🚺 aleksandra (+1), Łódź

🚺 Znana jako:

  • aleksandra
Zaproponuj pseudonim...

🔗 Linki do ogłoszeń:

Zaproponuj link...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNWrzesień 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z aleksandra napisane przez naszych użytkowników.

zygizak » polecił » aleksandra14 Listopada 2021, 13:24Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-11-12
napisanych opinii: 3


ostatecznie jestem zadowolony, jak nato co udalo mi się z divą osiągnąć i zwąłszcza w tej cenie, i za jej ciało jeszcze. są tez minusy spotkania ale nie przewazyly. rozwazam powrót a najcętniej to do niej ale w innych warunkacj


📞 Ustawka (★★★★☆)

ustawka okej


👁 Diva (★★★★☆)

diva drobna, ciało eleganckie, grabne, fajna skóra napięte, drobne, ciasna cipka, naprawde nakrecajace, minus za to to jej higiena ktora no widac ze nie jest to szczyt mozwliwosci, a raczej czuc. tak samo wlosy cera i makijaz ktory wyglada jakby wczorajszy, calowac to bym sie nawet z nia nie chcial.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

lokal jest porazką, przyjmuje z innymi dziewczynami absolutny brak dyskrecji, jest gkosno i nikt nie zwraca uwagi ze jes t klient u ktorejs, nie wplywa to na ich zachowanie nic a nic. są kamery w lokalu i przed lokalem, kamienica stara, palą w srodku. łazienka w porzadku da sie uzyc, jednak ogolnie wrazenie kiepskie, nie kompfortowo jeszcze te kamery ktore zawsze pozostawiaja niepewnosc ze ta ajcja moze jakos pograzyc.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

warunki lokalwoe psuja atomosfere ale sama diva za zamknietymi juz drzwiami robi dobra atmosfere. przede wszystkim bezposrednia i mozna sie z nia dobrze ugadac nie trzeba namawiac chetnie wykonuej co trzeba i nawet zdaje sie ze lubi troche poeksperymentowac, taka lekka w obrocie


⚡ Akcja (★★★★★)

seks w roznych pozycjach rowniez mozna na stojaco tak samo z lodem jej to nie robi zadnego problemu. finał w buzi cipka mega ciasna, ciało idealnie sie posuwa. seks akurat z nią jest dobry i rokujący. gdyby przyjmowala sama i moze bardziej o siebie zadbaą to bym chyba nie wychodzil


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), facefuck (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Zygizak przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, facefuck.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Łódź.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, akcja jak w pornolu, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, niska, szczupła, zgrabna, przyjmuje z inną divą, głośno w lokalu, kamera w mieszkaniu, bałagan, lubi to, doświadczona, zaniedbana, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.