🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Blanka anal w cenie (+3), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Blanka anal w cenie
  • Laura
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (3 recenzji):
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNCzerwiec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Blanka anal w cenie napisane przez naszych użytkowników.

Sisiorek » polecił » Blanka anal w cenie21 Czerwca 2018, 11:54

👤 Sisiorek

zarejestrowany: 8 Czerwca 2018, 9:40
napisanych opinii: 9

Miła, normalna dziewczyna, bez zimnego profesjonalizmu, żadnego zmianierwania, ma klasę, ciekawą urodę i spory zakres usług, z którymi radzi sobie ponadprzeciętnie.


📞 Ustawka (★★★★★)

Na 2 telefony.


👁 Diva (★★★★☆)

średniej wielkości piersi, spory tyłek, ale nie jak u murzynki ;) Uroda 6/10, ładny makijaż, nie lepiła się od kosmetyków a jednak wszystko ładnie podkreslone, delikatny, do tego ładny strój, bardzo seksi.


🏠 Lokal (★★★★★)

Stare budownictwo ale lokal odświeżony, schludnie, dba o porządek. Kawalerka, bardzo dyskretnie, bez skrępowania, łazienka tylko dla nas.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Miła rozmowa, na poziomie, nie jest nachalna i nie zalewa historiami od powstania świata. Miałem wrażenie, że można do niej przyjść i po prostu wypocząć.


⚡ Akcja (★★★★★)

Oral z okolicami, tempo miarowe, nie było ostrej akcji w tym zakresie.
Seks w 2 pozycjach.
Strzał, przerwa.
Druga runda - chwila pieszczot, przygotowanie sprzętu do roboty, zabawa jej tyłkiem i wjazd w niego. Pozwoliła na intensywniejszy anal, nie trzeba uważać przy każdym ruchu, przy tym fajnie reaguje, wydaje się że sprawia jej to jakąś frajdę.
Cyferki:
dziewczyna - 8/10
oral - 7/10
seks - 9/10
anal - 10/10


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Sisiorek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię2 finały w ceniejak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaszczupładługie włosyładna twarzczysta łazienkaczysty lokalkawalerkajest gdzie zaparkowaćfajne proporcjelubi tokobieta z klasądyskretne lokumlubi w dupęrzetelnie podchodzi do pracyustawka na 2 telefony
shrek » polecił » Blanka anal w cenie16 Maja 2018, 23:01

👤 shrek

zarejestrowany: 25 Stycznia 2018, 11:09
napisanych opinii: 9

Spotkania na wysokim poziomie.


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Trudna, warto się postarać o status stałego klienta, wtedy jest prościej.


👁 Diva (★★★★★)

Ładna, zgrabna, dziewczyna z wyższej półki, na poziomie. Do tego sympatyczna, współpracująca, chce dla nas dobrze. jasna cera, uroda dość typowa, zadbana, nie przesadzony makijaż, ładna naturalna dziewczyna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Przy ulicy Andersa. czyste, nowe ręczniki, porządek w łazience jak i poza nią.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Trzyma poziom i stara się zachować uroczy klimat. Nie można iść do niej jak do pierwszej lepszej byle włożyć, nie z tych i nie warto jej psuć. Zdecydowanie tak zwany klimat GFE


⚡ Akcja (★★★★★)

Można sobie pozwolić i poprowadzić spotkanie, co jest nawet wskazane, z czasem dziewczyna się do nas trochę dostosowuje, i współtworzy całą akcję. Nawiązuje dobrą relację w łóżku, chodzi się jak do swojej kobity.

A co do szczegółów:
oral - bez szaleństw, jest za to namiętność, są okolice, jest zangażowanie. Takie 8/10, z czasem lepiej smakuje.
Seks - 8/10, dostosowuje się, jest ciasno i jakoś tak w sam raz.
anal - lubi, jest ciasno, jest ładny wypięty tyłek. 9/10


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)GFE (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Shrek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to maj 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekmiła rozmowawysokaszczupładługie włosyładna twarzczysta łazienkaczysty lokaljest gdzie zaparkowaćfajne proporcjelubi tointeligentnakobieta z klasąlubi w dupęciężko się umówić
Worm » polecił » Blanka anal w cenie4 Stycznia 2018, 18:46

👤 Worm

zarejestrowany: 3 Stycznia 2018, 22:39
napisanych opinii: 3

Miło i sprawnie


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony bez wystawki i kłamania , potwierdzone usługi rzeczywiście wykonane


👁 Diva (★★★★☆)

Piękna nie jest, ale i nie jakaś brzydka, trochę aokrąglona, przy kości choć nie gruba, zdjęcia wyszczuplone. Ciałko fajne, miło dotykać.


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanie fullwypas, niczego nie brakuje, żele, ręczniki, fajna kabina, ogromne łoże, warunki super.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Fajna rozmowa, inteligentna, na poziomie, nie wstydziłbym się jej nawet gdzieś zabrać jako osobe towarzyszącą.


⚡ Akcja (★★★★☆)

choć fanem nie jestem spróbowałem analu, i jako ze fanem nie jestem to nie byłem zachwycony, ale myślę że jak ktoś lubi to mu się spodoba. Seks w kilku pozycjach, z zaangazowaniem i fajnym jęczeniem, z wyczuciem. Oral też z wyczuciem, fajnie dba o główkę, nie jest zbyt głęboko, nie ma dopychania ale jest fajnie. Nie stroni od pieszczot, miziania, da sie pocałować. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)anal na jeźdźca (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Worm przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: seks analny, anal na jeźdźca, pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Wola.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczjęczy jak w pornoludowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąnie patrzy na zegarekwysokaretuszowane zdjęciaszczupłaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasąlubi w dupęustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...