🚺 22 gfe ellegance girl (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • 22 gfe ellegance girl
  • Wyjątkowa Przyjaciółka GFE
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z 22 gfe ellegance girl napisane przez naszych użytkowników.

Napalmala » napisał o » 22 gfe ellegance girl21 Stycznia 2018, 16:45Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-21
napisanych opinii: 6


średnio


📞 Ustawka (★★★★★)

Dodzwonienie się bez problemów, rzeczowo 10/10


👁 Diva (★★★☆☆)

Diva jakaś taka zawstydzona, niepewna siebie, niechętnie się rozbiera, nie wygląda wspaniale - nie jest otyła, gruba, ale sflaczała, nie pracuje nad ciałem, rozstępy i cellulit jest, dużo większa dupa niż na zdjęciach, cycki malutkie i nie za bardzo kształtem, twarz do przyjęcia gdyby ciało było w lepszym stanie. Jakby popracowała nad sobą nie byłoby źle, ale widocznie się nie chce.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Przy Bytnara, część pewnie zna lokal, całkiem w porządku, diva oczywiście w lokalu nie sama


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Dziwna atmosfera, z jednej strony skraca dystans i stara się być luźna, z drugiej te zawstydzenie, dystans. Nie ma takiego seksapilu że chce się ruchać choćby nie wiem jaka była, pewnością siebie wiele by nadrobiła.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Dziwna, sztywna. Lód taki o , się trochę stara ale troche jej nie wychodzi, niedopracowana technika, jajka i okolice nieruszone, ręki trochę jest, chociaz nie zastępuje całkiem. Na taki klimat jak z kochanką nie ma co liczyć bo do tego trzeba się otworzyć. Seks to mieszane uczucia wizualnie średnio, cipka fajna i mokra - naturalnie, całkiem fajnie jęczy ale za bardzo aktorzy przy tym. nie narzeka jakoś specjalnie chociaz można wyczuć jak jej coś nie pasuje.. Na razie to średnia opcja, może się wyrobi, a moze chuj z tego


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (-1), przytulanie (-1), seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Napalmala przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, pogania w trakcie, brunetka, wysoka, duża pupa, retuszowane zdjęcia, obwisłe piersi, małe piersi, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, przyjmuje z inną divą, wycofana, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.