🚺 Blondi Seksi Woman (+11), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Blondi Seksi Woman
  • Monika prywatnie
  • Monia priv
Zaproponuj pseudonim...

🔤 Tagi [?]:

ustawka na 2 telefony (11), fajne proporcje (11), podatna na sugestię (10), lubi to (9), luźna atmosfera (9), rzetelnie podchodzi do pracy (8), MILF (8), miła rozmowa (8), jak z koleżanką (8), zgrabna (8), czysta łazienka (7), erotyczna atmosfera (7), doświadczona (7), czysty lokal (7), ciągnie jak odkurzacz (6), inteligentna (6), zadbana (6), przyjmuje z inną divą (6), kobieta z klasą (6), świetny tyłek (6), fajnie jęczy (6) więcej..., ładna twarz (5), fajna kobieta (5), dobrze wyposażony lokal (5), bierze po same jaja (5), szczupła (5), wyrozumiała (5), uczciwa (5), rzeczowy kontakt (4), blondynka (4), 2 finały w cenie (4), lustro w pokoju (4), wytrwała (4), super dziewczyna (4), nie patrzy na zegarek (4), wychodzi z inicjatywą (3), długie włosy (3), super higiena (3), adekwatnie do ceny (3), od razu przechodzi do akcji (3), całuje (3), dobra kondycja (3), energiczna (2), duże łóżko (2), przy FBG nie używa rąk (2), królowa loda (2), kasa po spotkaniu (2), ciężko się dodzwonić (2), nowe budownictwo (2), odpisuje na SMSy (2), dyskretnie (2), dużo żeli w łazience (2), proponuje coś do picia (2), sama zmienia pozycje (1), wysportowana (1), głośno jęczy (1), ciasna (1), akcja jak w pornolu (1), perfekcyjna ustawka (1), jędrne cyce (1), naturalna (1), klepie po tyłku (1), zajebiste cycki (1), ładny zapach w lokalu (1), opalona (1), wysoka (1), przy oralu patrzy w oczy (1), napalona (1), posłuszna (1), dowolna ilość zbliżeń (1), jest gdzie zaparkować (1), autentyczne zdjęcia (1), sympatyczna (1), 1 finał w cenie (1), wydatne usta (1), servis zgodny z ogło. (1)
100% korzystających poleca (+11/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNKwiecień 2021
Cena za 30 min.200 PLNGrudzień 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Blondi Seksi Woman napisane przez naszych użytkowników.

dziwkarz » polecił » Blondi Seksi Woman17 Kwietnia 2021, 18:25Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-04-27
napisanych opinii: 5


spotkanie z przebiegiem idealnym od początku do końca. nie tylko sama akcja ale tez zorganizowanie divy. dobrze z tematem ogarnia.


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka porzadna na dwa telefoony które nie pozostawiły złudzeń i co się okazało, zgodnie z treścią rozmowy spotkanie potem.


👁 Diva (★★★★★)

bella 8/10


☕ Atmosfera (★★★★★)

wszystko jak nalezy od wejscia miło, bez ucinania na czasie, łazienka na krótko, ona znika na krótko gdy to niezbędne, krótko mówiąc - nie leci sobie w koko i skupienie wokół klienta jest.


⚡ Akcja (★★★★★)

dogadane usługi były. wykonane porzadnie, z zaangażowaniem w każda czynność i z byciem ludzką wobec drugiej osoby, wyrozumiałością i brakiem uprzedzeń. ruchanie, oral i rimming. dla mnie sumarum 10/10


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Dziwkarz przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : rimming w stronę klienta, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

fajne proporcje, doświadczona, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, zadbana, wyrozumiała, sympatyczna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

rox980 » polecił » Blondi Seksi Woman22 Listopada 2020, 20:43Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-12-16
napisanych opinii: 13


Ekstra, Milfa niezakłamany wiek w ogłoszeniach. Wygląda bardzo dobrze, zwłaszcza e nie jest to dwudzietoparolatka. Chodząca gwarancja zadowolenia :-)


📞 Ustawka (★★★★★)

na ten sam dzień na czas. rozmowy przez telefon sensowne.


