🚺 Swingerka (+3), Gdańsk

🚺 Znana jako:

  • Swingerka
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+3/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNKwiecień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Swingerka napisane przez naszych użytkowników.

Domino90 » polecił » Swingerka13 Maja 2019, 22:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 8


szczupła bierze w dupe


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony, zadnego problemu


👁 Diva (★★★★★)

kobieta jak wino, starzeje sie ale seksownie, chce ja sie nadziac i pukać ile wlezie. blondynka wysoka chuda


🏠 Lokal (★★★☆☆)

srednio


☕ Atmosfera (★★★★★)

atmosfera bardzo dobra, jak z dobra starsza kolezanka ogarniajaca temat i bezpretensjonalną. zadnego przymusu, lubi seks i nie robi z niego jakiegos problemu czy też czegos w rodzaju zaszczytu. rzetelna, zawodowa w dobrym znaczeniu. ja nie chodze na dziwki zeby sie bawic w ciuciubabke wiec to ogromna zaleta


⚡ Akcja (★★★★★)

oral anal i klasyk 9/10
spust na cialo nie polyka


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Domino90 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, luźna atmosfera, MILF, blondynka, wysoka, szczupła, zgrabna, warunki PRL, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, lubi w dupę, doświadczona, napalona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

morski_ruchacz » polecił » Swingerka3 Maja 2019, 15:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-02
napisanych opinii: 12


wzór


📞 Ustawka (★★★★☆)

nie mogłem się dodzwonić, ale w końcu się udało, potem poszło jak po maśle.


👁 Diva (★★★★★)

Wysoka pani MILF. Ładnie ubrana jeszcze w szpilki mimo wzrostu i robi wrażenie. Bardzo pewna siebie zwłaszcza w łózku. Widać że robota sprawia jej przyjemność, lubi i nie ma z tym problemu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

staromodny ale niczego w nim nie brak


☕ Atmosfera (★★★★★)

najwyższy poziom, umiejętnie kieruje spotkaniem , sama się za wszystko bierze i umie pogadać na każdy temat.


⚡ Akcja (★★★★★)

Oral robi w podobny sposób jak ta poprzednia, można spuścić się też do buzi ale nie robi połknięcia. Nie można też jej się spuscić na twarz. Ale do buzi, na piersi czy gdzie indziej na ciało bez problemu. Bardzo ssie dobrze do końca, umiejętnie. Kobieta która rozumie jak to działa, ma smykałkę.
Jej drugi największy atut to że robi anala bez problemu. Mozna załadować w dupkę, cipki nawet nie próbowałem bo bym nie wydolił. Tego analu też nie robi z przymusu. Można sie poczuć jak z napaloną MILFĄ, kobiety w tym wieku potrafią być otwarte na seks i czerpać. Ona własnie prezentuej sie jako taka kobieta. Drogo nie jest, cena na pewno jej warta. Lubię eksperymentować, ale to jest diva do której się wraca chętnie jak sie ma dużą potrzebę dobrego seksu a nie użerania się z księżniczkami.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), belly down anal (+1), handjob (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Morski_ruchacz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, belly down anal, handjob, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, głośno jęczy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, szczupła, warunki PRL, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, kobieta z klasą, lubi w dupę, energiczna, doświadczona, napalona, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

hubi » polecił » Swingerka2 Lutego 2018, 18:27Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-21
napisanych opinii: 10


📞 Ustawka (★★★★★)

Sprawnie, 2 telefony, potwierdzenie usług, kontaktowa i rzeczowa


👁 Diva (★★★★★)

Starsza, kategoria zaawansowany MILF bardzo szczuplutka, ładniutka buźka, uroda rzekłbym że urocza, chociaż gusta i guściki, co kto lubi.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Uica Karlikowska. Mieszkanie przeciętny standard, bez lipy, posprzątane, nie narzekam na nic


☕ Atmosfera (★★★★★)

bez dystansu, cały czas uśmiechnięta i zaraża wręcz optymizmem, fajne nastawienie, podejście do klienta.


⚡ Akcja (★★★★★)

wszystko wyszło lepiej niż oczekiwałem, oral namiętnie, angażuje się, skupia na kutasie, nie pozwala kończyć na twarzy niestety, można trochę mocniej, chociaż bez pieprzenia w gardło. dużo całowania, z jezykiem też, pieszczenie przeróżne - wszystko na tak, bardzo otwarta i sprawia wrażenie spragnionej. cipka ciasna, pozycje do wyboru, chętna, fajnie jeczy, czuć że się kogoś rucha a nie drewno. Anal dostępny i warto, pozwala na sporo, nie trzeba się obchodzić jak z jajem, można pieprzyć mocno w dupę. Warto odwiedzać


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hubi przejebał 250 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (250 PLN) to : seks analny, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, seksowna bielizna, szpilki, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, blondynka, wysoka, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, lubi w dupę, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.