🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Judyta (0), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Judyta
  • Nowa Monika
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Judyta napisane przez naszych użytkowników.

Zen » napisał o » Judyta11 Stycznia 2018, 19:53

👤 Zen

zarejestrowany: 11 Stycznia 2018, 19:48
napisanych opinii: 5

Można brać


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Nie odebrała na początku, za którymś razem dopiero jak ponownie spróbowałem, ale potem już wszystko poszło sprawnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Niska, sporo pieprzyków na ciele, buzia w miarę ładna ale taka osobliwa, dobrze jej z oczu patrzy. Cos miedzy Milfem a fajną sąsiadeczką. Zaniżyła trochę wiek w ogłoszeniu. Szczupła, zgrabna, trochę za miękka ale bez przesady, nie jest 20.


🏠 Lokal (★★★★☆)


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Dużo mowi ale bez przesady, atmosfera całkiem dobra. Nie wiem czy będę wracał, może tak bo nie mam jakieś faworytki w Lublinie a ta wydaje byc się całkiem pewną opcją, nie zbyt droga i anal w tym.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oralnie nie spisuje się jakoś cudownie, płytko, główka w buzi a reszta musi się ręką zadowolić, nie powiem że się nie stara ale technika w tym zakresie nie jest jej mocną stroną. Spust możliwy z buzi, więc to trochę ten oral ratuje. Seks lepszy – dowolne pozycje, można długo i ostro i delikatnie, do woli i wedle uznania. Taka bardziej żeby ją posuwać i się zarządzić jak się tam chce, nie przejmuje za mocno inicjatywy. Anal w cenie i podobnie jak z seksem. Czysto, do polecenia.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)masaż erotyczny (+1)wkładanie palców do cipki (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczeniafinał w ustach (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zen zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks analny, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługipodatna na sugestięod razu przechodzi do akcjidużo ręki przy FBG2 finały w ceniejak z koleżankąMILFbrunetkaniskazaniża wiekmałe piersiszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokallubi w dupęustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...