🚺 Iga (0), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Iga
Zaproponuj pseudonim...

🔗 Linki do ogłoszeń:

Zaproponuj link...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.400 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Iga napisane przez naszych użytkowników.

KarolekGucio » napisał o » Iga14 Stycznia 2018, 14:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-10
napisanych opinii: 2


📞 Ustawka (★★★★★)

Bardzo łatwo się dodzwonić bo odbiera w trakcie, co w kluczowym momencie odbiera chęci do czegokolwiek. Z parkingiem bez problemów, bez czekania na dole, no ale widziałem jak ktoś wychodził od niej więc też średnie wrazenia jak tak jeden po drugim wjeżdza na styk. czyli z jednej strony ustawka 10/10 z drugiej troche kaplica.


👁 Diva (★★★★☆)

Wygląd tak mniej więcej jak w ogłoszeniu: baaardzo dlugie wlosy, okrągla pupcia, spore uda i zgrabny brzuszek ale mniej więcej - znacy tyle, że widać że to ta sama osoba po figurze. twarz natomiast daleko poza wyobrażeniem w porównaniu do tego co pokazała. nos i brwi zdecydowanie na nie.


🏠 Lokal (★★★★★)

wszystko jak w zegarku czysto schludnie i przytulnie, bez alfa za sciana.


☕ Atmosfera (★★★★★)

miła i konkretna dziewczyna, cud i anioł nie kobieta. porozmawiac się da, lubi sie przytulic ale widac ze jeszcze się trochę wstydzi i nie ma co aie dziwic w koncu mloda jeszce jest. Napewno ma już wyrobiony przebieg bo niestety ale dużo luzu ale za to druga dziurka jak marzenie. Niestety chyba nie dokońca się dokładnie umyła ale za jej zaangazowanie naprawde to da się jej wybaczyc


⚡ Akcja (★★★★★)

loda umie weźmie i głeboko. ręka jest ale tak z umiarem. można za głowę i dopychac ale nie trzeba bo sama chłonie. i nie ma z tego powodu jakichś reakcji nieprzychylnych z jej strony widac ze no stara się. pozwala na spuszczanie się w gardlo ale tutaj uwaga- bo deklaracje deklaracjami ale w ostatnim momencie kombinuje oceniam na 7/10. Seks mnie zaskoczył dopycha się do konca, piękne widoku widoki, niestety luźno że się nie da dojsc, ale udostępniła drugą dziurę i jazda. jako że anal od tyłu to trochę lepiej, bo ciasno. no i tyle w temacie. Napewno wroce.


⚡ Przetestowane usługi

anal bez zabezpieczenia (+1), anal na jeźdźca (+1), klasyk bez zabezpieczenia (+1), pozycja od tyłu (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), lizanie jajek (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

KarolekGucio przejebał 400 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (400 PLN) to : anal bez zabezpieczenia, anal na jeźdźca, klasyk bez zabezpieczenia, pozycja od tyłu, głębokie gardło, oral z połykiem, lizanie jajek, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Bemowo.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, ciągnie jak odkurzacz, jęczy jak w pornolu, oblizuje się po wytrysku, niska, duża pupa, problemy z higieną, długie włosy, lubi to, fajnie jęczy, lubi w dupę

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.