🚺 Milana 20 (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Milana 20
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 30 min.200 PLNStyczeń 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Milana 20 napisane przez naszych użytkowników.

Worm » polecił » Milana 204 Stycznia 2018, 18:26Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-03
napisanych opinii: 10


Polecam ale trzeba ją doszlifować. Cena trochę wygórowana jak na te umiejętności (jak na razie)


📞 Ustawka (★★★★★)

Byłem u panny pół godzinki za 200 zł, stawka spora więc wolałem ją wypróbować na początek za te 200 niż ładowac z góry 300. Ustawka bez problemowo, 2 telefony, z terminem żadnych niedogodności nie było, początkująca w branży raczej więc jeszcze nie oblegana i nie zostawia terminów dla stałych klientów pewnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Jest ta ze zdjęć, oczywiście zdjęcia trochę naciągnięte, tyłek podobny ale nie prezentuje się tak kusząco, zwłaszcza gdy widno, fajny kształt ale trochę rozstepów i lekki flaczek przy innej pozycji niz wypięcie go bo wtedy się lux napina. Piersi nie za duze takie w dłoń, podobały mi się zwłaszcza temu że wyeksponowała je fajnie tym co na siebie włożyła zanim zdjęła. do twarzy się na pewnoo nie uprzedziłem, klasycznej piękności nie ma się cos spodziewać ale podobać się może a niektórym powinna. Nie jest polką, ukrainka


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanie nowe, w nowym bloku, żadnych problemów z zaparkowaniem auta, w łazience wszystko jak nalezy


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Trudno powiedzieć, z jednej strony panna widać że lubi seks i w trakcie jak jej dobrze to i widac to po niej i słychać ale jednak w polsce jej pobyt raczej zbyt długo nie trwa więc pogadać ciężko, żeby sama zaczęła jakąś gadkę to też nie za bardzo, chyba nie wie o czym by tu można. No i z racji tego że to jej pierwsze kroki można wyczuć lekki dystans, speszenie, wycofanie, jakąs niepewność. W każdym razie na moje oko wyrobi się z czasem, młodziutka jeszcze. Byle nie trafiła na chamów


⚡ Akcja (★★★★☆)

Oralnie bez okolic ale ze staraniem, rączki niewiele, technicznie nieźle ale uczy się jeszcze, chyda nie wie do końca jak facetowi najlepiej. Slini się, głeboko, no nie ma kaszany. Seks lepszy, można ją podymac i ostrzej, od tyłu to chyba nawet lubi być ostro zapinana bo się zrobił fajny klimat, fajne reakcje, mozna pociągnąc za włosy, sprzedać klapsa, pocałować, podotykać, żadnych sprzeciwów nie było. Fanem analu nie jestem, nie wiem czy można to się nie wypowiem.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), seksowna bielizna (+1), seks klasyczny (+1), klapsy w stronę divy (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Worm przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 30 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, seksowna bielizna, seks klasyczny, klapsy w stronę divy.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, nie patrzy na zegarek, blondynka, niska, duża pupa, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, przyjmuje sama, perfekcyjna ustawka, wycofana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.