🚺 Paulina VIP (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Paulina VIP
  • Amelka
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Paulina VIP napisane przez naszych użytkowników.

bocian » polecił » Paulina VIP1 Lutego 2018, 15:21Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 18


Na bogato


📞 Ustawka (★★★★☆)

Głosik fajny, zachęcający, rzeczowa rozmowa, jak może to odbiera


👁 Diva (★★★★★)

Dziewczyna cudna, malutka, drobniutka, śliczna buzia, taka delikatna, nie przesadzony makijaż, zadbana, apetyczna. Małe piersi ale fajne, tyłek w sam raz. Miła, inteligentna, jest o czym pogadać, robi fajny klimat, nie czuć żadnych takich charakterystycznych ekementów dla tej profesji, w sumie można się poczuć jak z dziewczyną z którą się normalnie spotyka.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Fajny apartament, trochę ciężko trafić bo łatwie się pogubić i wejśc do innej klatki, no ale to nie wina dziewczyny. W środku bardzo okej.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Świetna


⚡ Akcja (★★★★★)

FWG w cenie, FBG za dopłatą, koniec w buzi również dopłata. Ale technika, zaangażowanie - rewelacja. Podatna na jakieś mizianki przytulanki, fajnie reaguje na dotyk. Cipka do lizania, apetyczna, soczysta, się chce za taką brać. Seks był krótki ale intensywny, przerobione od tyłu i na górze, szybki strzał bo podeszła mi pod gusta az za mocno. Bierze sporo w łapkę ale jest za co, nie dziwię się. Nie zapomnę zawitać ponownie


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), głębokie gardło (+1), minetka (+1), seksowna bielizna (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, przytulanie, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, głębokie gardło, minetka, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, brunetka, niska, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje sama, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, dyskretne lokum, overbooking, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.