🚺 Hard Fuck (0), Malbork

🚺 Znana jako:

  • Hard Fuck
  • Dzika i szalona
  • Śliczna Dupcia
  • Nowa w mieście lalka
  • Studentka na wakacjach
  • 19 śliczna VIP
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNLipiec 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Hard Fuck napisane przez naszych użytkowników.

kierowca_tirowca » napisał o » Hard Fuck20 Września 2017, 19:35Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-20
napisanych opinii: 23


Diva trochę większa niż na zdjęciach w ogłoszeniu. Trochę marudna, ale ogólnie akcja bez problemów. Opinia neutralna jak na razie, planuję jeszcze ją odwiedzić, bo w Malborku trudno o jakieś sprawdzone divy.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka bez większych problemów, ale umówiliśmy się na 2 godziny, a jak przyszedłem to usłyszałem, że mam tylko pół godziny... W końcu udało mi się wynegocjować, żeby dobiła do pełnej godziny.


👁 Diva (★★★☆☆)

Dova większa niż na zdjęciach, ale to na pewno jej fotki, po prostu trochę sobie laska pofolgowała chyba ;) Wiek moim zdaniem zaniżony o jakieś 5 lat bo dla nie wygląda pod trzydziestkę.

Ładna, zadbana, ma trochę cellulitu, ale nie ma tragedii. Czysta, zadbana, wygolona. No ogólnie to taka typowa kurewka z wyglądu, jakoś tak widać z daleka, jaki zawód wykonuje. Nie ma subtelnej urody modelki, widać, że jakiś przebieg i doświadczenie ma, ale chyba wiadomo do kogo się idzie i po co, więc nie odejmuję za to nic z oceny.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Lokal czysty, w łazience lekki syf na podłodze, ale kabina bardzo czysta. W łazience akurat był tylko jeden męski żel i płyn do płukania ust, ręcznik dała czysty. Najważniejsze, że łóżko było czyste ;)


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Atmosfera taka sobie, diva coś tam gada, ale nie wciąga do rozmowy, jakoś mnie nie zaciekawiła pod względem charakteru. W każdym bądź razie nie jest niedotykalska, zachęca, żeby ją pomacać tu i ówdzie, co dla mnie fajnie wpływa na intymną atmosferę. Często za to dzwonił jej telefon, który nie był wyciszony, na początku odebrała, ale potem ją poprosiłem, żeby tego nie robiła i było spoko, ale nie wyciszyła a to może rozpraszać.

Ogólnie spotkanie bez zgrzytów, nawet jak mi powiedziała, że będzie miała jednak tylko pół godziny, to nie była wyniosła ani nic takiego. Spotkanie miłe, ale na pewno nie "jak z koleżanką" tylko "jak z profesjonalną divą".


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja to najmocniejszy punkt tej divy. Zachęca do dotykania, akcji, sama przejmuje inicjatywę, była fajnie, naturalnie mokra, umie zakręcić tyłeczkiem i pokazać cycuszki tak, że pała od razu stoi ;) Z tego względu nie próbowałem orala, bo jak się zakręciła wokół mnie, to od razu byłem gotowy do akcji. Jest co poklepać i za co złapać.

Wypróbowaliśmy pozycję od tyłu jak i na jeźdźca, w każdej bardzo dobrze się ruszała, jak seksowna kocica.

Diva zna się na fachu, prawdziwy "hard fuck" u niej jest możliwy, nie narzeka ani nic. Po finale czułem się spełniony, chwila gadki-szmatki i do widzenia ;)


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Kierowca_tirowca przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Malbork.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, 1 finał w cenie, BBW, brunetka, cyce do hiszpana, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, armagedon w łazience, brak męskich żeli, ustawka na 2 telefony, wystawia klientów

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.