👁 Diva (★★★★★)

Około 40 zadbana ładna kobita. Niczego sobie.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal porżadny.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak z doświadczoną milfą, nienaburmoszoną a symaptyzująca z klientem. Ekstra kobieta zadowolona nie ma z nią żadnego prbolemu. /Nie trzeba łazić jak wokół jaja


⚡ Akcja (★★★★★)

Ma duże doświadczenie, ma chęci szybko można poczuć,z właszcza w środku że lubi ten psort, iwęc jeśli jej choć trochę podpasujesz to akcja będzie jak nie za monety. Doświadczenie i technikę oceniam na 9/10.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Rox980 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to październik 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, zgrabna, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, doświadczona, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Maro » polecił » Blondi Seksi Woman22 Września 2020, 18:37Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-07
napisanych opinii: 25


Byłem zadowolony, lecz nie zachwycony. Dobrze pracuje, dobra cena, zadbane ciało i niebrzydka osoba.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka dobra, bez kłopotów po dordze. Cel na czas


👁 Diva (★★★★☆)

Diva blonynka, milfetka, zadbane ciało, ładna figura. Na swoje warunki dobrze odpowiada


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal na Okopowej. Inne divy w lokalu obecne. Zachowują sie profesjonalnie, raczej nie spotkasz kogos, celowo mijają się.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Atmosfera dobra ale nie zachwycająca, Nie znajdziesz tu kochanki i ekstra kumpelki. Raczej nie nawiąże z tobą takiej relacji, kumpla w tobie nie szuka, ma klienta i stara się zadowolic go pod katem seksu. tyle.


⚡ Akcja (★★★★☆)

akcja 7/10 jednak wole troche naturalniej. Ale technicznie i umiejętnosci absolutnie dobre. Do polecenia bez dwoch zdan, po prostu nie wpada na listę ulubionych


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Maro przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, luźna atmosfera, MILF, blondynka, przyjmuje z inną divą, fajne proporcje, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, zadbana, uczciwa, wyrozumiała, adekwatnie do ceny, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

ciebieznowuniebylo » polecił » Blondi Seksi Woman12 Sierpnia 2020, 21:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-03-23
napisanych opinii: 5


Zadbana w dobrej cenie. Odwdziec mozna a nawet trzeba. KAzda zlotowka z tyhc 200 uwazam ze na zmarnowanie nie poszła a wrecz przeciwnie. odrobina dobrego podejcia i mamy udane spotkanie bo diva super osoba.


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka na dwa telefony konkrety normalna gadka i wyszlo uczciwie.


👁 Diva (★★★★★)

blondynka zadbana szczupla zgrabna milf. wiek mysle ze malo zanizony. jesli w ogole. a nawet jesli zanizony to uczciwie, bo w sumie na mniej wiecej tyle wyglada


🏠 Lokal (★★★★★)

w lokalu przyjmuje azem z innymi kolezankami po fachu


☕ Atmosfera (★★★★★)

dobra fajnie sie gada i fajnie sie idzie z nia d olozka k


⚡ Akcja (★★★★★)

9/10. nie ma sie absokutnie do czego przyczepic dobre ma ssanie, fajna cipke sporo checi, usmiech i pozytywne podejscie. slucha sie jak trzeba i dostosowuje. troche anwet sie napracowala przyznam. nie jest kloda. jest fajna milf


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ciebieznowuniebylo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, blondynka, szczupła, świetny tyłek, rzeczowy kontakt, zgrabna, przyjmuje z inną divą, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, erotyczna atmosfera, fajna kobieta, zadbana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Robbson » polecił » Blondi Seksi Woman4 Kwietnia 2020, 21:50Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-04-04
napisanych opinii: 4


