🚺 kinga (+1), Sosnowiec

🚺 Znana jako:

  • kinga
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z kinga napisane przez naszych użytkowników.

leo » polecił » kinga3 Lutego 2018, 18:32Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-30
napisanych opinii: 28


📞 Ustawka (★★★★☆)

na 2 telefony, dobrze kieruje na miejsce


👁 Diva (★★★★★)

Wiek zaniżony ale nadal młoda, po 20, może ze 25 stuknęło. Sliczna buzia, ciałko jeszcze lepsze, taka laska, spuścić to przy niej jedynie wzrok ciężko, opalona, gładziutka, cycek jak u lalki. Milutka


🏠 Lokal (★★★★☆)

przyjmuje na ulicy Dekerta, sama nie przyjmuje, w mieszkaniu okej, ręcznik duży, wybór żeli jakiś jest, prysznic z którego można korzystać bez zadnych problemów.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Wiek zaniżony ale nadal młoda, po 20, może ze 25 stuknęło. Sliczna buzia, ciałko jeszcze lepsze, taka laska, spuścić to przy niej jedynie wzrok ciężko, opalona, gładziutka, cycek jak u lalki. Milutka


⚡ Akcja (★★★★☆)

Wszystkie oceny zawyżone pewnie przez to ze nadrabia wyglądem i nie jest opryskliwa, fajnie kręci dupą od tyłu. ciągnie tez dobrze, chociaz trochę płytko, zębami nie zahacza, stara się. w między czasie mozna do woli bawić się cyckami. strzał w gumę. spotkanie dosyć krótkie ale z mojej winy. jak ktoś lubi takie śliczne dziunie i nie ma przesadnych wymagań to bardzo polecam.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Leo przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Sosnowiec.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, wysoka, małe piersi, szczupła, długie włosy, fajne proporcje, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.