🚺 Subtelna Kochanka (+3), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Subtelna Kochanka
  • Namiętna Ola
  • Lolitka prywatnie
  • Oleńka
  • Lalunia18
Zaproponuj pseudonim...
75% korzystających poleca (+3/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNListopad 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Subtelna Kochanka napisane przez naszych użytkowników.

oktawiusz » polecił » Subtelna Kochanka1 Listopada 2020, 21:13Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-02-23
napisanych opinii: 7


bardzo pozytywna recka.


📞 Ustawka (★★★★★)

ustawka normalna, na dwa telefony ale na brak klientów nie narzeka, dlatego trochę cierpliwości trzeba chwilami.


👁 Diva (★★★★★)

laska, fajna.


☕ Atmosfera (★★★★★)

atomosfera bardzo dobra nie pogania od nczwgo nie ucieka jest jak z normalną dziewczyna spędzona godzinka z przytulaniem ,buziakami, głaskaniem sie nawzejem, oralnymi zabawami, ogólnie taka dostępna cała, nie ogranicza do włożenia w cipkę.


⚡ Akcja (★★★★★)

buziaki, oral minetka też, pieszczenie całego ciała, cycki też, przytulanie powolna akcja naturalnie kiedy chcesz wejść bez ciśnienia. jeśli się szuka gfe to jest dobry adres.


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Oktawiusz przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, miła rozmowa, luźna atmosfera, świetny tyłek, ładna twarz, zgrabna, czysty lokal, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, zadbana, uczciwa, sympatyczna, super higiena, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

szon » polecił » Subtelna Kochanka22 Lutego 2018, 21:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-26
napisanych opinii: 6


Dobra usługa, jakość odpowiada cenie, spędzić można miło czas w towarzystwie tej divy.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ciężko się dodzwonić, ale jak już odbierze, to wszystko płynnie przebiega i potem odbiera już bez żadnych kłopotów. Nie ma telefonistki, rozmawia przez telefon sama.


👁 Diva (★★★★★)

Diva raczej o filigranowej budowie, dosyć drobna, zgrabna, cycuszki spore. Z buzi bardzo przyjemna, na ulicy bym się za nią obejrzał.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal średni, słabo wyglądał, czysty ale przydałoby się odświeżenie. Pod prysznicem brrak zasłony, łóżka nie ma, tylko od razu materac na podłodze. Po mieszkaniu ktoś się kręcił, nie wiem czy to alf, czy koleżanka jakaś.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo fajna, diva patrzy w oczy w trakcie seksu, jest mizianie i przytulanie. Bardzo gadatliwa, niektórym to może przeszkadzać, dla mnie to jest jednak okej.


⚡ Akcja (★★★★★)

Zaczyna standardowo od FBG, lodzik spoko, umiejętnie korzysta z języka, bawi się, raz głębiej a raz płyciej, jest dobrze. Po pierwszym strzale chwila na odpoczynek, w międzyczasie mizianko, potem guma na instrument i jazda. Żadna pozycja nie sprawiała jej problemów, a nawet chętnie je przerabiała, nie jest kłodą, ale też nie jest nazbyt aktywna. Fajnie spędzony czas, nie przycinała na czasie, wrócę do niej na pewno!


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Szon przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Nowy Dwór.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jak z koleżanką, duże cyce, duża pupa, szczupła, dużo żeli w łazience, warunki PRL, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

meter_rise » polecił » Subtelna Kochanka16 Października 2017, 3:23Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-03
napisanych opinii: 12


Fajna, drobna diva, spędziłem z nią miłą godzinę. W spotkaniu przeszkadzały mi dwie rzeczy - spóźnienie i (trochę) zaniżony wiek, mimo to ocena pozytywna za akcję.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Teoretycznie ustawka poszła bardzo gładko, ale przy drugim telefonie, kiedy byłem już w okolicy, diva nie odbierała. Dopiero za drugim razem odebrała i kazała mi czekać 10 minut. Niby nie dużo i każdemu coś może wypaść, ale dla mnie to dosyć duża wada. Fakt faktem, że po tych 10 minutach faktycznie już była gotowa, nie przeciągała i nie ucięła tych minut na czasie.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva to fajna dziewczyna o dosyć drobnej, filigranowe budowie. Ciało ładne, zadbane, z buźką trochę gorzej, ale to kwestia gustu. Według mnie nie ma jednak 25 lat jak podaje, powiedziałbym, że jest około 30, albo zaraz po. Nie wygląda źle, ale nie ma co się oszukiwać - to już nie osiemastka, poza tym widać po niej, że to nie jej pierwsze doświadczenia w pracy jako diva.