Bardzo udane, godzinne spotkanie z super kobietą,było tak jak sobie wyobrażałem że ma i powinno byc,bardzo uczciwa i nie patrząca na zegarek dziewczyna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Kontakt telefoniczny znaleziony na forum garsoniera,po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii i potwierdzony z linku na portalu odloty.pl.Kontakt telefoniczny i smsowy wzorowy ,bezposrednio z dziewczyną.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo ładna ,zgrabna i seksowna blondynka,wiek praktycznie zgodny z ogłoszeniem,wyglada duzo młodziej niz ma lat,bardzo ładne nogi,sliczna pupa,jedrna,piersi trójeczka ,naturalne,ładne.


🏠 Lokal (★★★★★)

Miejsce spotkania koło Klifa, w mieszkaniu porządek,czysty ręcznik złozony w kostkę,były zele,szampon do włosów i prysznic z dwoma słuchawkami.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Spotkanie jak z kochanką czy koleżanką znaną od dawna,super atmosfera w klimacie GFE,bardzo miła i sympatyczna randka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Pani ubrana w ponczoszki,szpilki i seksowną czerwoną narzutkę,pocałunki,pieszczoty piersi,minetka,obustronny rimming,pozycja 69,oral bez zabezpieczenia,stosunek klasyczny w pozycji z nogami na pagony,finał w ustach,panna zyje i jest aktywana cały czas podczas seksu i go lubi.Oferta w pełni pokrywa sie z tym co w ogłoszeniu.Opłata po na koncu przed wyjsciem


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), facefuck (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Robbson przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, pozycja 69, minetka, facefuck, seksowna bielizna, szpilki, pończochy.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Żoliborz.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, akcja jak w pornolu, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, blondynka, wysoka, szczupła, długie włosy, świetny tyłek, ładna twarz, wysportowana, zajebiste cycki, wydatne usta, rzeczowy kontakt, zgrabna, jędrne cyce, autentyczne zdjęcia, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, lustro w pokoju, duże łóżko, nowe budownictwo, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, całuje, fajna kobieta, zadbana, posłuszna, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, ciasna, lustro w pokoju, dyskretnie, super higiena, adekwatnie do ceny, królowa loda, ładny zapach w lokalu, servis zgodny z ogło., naturalna, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

maciejasty » polecił » Blondi Seksi Woman27 Marca 2020, 0:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-19
napisanych opinii: 9


📞 Ustawka (★★★★★)

Przez telefon, potem poszły SMS-ki... Nie wymyśla, głos w słuchawce miły, słucha co do niej mówi i odpowiada z sensem... Nie pozostawia wątpliwości co do niczego o co podpytasz.


👁 Diva (★★★★★)

Bella.. Ma w sobie coś fajnego, otwarta bezpośrednia, wydaje się szczera i taki szybki temperament, błysk w oku, co przy jej urodzie.... 10/10. Zdecydowanie dziewczyna w której w innych okolicznościach możnaby się zakochać...


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie w niezłym standardzie, niestety nei sama, koleżanki też się bawią


☕ Atmosfera (★★★★★)

GFE. Ma do tego predyspozycje, to nie jest tylko ściema w ofercie, ale przez to że jest taka jak pisałem - to wszystko wychodzi naturalniej i samo się nakręca a ona też pozwala na taką akcję jak z dziewczyną nie z branży


⚡ Akcja (★★★★★)

Przede wszystkim seks rewelacja. Jest fajna, jak się widzi taką i przebywa z taką, to po prostu chce się ją mieć. A jak już się ma to niebo na ziemi. A co do reszty, bez wdawania się w szczegóły, ale technika dobra, nie rysuje ząbkami, i jest erotycznie.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1), pozycja 69 (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Maciejasty przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, pozycja 69, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, szczupła, świetny tyłek, ładna twarz, rzeczowy kontakt, zgrabna, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, doświadczona, dobrze wyposażony lokal, fajna kobieta, zadbana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

jebaniutki » polecił » Blondi Seksi Woman24 Lutego 2020, 21:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-08
napisanych opinii: 9


