🚺 Puszysta Marlenka (+1), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Puszysta Marlenka
  • Puszysta Beatka
  • Beatka XXL
  • Zuzanna
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNMarzec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Puszysta Marlenka napisane przez naszych użytkowników.

rudy102 » polecił » Puszysta Marlenka28 Marca 2018, 15:45Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-03
napisanych opinii: 9


Tylko jeśli ktoś szuka naprawdę dużych kobiet. Poza tym uczciwe podejście do klienta i dobry serwis: FBG, hiszpan, dostępny anal za dopłatą +50zł. Jak ktoś chciałby posunąć jakąś divę w cycki, to jest to bardzo dobry adres.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez problemów, czyli dwa telefony. Na plus można wspomnieć, że diva jest dostępna już od 7-8 rano, a o tej porze ciężko się gdzieś dodzwonić.


👁 Diva (★★★★☆)

Tak jak pisałem, tylko jeśli ktoś szuka "dużej" kobiety. Parametry zgodne z ogłoszeniem. Bardzo duże cycki, krótkie włosy, szatynka, wydaje mi się, że jak bywałem dawniej to brunetka. Wiek na oko ok. 40 lat, co zgadza się z treścią anonsu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal na porzeczkowej, nowe budownictwo. W łazience wanna z prysznicem , dostępne żele i czyste ręczniki.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Diva w pozytywnym znaczeniu dostosowuje się do klienta. Chcesz herbatę i pogadać? Nie ma problemu. Chcesz od razu poposuwać ją w cycki albo buzię? Też nie ma problemu.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Dobre FBG, diva zaangażowana. Można też samemu ją poposuwać w usta albo poklepać penisem po policzkach jeśli ktoś woli. Otwarta na zmiany pozycji, można np. poprosić ją aby usiadła na podłodze i nachylić się nad jej buzią z kutasem. Jeśli chodzi o seks, to trudno powiedzieć, chociaż nie ma się do czego przyczepić. Otwarta na zmiany pozycji i sugestii. Może ustawić się tak jak chcesz i nie marudzi nawet jak ją się długo posuwa.
Za anal jest dopłata 50 zł, jednak dobrze jest pytać o to wcześniej telefonicznie ponieważ nie zawsze jest dostępny. Tutaj podobnie jak z seksem klasycznym. Po prostu, nie robi problemów i można poużywać jej tyłka w pozycji jakiejś się chce. W trakcie można też jej włożyć wibrator do drugiej dziurki. Mi to wystarcza, chociaż jeśli ktoś szuka większej aktywności ze strony divy, to może w tym momencie odczuwać niedosyt.
Finał możliwy na piersi, pupę, chyba do ust (nigdy nie próbowałem, więc na 100% nie mogę potwierdzić) albo na policzkach. Jednak przy tym ostatnim uwaga: diva okłada wcześniej twarz chusteczkami, więc jak ktoś szuka facialu jak z pornola to się może rozczarować.

Podsumowując: dość solidny serwis w dobrej cenie. Warto polecić na hiszpana przeplatanego FBG.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), zabawki analne, wibrator w pupie, wkładanie palców do pupy (+1), belly down anal (+1), podwójna penetracja z wibratorem, seks hiszpański (+1), seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia (+1), wytrysk na twarz (-1), finał na ciało, pozycja 69, klepanie penisem po policzkach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rudy102 przejebał 150 PLN (100 PLN + 50 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: seks analny, zabawki analne, wibrator w pupie, wkładanie palców do pupy, belly down anal, podwójna penetracja z wibratorem.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz, finał na ciało, pozycja 69, klepanie penisem po policzkach.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Ponikwoda.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, MILF, BBW, cyce do hiszpana, duże cyce, krótkie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.