🚺 Judyta (0), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Judyta
  • Nowa Monika
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Judyta napisane przez naszych użytkowników.

Zen » napisał o » Judyta11 Stycznia 2018, 19:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-11
napisanych opinii: 5


Można brać


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Nie odebrała na początku, za którymś razem dopiero jak ponownie spróbowałem, ale potem już wszystko poszło sprawnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Niska, sporo pieprzyków na ciele, buzia w miarę ładna ale taka osobliwa, dobrze jej z oczu patrzy. Cos miedzy Milfem a fajną sąsiadeczką. Zaniżyła trochę wiek w ogłoszeniu. Szczupła, zgrabna, trochę za miękka ale bez przesady, nie jest 20.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Dużo mowi ale bez przesady, atmosfera całkiem dobra. Nie wiem czy będę wracał, może tak bo nie mam jakieś faworytki w Lublinie a ta wydaje byc się całkiem pewną opcją, nie zbyt droga i anal w tym.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oralnie nie spisuje się jakoś cudownie, płytko, główka w buzi a reszta musi się ręką zadowolić, nie powiem że się nie stara ale technika w tym zakresie nie jest jej mocną stroną. Spust możliwy z buzi, więc to trochę ten oral ratuje. Seks lepszy – dowolne pozycje, można długo i ostro i delikatnie, do woli i wedle uznania. Taka bardziej żeby ją posuwać i się zarządzić jak się tam chce, nie przejmuje za mocno inicjatywy. Anal w cenie i podobnie jak z seksem. Czysto, do polecenia.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), masaż erotyczny (+1), wkładanie palców do cipki (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia, finał w ustach (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zen przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : seks analny, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, dużo ręki przy FBG, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, brunetka, niska, zaniża wiek, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, lubi w dupę, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.