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo dobry traf. Nie poznałem jej wcześniej z opinii z neta i dla mnie do był zwykły saper - może dlatego nie spodziewałem się wiele. Ale zaskoczyła na plus. Wygląda ponad przeciętnie dobrze i jest fajną babką z apetytem na seks. No czego więcej. Szczuplutka


🏠 Lokal (★★★★★)

Okopowa 56


☕ Atmosfera (★★★★★)

inteligentna, potrafi się dobrze zachować, grzecznie ale nie teatralnie i nie jak pani za ladą. Nie socjopatka. Seks lubi nie kryje się, konkretna kobieta. Nadaje się do tej roboty.


⚡ Akcja (★★★★★)

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Lubi więc wychodzi dobre. Jest inicjatywa. Seks to też zabawa. Mokro w środku. W skrócie - wpadłem do niej bez wczesniejszego rozeznania i poużywałem sobie jk sie nie spodziewałem nawet. Zrobi dzień. Polecam.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jebaniutki przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to luty 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, szczupła, świetny tyłek, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, kobieta z klasą, doświadczona, erotyczna atmosfera, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, super higiena, adekwatnie do ceny, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Boodzioo » polecił » Blondi Seksi Woman25 Stycznia 2020, 21:06Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-01-25
napisanych opinii: 7


spotkanie wartościowe, wypełnione dobrymi detalami.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na dwa telefony.


👁 Diva (★★★★★)

Bardzo ładna kobieta. Kobieta, nie dziecko i nie dziewczyna, trójeczka z przodu weszła na pewno. Jest 8/10 mimo wieku. Najlepsze w niej jest to, że jest taką zadbaną babeczką i to widać od stóp do głów. Taka elegancko ogarnięta


☕ Atmosfera (★★★★★)

Po krótce - wie co robi, wie jak się zachować jak zagadać i o czym, żeby dalej było już tylko lepiej. Robi to niewymuszenie i swobodnie. Wychodzi znakomicie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja rozpoczęta od całusów i ogólnie macania jej ciała na które przystawała odpowiednio. Nie żałuje zeby ją dotknąc tu i tam. Loda opanowała perfekcyjnie i pokazuje ze potrafi... Pozycja od tyłu na jeźdcca i na koniec misjonarz, bo aż się zachciało takiej bliskosci, popatrzec na nią i miec pod sobą jej piersi...


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Boodzioo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, ładna twarz, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, doświadczona, napalona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, dobra kondycja, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, całuje, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, wytrwała, wyrozumiała, królowa loda, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Dipty » polecił » Blondi Seksi Woman21 Grudnia 2019, 20:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-06-14
napisanych opinii: 16


200 na ten rok nie jakaś wygórowana kwote za godzinkę oddania się panny


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony


👁 Diva (★★★★★)

8/10. Seksowna i wiekiem sexi mamuśka/ brałby. i wziął ;) twarz ładna


🏠 Lokal (★★★★★)

w lokalu przyjmują też inne dziewki/ porównania nie mam jak z nimi jak sie sprawują. a mieszkanie sprawnie funkcjonuje.


☕ Atmosfera (★★★★★)

spotkanie w ramach pracy a;e klimacik GFE, umie się zachować podkręcić atmosfere. było miło od początku do końca.


⚡ Akcja (★★★★★)

oral i klasyk z dodatkiem pocałunków i pieszczot. traktuje seks jak seks, dba o szczegóły, nie nabija się na sam pal jak co niektóre. zaskoczyla mnie pozytywnie zwykle bywa gorzej mniej się angazują. leci polecajka


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Dipty przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, świetny tyłek, ładna twarz, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, inteligentna, kobieta z klasą, energiczna, doświadczona, uczciwa, wytrwała, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Marcink » polecił » Blondi Seksi Woman18 Listopada 2019, 14:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-11-18
napisanych opinii: 1


Kolega bardzo dobrze podsumowal spotkanie z diva. Erotycznie i z klasą.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ok. Dwa telefony. Na miejscu okazalo sie, ze pare minut muszę zaczekac.


