🚺 Ola 42 połyk i rimming (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Ola 42 połyk i rimming
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 30 min.50 PLNLuty 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ola 42 połyk i rimming napisane przez naszych użytkowników.

szwagier_01 » napisał o » Ola 42 połyk i rimming3 Lutego 2018, 19:02Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 11


Typowy kurwidołek na szybko spust.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez problemów. Dzwonię i za pół godziny jestem. Diva bez oporów podała adres od razu, no i wyszło na to, że to dobrze znany chyba kurwidołek (na pewno znany cieciowi, bo kiedy podałem nr mieszkania, to od razu pytał, czy do burdelu...). Mieszkania na Waszyngtońskiej na Pradze, okolica lekko parszywa, ale za dnia można przejść spokojnie.


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva po 40, powiedziałbym pod 50. Twarz mocno średnio, ale to rzecz gustu. Cycki małe i spłaszczone przez grawitację, trochę ciałka. Niedepilowana ale przystrzyżona na dole. Higiena okej - było czysto i pachnąco.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal w starej kamienicy, cieć pod drzwiami pyta, jako nr mieszkania. Jak powiedziałem numer to od razu się mnie zapytał, czy do burdelu... Wnioskuję więc, że sąsiedzi dobrze wiedzą co tam się dzieje, więc o dyskrecji nie ma mowy. W lokalu była też inna diva, stara blondyna, gruba, ponoć szefowa. Z łazienki nie korzystałem, bo przyszłem od razu z domu wykąpany. Poza tym wziełem tylko pół godzinki.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera nie za bardzo. Diva od razu każde się kłaść po wejściu do pokoju. Bierze się za palę, trochę mruczy podczas obrabiania kutasa. Zero czułości z jej strony, tylko szybkie walenie.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Przy wejściu do mieszkania w drzwiach staje nie tylko diva, ale też jej szefowa. Zapłata, diva zaprasza do łazienki (nie skorzystałem), wchodzimy do pokoju. Od razu bierze się za kutasa, niezbyt głęboko, ale poprawnie go obrabia. Zajeżdża języczkiem po jajkach, rimmingu nie chciałem i nie próbowałem (dopłata 50 zł za rimming). Ciągnie momentami za mocno. Potem guma na instrument, wypięła się na pieska, szybkie zapięcie, spust do gumy i nara. Diva nie daje buziaków, przytulasków itd. Na szybką akcję jest okej, ale jak nie ma ciśnienia to przy jej podejściu raczej pała nie stanie.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta, pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szwagier_01 przejebał 50 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (50 PLN) to : rimming w stronę klienta, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Praga.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, ciągnie jak odkurzacz, MILF, BBW, blondynka, warunki PRL

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.