🚺 Blanca anal połyk (+4), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Blanca anal połyk
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+4/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNPaździernik 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Blanca anal połyk napisane przez naszych użytkowników.

kopytko333 » polecił » Blanca anal połyk9 Stycznia 2020, 23:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-08-14
napisanych opinii: 4


zasłużyła na te 150 i to w pół godzinki


📞 Ustawka (★★★★★)

na dwa telefony


👁 Diva (★★★★★)

zdjęcia jej jednak na zywo bardziej się podoba, ma w sobie taką świeżość na zdjęciach bardziej topornie w rzeczywistości lepiej


🏠 Lokal (★★★★☆)

porządek w lokalu


☕ Atmosfera (★★★★★)

przystepna dziewczyna


⚡ Akcja (★★★★★)

byłem u niej na trzydzieści minut spuścic aię raz ale za to porządnie chciałem i muszę powiedzieć że dała radę. nie pogoniła akcji bezsensownie aby skończyć tylko wykorzystaliśmy czasu tyle ile było i doszedłem na spokojnie z nabitą na kutasa blanką. fbg też było i też z pozytywnym odbiorem, choć trochę ją chamowałem, żeby mi nie było az dobrze już na tym etapie, wiadomo jak to działa. oceniam na 8/10 z dodatkowym plusem za to że fajna diewczyna w takiej mieścinie


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kopytko333 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy oralu patrzy w oczy, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, brunetka, szczupła, krótkie włosy, ładna twarz, autentyczne zdjęcia, fajne proporcje, lubi to, super dziewczyna, zadbana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

rust » polecił » Blanca anal połyk26 Czerwca 2019, 23:41Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-27
napisanych opinii: 11


jest anal i zazwyczaj go daje


📞 Ustawka (★★★★☆)

na telefon róznie bywa ze skutecznością. próbować zawsze warto.


👁 Diva (★★★★☆)

6/10 więcej niż ćwierć wieku ma to pewne. Ciało niepozbawione wad, ale jak zakręci to działa na co ma działać. Skuteczna zawodniczka


🏠 Lokal (★★★★☆)

Trudno zaparkować. Lusterko w pokoju jakiś dodatkowy bodziec zawsze się w nim załapie. Mieszkanie 6/10 ale wszystko jest


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Da się pogadać i da się dogadać. Zabrakło mi erotycznej atmosfery bo było nieźle, ale mogło lepiej. Dziewczyna z niej fajna, przystępna, da się wziąć.


⚡ Akcja (★★★★☆)

oral, anal, klasyka. zazwyczaj wszystko 7-8/10. Anal zazwyczaj dostępny zdarza się że odmówi ale taka jest przyroda nie ma co marudzić pewnych rzeczy nie przeskoczymy.
Polecić mogę i z czystym sumieniem to zrobię.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rust przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, luźna atmosfera, brunetka, krótkie włosy, zgrabna, lokal ujdzie w biedzie, fajne proporcje, lubi w dupę, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Barlocz » polecił » Blanca anal połyk17 Czerwca 2018, 11:43Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-05-17
napisanych opinii: 10


Profesjonalizm


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Trudności z nawiązaniem kontaktu, ustawka to najsłabszy punkt programu który może psuć ogólne wrażenie. Cieszę się że jednak przez ten etap przeszedłem ,bo potem już było tylko lepiej.


👁 Diva (★★★★☆)

Krótkie włosy, z dłuższymi byłaby o wiele atrakcyjniejszą kobietą. Trochę nieśmiała, niezbyt gadatliwa jednak miła kobieta. Bardzo szczuplutka.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Mieszkanie, w środku przeciętny standard, dostępne żele i ręczniki, czyli klient obsłużony na miare potrzeb a to najwazniejsze.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Przyjemna


⚡ Akcja (★★★★☆)

Lodzik 10/10, bardzo się skupia na robocie, opracowała cudowną technikę, można podociskać głowę, głębokie gardło a chwilami nawet facefucking, nie zauważyłem żeby jej to przeszkadzało, dobrze się bawiliśmy, chyba oboje... Współpracuje w seksie, nie leży jak kłoda. 7/10. Analu spróbowałem, było dobrze, ale już nie tak ostro jak przy wcześniejszych opcjach - też 7/10, bo to jednak anal i jednak udostępnione kakao należy docieniać. ;-)


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Barlocz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, chętnie połyka, bierze po same jaja, jak z koleżanką, brunetka, małe piersi, szczupła, krótkie włosy, dużo żeli w łazience, czysty lokal, rzetelnie podchodzi do pracy, zawstydzona, nieśmiała, ciężko się umówić, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

lubelak83 » polecił » Blanca anal połyk25 Stycznia 2018, 23:44Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-04
napisanych opinii: 16


📞 Ustawka (★★★★☆)

2 telefony, spoko


👁 Diva (★★★☆☆)

młoda, szczupła, takie nogi smukłe, całkiem fajny tyłek, góra trochę mniej ciekawa, piersi przeciętne, trochę wiszą, jakieś fałdki na brzuchu... generalnie szczupła więc za mocno jej to nie odejmuje ale jakby przytyła to lipa. twarz taka do przyjęcia, ślicznotka z niej nie jest ale nie razi


🏠 Lokal (★★★☆☆)

słabo, takie do spotkań, niby wszystko jest ale średniawa


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Chce dobrze, ale jakoś nie bylo mi z nią łatwo nawiązać fajnego kontatku, może temu że młoda. trochę taka wycofana jednak


⚡ Akcja (★★★★☆)

Zabawy kutasem przednie, bawi się nim dosłownie, widać że się stara i że chce być w tym dobra, zwraca uwagę na reakcje, kule tez rusza trochę. Spust do buzi, połknęła więc sympatycznie. Cipki niee spenetrowałem, ale dupę już tak. Chętna ale uważa, nie można za mocno, za szybko, trochę hamuje. no ale daje i się stara, myślę że z czasem jak zostanie w zawodzie to może być lepsza, bo chce się uczyć.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lubelak83 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, niska, obwisłe piersi, szczupła, lubi to, lokal ujdzie w biedzie, lubi w dupę, wycofana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.