👁 Diva (★★★★★)

Fajna dupa. Wiek zanizony, ale niepotrzebnie. Ladna buzia, figiel w oku. Cialo fajne, chociaz moglaby popracowac. Ogolnie lepiej, niz sie spodziewałem.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Wola. Kilka pomieszczeń. W mieszkani napewno jeszcze dwie panny. Łazienka czysta, mala. Pokoj zabaw ok.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Zero stresu, od pocztku panna tworzy erotyczna atmosfere. Bezposrednia, ale z wyczuciem. Taki GFE klimat


⚡ Akcja (★★★★★)

Lodzik dosc plytki, ale przyjemny z okolicami. Sex w kilku pozycjach. Widac, ze panna angazuje sie, albo lubi to. Wyszedlem zadowolony. Polecam amatorom dojrzalych, doswiadczonch, eleganckich kobiet.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), wspólna masturbacja (+1), pokaz mastrubacji (+1), zabawa wibratorem (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), pozycja pagony (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), spódniczka mini (+1), pończochy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Marcink przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Dodatkową opłatę pobrano za: GFE, pocałunki, przytulanie, wspólna masturbacja, pokaz mastrubacji, zabawa wibratorem, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, pozycja pagony, seksowna bielizna, szpilki, spódniczka mini, pończochy.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, klepie po tyłku, 1 finał w cenie, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, rzetelnie podchodzi do pracy, przy oralu patrzy w oczy, głośno jęczy, jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, blondynka, długie włosy, świetny tyłek, ładna twarz, opalona, rzeczowy kontakt, zgrabna, przyjmuje z inną divą, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, lustro w pokoju, jest gdzie zaparkować, duże łóżko, nowe budownictwo, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, całuje, fajna kobieta, lustro w pokoju, dyskretnie, super higiena, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

jaki123 » polecił » Blondi Seksi Woman17 Stycznia 2018, 16:22Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-06
napisanych opinii: 17


Ciekawie


📞 Ustawka (★★★★☆)

Dodzwonić się trochę kiepsko, oddzwania - zaleta i wada dla niektórych. ale z jej strony pozytywnie, nie utrudnia


👁 Diva (★★★★★)

Mega fajna dupa, chociaz po 30 ewidentnie, to ciało pierwsza klasa, rzadko spotykane. widać niby ze sporo ja to kosztowalo, chyba po ciazy? ale po diecie, ale wypracowane, miękkie aksamitne, chce sie ja brac, bno i buzia 9/10 jak dla mnie,


🏠 Lokal (★★★★☆)

wszystko w porzadku, ale sama nie jest.


☕ Atmosfera (★★★★★)

sympatyczna, fajna. Całe spotkanie w miłej atmosferze, fajny klimat, delikatnie, ostrej akcji raczej nie ma ale jest dobrze, technicznie takze, no i te widoki i atmosfera robią robote


⚡ Akcja (★★★★☆)

Przytulanie, pocałunki wszystko delikatnie, od poczatku spotkania sie fajnie angazuje, troche jeczy w trakcie, czasami trąci taką szopką ale wychodzi jej to fajnie. Lodzik fajny, delikatny ale naprawdę dobry, podobnie sie ją puka. Taka kocica, warto sie przejsc, tylko no rzeklbym ze ona nie słuzy do byle jakiego seksu i nie umialbym nawet jej tak potraktowac. klasa sama w sobie


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Jaki123 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, MILF, szczupła, długie włosy, przyjmuje z inną divą, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, przyjmuje z inną divą, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.