🚺 Martusia (+1), Ełk

🚺 Znana jako:

  • Martusia
  • Marta
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 30 min.150 PLNLipiec 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Martusia napisane przez naszych użytkowników.

chetny_wroclaw » polecił » Martusia21 Września 2017, 18:54Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 5


Spotkanie z Martusią poprawne, chociaż nie każdemu się ona na pewno spodoba. Byłem u niej w lipcu tylko na pół godzinki, bo byłem na wakacjach w okolicy. Diva nawet fajna na ciśnienie, ale nie tęsknie za nią i następnym razem nie będę do niej wracać.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka na szybko, dwa telefony, adres dostałem już pod blokiem. Łatwo znaleźć miejsce. Nie wiem tylko, czy rozmawiałem z Martusią czy Laurą, która przyjmuje w tym samym lokalu. Otworzyła mi Laura (link do jej ogłoszenia https://www.roksa.pl/pl/anonse/pokaz/432356)


👁 Diva (★★★★★)

Diva ponoć ma 21 lat, dla mnie bardziej 25 - 26. Zresztą jej koleżanka po fachu deklaruje na ogłoszeniach, że ma 25, a ja bym jej dał z 10 lat więcej. Można więc wnioskować, że obydwie zaniżają wiek.

Poza zaniżaniem wieku to raczej przyjemna wizualnie, czarnulka, zadbana, wydepilowana i wypachniona, troszkę przy ciałku, jest za co złapać. Cycki niezbyt jędrne, trochę małe, ale nie jest źle.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

W lokalu przyjmuje jeszcze inna dziewczyna, która otworzyła mi drzwi. Byłem tylko na pół godziny, a w tym samym czasie nie było chyba tam nikogo innego, bo nie słyszałem żadnych gości ani też drugiej divy.

Mieszkanie nie urządzone jakoś specjalnie, raczej po taniości, ale jest czysto. Nie przyglądałem się za bardzo, bo miałem tylko czas na szybki strzał.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera to najgorszy punkt tej divy. Nie poganiała, ale widać, że jakoś specjalnie się nie angażowała, byle szybko minęło. Zaraz po akcji się ubrała i powiedziała, że i tak kończy mi się czas, więc miałem wrażenie, że nie zależy jej na zatrzymywaniu czy zachęcaniu klientów do powrotu...


⚡ Akcja (★★★★☆)

Jak już wspomniałem to otworzyła jej koleżanka, zapytała czy ja do niej, czy do Marty, potem już Laury nie widziałem. Na początku Marta przypomina o zapłacie, 150 zł za pół godziny to moim zdaniem sporo jak na Ełk, no ale okej. Pokazała gdzie łazienka, po szybkim prysznicu od razu zabrała się do roboty. W ogłoszeniach pisze o głębokim gardle, ale FGB wyszło raczej płytko, bez zaangażowanie i jak tylko mi stanął (a zajęło to może ze dwie minutki, bo byłem na ciśnieniu) to od razu przeszła do właściwej akcji.

W sumie to cała akcja nie była zła, ale miałem wrażenie, że diva chce tylko zaliczyć szybką akcję i na razie. Nie wykazała żadnego większego zaangażowania. Mimo to daję jej pozytywa, bo może jakbym wykupił całą godzinę, to byłoby lepiej i miałaby więcej czasu, żeby się lepiej mną zająć. A tak faktycznie, zanim skończyłem, to zostało niewiele czasu. Opinia pozytywna może trochę naciągana, ale z drugie strony laska dobrze wygląda i nie marudzi. Ja do niej już nie wrócę, ale może wypróbuję jej koleżankę.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Chetny_wroclaw przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks klasyczny, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Ełk.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, brunetka, zaniża wiek, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.