera (★★★★★)

Bardzo dobra, dziewczyna dosyć uczciwa, nie obiecuje za dużo, jak coś nie wchodzi w gre to mówi to z góry i nie zwodzi na zasadzie jak już zdejmiesz spodnie to i tak zostaniesz.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Bez rewelacji ale źle nie było, seks okej ale niczym się nie zachęciłem poza fajnym wypiętym tyłkiem, z przodu widoki gorsze bo za ładna nie jest i cycek marny. Oralnie już miała większe pole do popisu, stara się bardzo i nie odpierdala maniany. Anal nie był możliwy ale czy to reguła to w sumie nie wiem. Opcja powrotu jest możliwa ale raczej na ciśnieniu, bo jakoś specjalnie nie zawodzi ale żeby wracać na samo wspomnienie dziewczyny to w ogóle nie.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fircyk przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, niska, obwisłe piersi, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.