🚺 Marika sochaczew (+1), Sochaczew

🚺 Znana jako:

  • Marika sochaczew
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Marika sochaczew napisane przez naszych użytkowników.

Karfg » polecił » Marika sochaczew28 Grudnia 2017, 19:54Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-28
napisanych opinii: 8


📞 Ustawka (★★★★☆)

Bywa lepiej ale bez chamstwa i utrudniania. 7/10


👁 Diva (★★★★☆)

Niziutka, opalona. Grubsza niż na fotach, jest brzuszek uwydatniony. Nie za duży tyłek, piersi niezbyt jędrne, ciało takie zniszczone i z tatuażami licznymi. Fajne kocie ruchy i seksapil. 6/10 dam, chociaż to smutne zawsze gdy spodziewaliśmy się po fotach lepszego efektu.


🏠 Lokal (★★★★☆)

niezły 7/10


⚡ Akcja (★★★★☆)

Fbg z masowaniem jąder, rimming, całość 9/10, dużo sliny i sporo ładuje w buzie, starannie. unika używania rączek przy tym. Sex nieźle, aktywnie, zmienia pozycje, fajnie mruczy nie narzeka zbytnio. stara się współpracować, wie gdzie jej miejsce. nie pogania i nie utrudnia. Całuje się i robi to fajnie, namiętnie.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta, pocałunki, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Karfg przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : rimming w stronę klienta, pocałunki, wkładanie palców do cipki, klepanie penisem po policzkach, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Sochaczew.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, brunetka, niska, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, obwisłe piersi, małe piersi, szczupła, długie włosy, płaska dupa, czysta łazienka, czysty lokal, tatuaże, ustawka na 2 telefony, ciężko się umówić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.