🚺 Ania od nowa (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • Ania od nowa
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNStyczeń 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ania od nowa napisane przez naszych użytkowników.

bocian » polecił » Ania od nowa9 Stycznia 2018, 21:15Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-17
napisanych opinii: 13


Droga ale dobra impreza


👁 Diva (★★★★☆)

No ten swój wzrost ma, może mieć i więcej a do tego szpilki i ma chyba ze dwa metry. Twarz bardzo, bardzo ładna, dziewczyna szczupła z fajnymi kształtami, fajny tyłek, duży z racji wzrostu, nogi do nieba i cycki świetna robota sylikony.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Dyskretnie, ręcznik był świeży, żel okej, prysznic nie za duży, łóżko też mogłoby być większe, zwłaszcza na taką długą laskę, ale nie ma co narzekać, lokal spełnia swoją funkcję.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Laska całkiem inteligentna i ogarnięta, krzywej akcji nie ma co się spodziewać u niej, przynajmniej na mnie takie wrażenie zrobiła. W progu już pyta czy odpowiada jej wygląd, a że odpowiadał mocno to wbijam do środka. Klimacik spotkania fajny, pieszczotliwie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Za anal trzeba było dopłacić 100, ale wypalił i fajnie się jebało. jest też opcja finału na twarz także mozna się trochę pobawić ciekawie. Oral technicznie fajnie. Tylko na minus guma. Seks na pieska no i anal. Całość na siódemkę. Jakby taniej było to bym wracał często, no ale nie jest.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks hiszpański (+1)pozycja od tyłu (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)głębokie gardło (+1)wytrysk na twarz (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Bocian przejebał 300 PLN (200 PLN + 100 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Dodatkową opłatę pobrano za: seks analny.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks hiszpański, pozycja od tyłu, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, wytrysk na twarz, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeciągnie jak odkurzaczjak z koleżankąbrunetkawysokacyce do hiszpanaszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnalokal ujdzie w biedziekobieta z klasądyskretne lokumlubi w dupęustawka na 2 telefonymałe łóżkomały prysznic

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.