Poza delikatnym zaniżaniem wieku, wygląda dokładnie jak na zdjęciach - średnie cycki, fajny tyłeczek, bardzo szczupła i leciutka jak piórko.


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal czysty, w mieszkaniu jeszcze ktoś albo inna diva tam przyjmuje - nie widziałem, ale słyszałem przez chwilę na korytarzu, że ktoś się krzątał w innym pokoju. Na szczęście potem nikogo już nie słyszałem. Czysto, wystrój trochę kiczowaty, ale co kto lubi. Ważne, że świeżo wyprane ręczniki i żele były.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera przyjemna, przyjazna wręcz. Diva gadatliwa i to bardzo, ale robi też co do niej należy, więc w ogóle to nie przeszkadza. Do GFE sporo brakuje, ale pozwoliła pobawić się jej piersiami i cipką, nie jest niedotykalska jak co niektóre divy, za co ma u mnie wielkiego plusa. Wykazuje też inicjatywę.

Godzina szybko minęła w jej towarzystwie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po zapłaceniu szybki prysznic, diva przychodzi za chwilkę, zagaduje przyjaźnie, pyta czy chcemy FBG czy jednak z gumą. Fajnie wprowadza w klimat spotkania, buduje podniecenie. Jak już napisałem wcześniej - można ją sobie podotykać (tylko nie chciała, żeby wkładać jej palce do cipki). FBG mokre i wykonane umiejętnie, bez użycia rąk.

Sama akcja sztos. Jest na co popatrzeć, diva leciutka i drobniutka, więc z łatwością zmienia pozycje, a przy każdej jest na nią doskonały widok. Od tyłu można popatrzeć na zgrabny tyłeczek, na jeźdźca fajny widok na podskakujące cycki.

200 złotych jak za takie spotkanie to we Wrocławiu całkiem atrakcyjna cena. Na pewno jeszcze kiedyś do tej divy wrócę, mam nadzieję, że już obędzie się bez spóźnień z jej strony. Polecam tą divę szwagrom, którzy lubią chude, ale apetyczne divy!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), wkładanie palców do cipki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Meter_rise przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, wkładanie palców do cipki.

Orientacyjna data spotkania to październik 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Nowy Dwór.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, niska, zaniża wiek, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, spóźnienie

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Tom340 » napisał o » Subtelna Kochanka21 Września 2017, 10:52Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-21
napisanych opinii: 5


📞 Ustawka (★★★★★)

Wykonałem dwa telefony, pierwszy ustawka, konkret. Następny już na miejscu. Kontakt oceniam na 5. Wszystko tak, jak powinno wyglądać.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva wyglądała dokładnie tak jak prezentowała się na zdjęciach. Pisze, że ma 25 lat i faktycznie na tyle wygląda. Ładna z buzi, zachęca do zbliżenia. Szczupła ma figurę jak nastolatka. Ma zarąbisty jędrny tyłek,który obłędnie prezentuje się w stringach. Polecam spotkanie z tą Divą, wszystkim którzy szukają zgrabnej i jędrnej towarzyszki zabaw. Ja preferuję duży biust, tu akurat się zawiodłem ale nadrobiła innymi walorami.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

W mieszkaniu było czysto, wywietrzone. Najpierw prysznic ( łazienka wyposażona w czysty ręcznik i żel) Niestety dużym minusem jest brak łóżka. Mieszkanie urządzone bez fajerwerków nie zachęca ale również nie zniechęca do zakończenie spotkania.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Dziewczyna starała się jak mogła, byłem u niej pierwszy, więc była bardzo energiczna i aktywna. Jestem dosyć wymagający dlatego sama atmosferę oceniam na 4. Rozmowa nie przebiegała w zbyt prężnie, dlatego szybko przeszliśmy do działania. Spotkanie przebiegło poprawne, ale będę szukał w tym rejonie kogoś innego.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Najpierw opłata potem szybki prysznic, wszystko odbywało się według wcześniejszych ustaleń. Diva wykonywała wszystkie czynności z dużym zaangażowaniem. Rozpoczęła od masażu, wydaje mi się ze nie użyła oliwki dlatego nie było ślizgu ale masaż pozwolił mi się zrelaksować. Następnie delikatne pieszczoty, zwiększające się z każdą minutą, pozwoliło to na wzrost napięcia i podniecenia.FBG jak dla mnie ok, średnio głęboki ale taki mi odpowiada. Sex poprawny, mam porównanie do innych div dlatego tu akurat miałem kilka zastrzeżeń. Chętna na przejście przez kilka pozycji, które sama inicjuje.


⚡ Przetestowane usługi

masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tom340 przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, pozycja 69, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Nowy Dwór.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.