🚺 Wszystko co chcesz (-1), Oświęcim

🚺 Znana jako:

  • Wszystko co chcesz
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-1)
📞 Ustawka★☆☆☆☆poruta Ordona!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Wszystko co chcesz napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » odradził » Wszystko co chcesz30 Stycznia 2018, 20:01Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-31
napisanych opinii: 14


Brak higieny, zero dyskrecji, dosłownie można się minąć z innym szwagrem w drzwiach. Diva próbuje nadziać się na kutasa bez gumy. Z plusów to ma niepohamowany apetyt, można ją wyruchać na sto sposobów.


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Ustaka tragiczna. Diva przyjmuje w hotelu, trudno się było dodzwonić, ale jak odebrała to od razu podała adres i miałem zadzwonić, żeby podała mi pokój. Dzwonię, dzwonię i nic. W końcu po 15 minut napisała smsa "jestem wolna" aha, okej, no to dzwonię i znowu nie odbiera. I tak jeszcze ze dwa razy.... W końcu wysłała smsem numer pokoju, idę, pukam, a ona mówi, że zajęte... Po chwili wyszedł szwagier i mogłem wejść...


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva jest jakaś dziwna, jakby na haju albo lekko opóźniona. Wygląda gorzej niż na fotkach, ratują je jedynie cycki i chęć brania na wszystkie sposobu (oprócz analu). Niestety, ale po wizycie szwagra przede mną nie poszła się nawet opłukać, a jak wychodziłem to już kolejny wchodził... Do tego próbuje brać kutasa nawet bez gumki i bez pytania o to.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Diva ponoć objezdna, przyjmowała w hotelu, więc nibyw szystko okej. Ale bałagan straszny, wszędzie skotłowana pościel, nie wymieniona po szwagrach, ręczników w łazience brak... Zero dyskrecji przez jej zachowanie.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Atmosfera dziwna. Diva rzuca dziwnymi tekstami, ale chce brać kutasa głęboko, ciągle mówi, ze chce spermy, przez bałagan trudno się skupić.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Ogólnie słaba w te klocki, ale napalona i chętna nawet na pis i zalanie jej spermą. Dwa finały i jej mało, jak bierze do ust to w cipie działa wibratorem i ciągle chce więcej. Ale ogólne wrażenia negatywne. Ugryzła mnie w kutasa lekko przy lodzie, ale brała po same jaja.
W trakcie smsuje z innymi szwagrami albo osbiera telefon...


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, klasyk bez zabezpieczenia (-1), pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia (-1), głębokie gardło, wytrysk na twarz, zabawa wibratorem

💵 Czas i koszt spotkania

Jasiek przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks klasyczny, klasyk bez zabezpieczenia, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, wytrysk na twarz, zabawa wibratorem.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Oświęcim.

🔤 Tagi

zahacza o wacka zębami, 2 finały w cenie, oblizuje się po wytrysku, odbiera telefony w trakcie, problemy z higieną, brak czystych ręczników, syf, kiła, mogiła, mało inteligentna, brak szacunku do klienta, wystawia klientów, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

18 Września 2021, 9:39
emiliano: AlbertM093 z garso poleca Chyba jej promotor a tu uzupełnienie kolekcji z Pomorza https://www.roksa.pl/...ey_word=#show

odpowiedz

21 Czerwca 2021, 21:41
emiliano: jakiś koszmar

odpowiedz

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.