🚺 LauraWawa (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • LauraWawa
  • PaniLaura
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1,5 godz.300 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z LauraWawa napisane przez naszych użytkowników.

lodz » polecił » LauraWawa20 Września 2017, 18:46Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 9


Pani Laura to domina z krwi i kości! Polecam gorąco, od niej zacząłem na dobre swoją przygodę z BDSM i scatem. Zdecydowana, a do tego bardzo młoda domina (miła odmiana po dominach w wieku 50+, które najczęściej można spotkać). Przestrzega ustalonych granic, naprawdę wdrożona w klimat. Cena za sesję 1,5 godziny to 300 zł, nawet jak się wyjdzie szybciej, to płaci się 300 zł, ale moim zdaniem to doskonale wydane pieniądze. Żadna wizyta w stolicy nie może odbyć się bez odwiedzenia mojej Pani!


📞 Ustawka (★★★★☆)

Ustawka to moim zdaniem największy minus. Lubię zrobić to na dwa telefony, ale Pani Laura nie lubi odbierać telefonów i można do niej dzwonić do usranej śmierci a i tak nie odbierze. W grę wchodzi tylko wymiana smsów - dla mnie to trochę niewygodne, ale wszystko przebiega raczej sprawnie. Już na tym poziomie można ustalić scenariusz sesji. Za spóźnienie wymierzana jest kara od Pani Laury.


👁 Diva (★★★★★)

Pani Laura to młoda, piękna domina. Naprawdę zadbana, od stóp aż po czubek głowy. Stópki jak marzenie, zgrabna sylwetka doskonale podkreślona ubiorem. Ma kilka tatuaży, które pięknie do niej pasują.
Minusem dla mnie jest jednak to, że Pani pali papierosy, może nie czuć tego jakoś szczególnie mocno, ale mi przeszkadza szczególnie, kiedy pokój nie jest dobrze wywietrzony.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal ostatnio się zmienił na bardziej przestronny i trochę jaśniejszy. Poprzedni bym ocenił na 5/10, a ten oceniam na 9/10, bo jest dużo więcej miejsca i o wiele lepiej widać Panią. Przed rozpoczęciem sesji obowiązkowo prysznic, łazienka czysta, wszystko można w niej znaleźć, jak ktoś chce wykonać lewatywę to dostanie wszystko co potrzebne i dokładną instrukcję.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera takiego spotkania jest bardzo specyficzna - w końcu to domina, więc wiadomo, że nie będzie w trakcie sesji przymilać się do uległego kundla. Pani Laura ten klimat wprowadza już od samego początku, często witając uderzeniem w twarz, a zmieniać się to może z czasem, kiedy zostaje się stałym klientem i może sobie pozwolić na więcej. Byłem już u niej nie raz, słabo pamiętam pierwszą wizytę i nie kojarzę, czy zachowywała się "grzeczniej". Zawsze można wyczuć, że ona jest dominą, ona naprawdę jest wkręcona w klimaty BDSM. Dla mnie to ogromny plus, bo nawet jako początkujący od razu wyczułem, że nie pozwoli sobie na złamanie reguł. Nie ma też jej co prosić o seks albo oral za dopłatą - ona ma moc, jest Panią i ma granice, których nie przekracza w jedną i drugą stronę, za co bardzo ją szanuję.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja za każdym razem wygląda inaczej, z Panią Laurą nie można się nudzić. To domina z krwi i kości, nie tylko z charakteru, ale też z wyposażenia - ma ponad 20 różnych spankerów, niech to wystarczy jako doskonały przykład jej przygotowania do spełniania potrzeb różnych klientów. Jedno jest pewne - na spotkaniach z nią można poczuć się jak pies. Przed rozpoczęciem sesji zawsze uzupełnia się ankietę, w której zaznacza się, na co ma się ochotę i jest ona ściśle przestrzegana.
Z Panią Laurem wprowadzony zostałem w temat scatu. Nie miałem doświadczenia, ale zawsze fantazjowałem o zostaniu toaletom pięknej dominy. Moja Pani trochę (słusznie!) pohamowała mój entuzjazm i wprowadziła mnie do tego stopniowo - na początku scat na klatkę piersiową z rimmingiem w stronę Pani Laury, dopiero stopniowo przechodzimy do pełnego spełnienia mojej fantazji. Pani Laura zna się na tym, co robi. Ma duże doświadczenie i podchodzi do wszystkiego z głową. Gorąco polecam ją każdemu, kto chce spróbować BDSM (zarówno soft, jak i hard!).


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę divy (+1), dominacja w stronę klienta (+1), dyscyplina, tresura (+1), siadanie na twarzy klienta (+1), spanking w strone klienta (+1), kawiar, scat (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Lodz przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1,5 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : rimming w stronę divy, dominacja w stronę klienta, dyscyplina, tresura, siadanie na twarzy klienta, spanking w strone klienta, kawiar, scat, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Grochów.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcji, brunetka, jebie fajkami, dużo żeli w łazience, odpisuje na SMSy, ustawka tylko SMS

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.