🚺 Paulina VIP (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Paulina VIP
  • Amelka
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Paulina VIP napisane przez naszych użytkowników.

bocian » polecił » Paulina VIP1 Lutego 2018, 15:21Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 18


Na bogato


📞 Ustawka (★★★★☆)

Głosik fajny, zachęcający, rzeczowa rozmowa, jak może to odbiera


👁 Diva (★★★★★)

Dziewczyna cudna, malutka, drobniutka, śliczna buzia, taka delikatna, nie przesadzony makijaż, zadbana, apetyczna. Małe piersi ale fajne, tyłek w sam raz. Miła, inteligentna, jest o czym pogadać, robi fajny klimat, nie czuć żadnych takich charakterystycznych ekementów dla tej profesji, w sumie można się poczuć jak z dziewczyną z którą się normalnie spotyka.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Fajny apartament, trochę ciężko trafić bo łatwie się pogubić i wejśc do innej klatki, no ale to nie wina dziewczyny. W środku bardzo okej.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Świetna


⚡ Akcja (★★★★★)

FWG w cenie, FBG za dopłatą, koniec w buzi również dopłata. Ale technika, zaangażowanie - rewelacja. Podatna na jakieś mizianki przytulanki, fajnie reaguje na dotyk. Cipka do lizania, apetyczna, soczysta, się chce za taką brać. Seks był krótki ale intensywny, przerobione od tyłu i na górze, szybki strzał bo podeszła mi pod gusta az za mocno. Bierze sporo w łapkę ale jest za co, nie dziwię się. Nie zapomnę zawitać ponownie


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1)przytulanie (+1)masaż erotyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)głębokie gardło (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : GFE, przytulanie, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, głębokie gardło, minetka, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkbrunetkaniskamałe piersiszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyprzyjmuje samainteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumoverbookingustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.