🚺 mamuśka ola (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • mamuśka ola
  • Ola finał w cenie
  • Ola prywatnie
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.130 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z mamuśka ola napisane przez naszych użytkowników.

mare_k » polecił » mamuśka ola22 Września 2017, 12:38Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-22
napisanych opinii: 4


Lubię starsze divy z doswiadczenia wiem, że wiekszosc z nich troche retuszuje foty, zeby przyciągnąc szwagra. Tak było w tym przypadku. Zdjęcia mocno podretuszowane, cycki nie sa tak jedrne jak na zdjeciach. Ogólnie FBG i kilka pozycji w ciagu godziny wykonała na wysokim poziomie. Miała dobry humor, zagadywała.


📞 Ustawka (★★★★★)

Mieszkanie znajduje się w bloku na Studzińskiego za castoramą. Umienie 2 telefony, sprawnie, szybko. Otworzyła drzwi chowając sie za nimi, miala wysokie szpile i szlafroczek.


👁 Diva (★★★★☆)

Wygląd mocno odbiegający od rzeczywistosci.Mnie jednak nie zraził bo po lubię odwiedzać mamuśki. Ma około 42 lat, zadbana, rude włosy. Lepiej nie napalajcie się na super jędne ciało. Sama diva widać że doświadczona. WIe jak rozgrzać i nie przerywa akcji. Nie odbiera telefonów w trakcie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, wygodne łóżko. Łazienka zadbana, wyposażona w żel i czyste ręczniki. W lokalu nie było osób trzecich.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie oceniam bardzo dobrze, czuć w każdym geście mamuśki, że wie jak obchodzić się ze szwagrem. Spędziłem tam godzinę,która minęła bardzo szybko i była przepełniona czułością. Diva ani razu nie robiła przerw akcja była dokładnie rozplanowana. Co mnie zaskoczyło to piękna muszelka Oli- jak na swój wiek, jest po prostu rewelacyjna!


⚡ Akcja (★★★★☆)

Umówiliśmy sie na FBG a potem zadecydowałem o dalszej akcji. Doskonale całuje, jest mocno zaangażowana, ciągnie jak odkurzać, liże wszystko łącznie z okolicą. Seks oceniam na 5-, zaczęło się sprawnie, przerobilismy kilka pozycji jednak na koniec zaczęła coraz mniej się angazowac. W porówaniau do innych div w okolicy, całe spotkanie trwało równą godzinę a nie kończyło się po 20 minutach. Ola potrafiła zająć się moim fiutem tak jak należy. Myślę, że odwiedzę ją jeszcze w najbliższym czasie.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie, seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek (+1), szpilki

💵 Czas i koszt spotkania

Mare_k przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź w dzielnicy Radogoszcz.

🔤 Tagi

dowolna ilość zbliżeń, nie patrzy na zegarek, ruda, ustawka na 2 telefony, MILF, retuszowane zdjęcia

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.