🌆 Województwa

Dojrzała dyskretnie (0), Lublin

Znana jako:

  • Dojrzała dyskretnie
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 661-534-652
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Diva★★☆☆☆raczej słabo
Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Zen » napisał(a) o » Dojrzała dyskretnie13 Stycznia 2018, 21:40

👤 Zen

zarejestrowany: 2018-01-11 19:48:26

trzeba sobie zdawać sprawę że babcia zaawansowana. i alboo cofka albo tania i dobra nawet akcja.


☎ Ustawka (★★★☆☆)

Bardzo łatwo się dodzwonić ale nie ma się z czego cieszyć, bo odbiera w trakcie, co w kluczowym momencie jak wiadomo odbiera chęci do czegokolwiek. Z parkingiem bez problemów, bez czekania na dole ale widziałem jak ktoś wychodził więc też średnie wrazenia jak tak jeden po drugim wjeżdza na styk. czyli z jednej strony ustawka 10/10 z drugiej troche kaszanka.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Wygląd tak mniej więcej jak w ogłoszeniu, ale mniej więcej - znacy tyle, że widać że to ta sama, po figurze. twarz natomiast daleko poza wyobrażeniem z ogłoszenia, bo to regularna babcia sie zrobiła. dałbym jej tak pod 60.


⌂ Lokal (★★★☆☆)

taki sobie


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

miła, rzeczowa, konkretna babka, w przerwie czymś poczęstuje, pomasuje, jak się powie żeby się zabierała za coś to też się bierze od razu bez zbędnego gadania. no ale te telefony odbierane, za mojej wizyty 2, no dno totalne. łapie już chyba każda okazję po prostu bo stara i wypada z branzy.


⚡ Akcja (★★★★☆)

loda umie. weźmie i głeboko i nawodnienie duze. ręka jest ale tak z umiarem. można za głowę i dopychać, podchodzi pod facefucking i nie ma z tego powodu jakichś reakcji nieprzychylnych z jej strony. no stara się. pozwala na spuszczanie się na twarz ale tutaj uwaga- bo deklaracje deklaracjami ale w ostatnim momencie jak już poleciałoby to się zasłoni rękami i taki to spust. no i guma podczas loda więc było by 8/10 ale za gumę 7/10. Seks mnie niczym nie zaskoczył czyli nie polecam, rozklekotana i marne widoki, długo tam nie byłem, babcia udostępniła drugą dziurę i jazda. jako że anal od tyłu to trochę lepiej, bo widoki mniej złe i ciasniej. no i tyle w temacie. nie wrócę bo za piękny i za mody jestem na takie panie


Przetestowane usługi

seks analny (+1)masaż erotyczny (+1)pozycja misjonarska (-1)oral w zabezpieczeniu (+1)głębokie gardło (+1)wytrysk na twarz (-1)

$ Czas i koszt spotkania

Zen zapłacił(a) 100 PLN za spotkanie trwające 60 minut, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to: seks analny, masaż erotyczny, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, wytrysk na twarz.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniew trakcie odbiera telefonypogania w trakcieGILFBBWniskaduże cyceduża pupazaniża wiekobwisłe piersilokal ujdzie w biedzielubi w dupęoverbookingustawka na 2 telefonyjak z babcią
Zaloguj się