🚺 Dojrzała Aneta (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Dojrzała Aneta
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.140 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Dojrzała Aneta napisane przez naszych użytkowników.

Maro » napisał o » Dojrzała Aneta1 Lutego 2018, 13:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-07
napisanych opinii: 25


📞 Ustawka (★★★★☆)

Odebrała szybko, umówiła się na ten sam dzień, potwierdziła usługi przez telefon.


👁 Diva (★★★☆☆)

Zdjęcia w ogłoszeniu trochę lepsze, pani ma z 60 lat zapewne. Figura niezła jak na te lata, twarz mocno przeciętna, ale uwzględniajmy że to już kategoria gilf więc za wiele i nie można wymagac. zęby do poprawki, biust przydałby jej się zrobiony to by jej dodało dużo. pali faje, nie jest chamska ale i nie kokietka.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Na Belgradzkiej, szczegółów nie będę podawał, doprowadza na miejsce skutecznie. Wewnątrz wieje prlem, smród fajek, łazienka średnia, wydaje sie niezbyt czysto, chociaż może dlatego że wszystko przestarzałe.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Oferuje coś do picia. Płatność po wszystkim, przed akcją i po mozna do łazienki, nie pogania. Potrafi odebrac telefon podczas wizyty.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Dobrze się sprawuje przy oralu, ciągnie delikatnie, nie "pomaga" sobie zebami, rączka to tak okazjonalnie, dużo śliny, weźmie po same jaja jak da rade. Można jej zrobić palcówkę i spodziewać się fajnych efektów jak się ją odpowiednio nakręci - może trochę trysnąć, jak ktoś lubi ten efekt to można sie wybrac i spróbować odpowiednio ją tam wspomóc. Cipa w porządku, nie zauważyłem niczego niepokojącego, zapach typowy. Seks od tyłu, na inne pozycje niezbyt chętna.


⚡ Przetestowane usługi

wkładanie palców do cipki, kobiecy wytrysk (squirt), pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach

💵 Czas i koszt spotkania

Maro przejebał 140 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (140 PLN) to : wkładanie palców do cipki, kobiecy wytrysk (squirt), pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, odbiera telefony w trakcie, gada jak katarynka, GILF, niska, retuszowane zdjęcia, obwisłe piersi, jebie fajkami, warunki PRL, przyjmuje sama, jak z babcią, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.