🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

DYSKRETNIE OLGA FET (+1), Opole

Znana jako:

  • DYSKRETNIE OLGA FET
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 577-039-144
  • 883-545-168
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★★★rewelacja!
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

HENRY » polecił » DYSKRETNIE OLGA FET27 Grudnia 2017, 1:14

👤 HENRY

zarejestrowany: 2017-12-27 00:09:49

Diva do delektowania się, klasa i profesjonalizm


☎ Ustawka (★★★★★)

2 telefony i tyle, żadnych problemów z umówieniem się i żadnego kłamania przez telefon


👁 Diva (★★★★★)

w kategorii milf to zbiera wszystkie punkty, fajne ciało, taka figura w tym wieku to naprawdę szał. twarz przyjemna, uśmiech nie schodzi z niej od początku do samego końca. cycki całkiem jędrne, kształtna pupa i to coś, klasa sama w sobie. Zdjęcia oddają prawdę, nie ma retuszu chyba


⌂ Lokal (★★★★★)

świeżo po remoncie mieszkanie, świeże ręczniki tak samo pościel i wyposażona łazienka pod klienta, bardzo profesjonalne podejście. ( ul.Wrocławska)


☕ Atmosfera (★★★★★)

świetna, tu też zbiera wszystkie punkty. rozmowna, wie jak zagadać żeby nie przegiąć, nie ma nadętej atmosfery ani niewygodnych pytań jak to czasami baby potrafią wyjechać z czymś.


⚡ Akcja (★★★★★)

dobry wykon loda z okolicami, chociaż łezka się w oku kręci że nie ma spustu do buzi, no ale widocznie wszystkiego miec nie mozna. super całuje, fajne reakcje na pieszczoty, taki klimat pieszczoszki.Muszelka bez zapaszków dziwnych, czyściutka. Seks klimatyczny, nie ma luzów. można i mocniej i delikatniej jak kto lubi, Olga się dopasowuje. aż mi szkoda że tak późno ją odkryłem, bo opole nie słynie z dobrych div i to jedyna naprawdę dobra na którą sie natknąłem.


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

$ Czas i koszt spotkania

HENRY zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekMILFwysokaduża pupaszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumustawka na 2 telefony
Historia Aktywne ogłoszenia Dodaj opinię...