🚺 DYSKRETNIE OLGA FET (+4), Opole

🚺 Znana jako:

  • DYSKRETNIE OLGA FET
Zaproponuj pseudonim...
80% korzystających poleca (+4/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNPaździernik 2020
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z DYSKRETNIE OLGA FET napisane przez naszych użytkowników.

redhot » polecił » DYSKRETNIE OLGA FET9 Października 2020, 20:26Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-10-09
napisanych opinii: 1


regularnie odwiedzana w Opolu diva. Nie zdarzyło mi się trafić na lepsza jeśli chodzi o całokształt wykonywanej pracy i podejście do klieenta i pewna stałośc w tym co robi.


📞 Ustawka (★★★★★)

bez wyprzedzenia, ten sam dzień, krótka piłka, jasny temat. Nie kłamała w trakcie rozmowy telefonicznej.


👁 Diva (★★★★☆)

Robi się powoli wiekowa, czas jest nieubłagalny. Zadbana babka i tyle.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Bardzo dobra atmosfera, taka normalna. Bez łaski, bez krzywych spojrzeń bez poganiania. Uczciwa oferta wiemy po co tam jesteśmy nie ma nimfomanki ale da się ją pobudzić i jest normalnie


⚡ Akcja (★★★★☆)

lodzik seks naprzemiennie, do tego pieszczenie trochę ja ją trochę ona mnie, jak z normalną kobieta, pamietamy kto jest kim ale jest na luzie naturlany przebieg seksu


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja pagony (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Redhot przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to październik 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

🔤 Tagi

jak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFrzeczowy kontaktzgrabnaczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjedoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokalzadbanauczciwawyrozumiałasympatycznadyskretnieadekwatnie do cenynaturalnaustawka na 2 telefony
raczek » polecił » DYSKRETNIE OLGA FET7 Lipca 2019, 18:17Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-07-07
napisanych opinii: 7


można krytykować czy za wygląd, czy wiek czy brak takiej młodzieńczej świeżości, ale fakt faktem że nic lepszego w Opolu nie ma


📞 Ustawka (★★★★★)

bardzo dobrze przebiega, dogadanie jest dobre i profesjonalne, rzeczowe i skuteczne. Doświadczenie w każdym calu.


👁 Diva (★★★★☆)

Dba o siebie więc wypada 7/10.


🏠 Lokal (★★★★★)

Porządek, wszystko na miejscu. Zadbane o detale, długo w branzy i o lokal też dba. i o siebie i o lokal i o jakość usług. Taka diva na tip top


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Profesjonalnie i potrafi wrzucić na taki luz. u niej trochę takie safe place.


⚡ Akcja (★★★★★)

8/10. Doświadczenie znowu, ciągle to zaznaczam ale trzeba to zaznaczać. Zajmuje sie tym profesjonalnie i robi to dobrze. Klimatu nie ma jak z żonką czy kochanką, ale za to jest bardzo dobra sprawna usługa bez kłamania.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Raczek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to czerwiec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFszczupłarzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi todoświadczonawychodzi z inicjatywądobrze wyposażony lokaldobra kondycjaustawka na 2 telefony
babastian » napisał o » DYSKRETNIE OLGA FET11 Kwietnia 2019, 14:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-04-11
napisanych opinii: 10


Profesjonalna długo działajaca w Opolu. Polecam za obsługę. Nie wrócę bo dla mnie jest zbyt luźna, ale też się do tego przyczyniam małym rozmiarem.


📞 Ustawka (★★★★★)

na 2 telefony


👁 Diva (★★★★☆)

Po 40 lub przed 50. W swoim wieku 6-7/10.


🏠 Lokal (★★★★★)

kawalerka nowa nic się nie sypie. Dostarczone potrzebne przedmioty. Jest gdzie się zabawić.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Dobra atmosfera bez napięcia, ma doświadczenie i wie jak się obyć z klientem nowicjuszem także. Przysłuchuje się sugestiom i je wypełnia.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Bez gumki oral, bardzo długo bez zajęknięcia że to męczące. Przysłuchuje się podpowiedziom i robi jak trzeba. Sex jest podobny nie zmienia jej się podejście. Ja nie jestem dużych rozmiarów i nic nie czułem, czułem się niezręcznie przez to. Mimo starań kobiety nie wrócę, musiałem się nieźle napracować żeby dojść.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasycznypozycja od tyłupozycja misjonarskapozycja pagonyoral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Babastian przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w cenierzetelnie podchodzi do pracybierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowaluźna atmosferaMILFkawalerkanowe budownictwoperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumdoświadczonaustawka na 2 telefony
tomo » polecił » DYSKRETNIE OLGA FET15 Sierpnia 2018, 12:55Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-11-22
napisanych opinii: 11


Diva po 40, opolska klasyka, wieloletnie doświadczenie i ciągle perfekcyjnie


📞 Ustawka (★★★★★)

bez żadnych problemów


👁 Diva (★★★★★)

po 40, zadbana, szczupła, ładna, wiek już widoczny, z tym nic nikt nie zrobi, nie jest to wada, nadal seksowna, zawsze fajnie ubrana, pobudzająco, ładny makijaż, zapach, umie zainteresować zarówno sobą jak i rozmową, żaden z niej pustostan.


🏠 Lokal (★★★★★)

przyjmuje w centrum, fajnie, zaopatrzony prawidłowo, w pokoju fajne lustra, kawalerka, jest dyskrecja i wygoda.


☕ Atmosfera (★★★★★)

świetna - jaka kobieta taka atmosfera


⚡ Akcja (★★★★★)

oral długi, nie wyglądało to na męczarnie dla niej, głeboki, urozmaicany, aktywny, bez znużenia czy znudzenia kolejnym kutasem do obsłużenia...
Seks w róznych pozycjach, nie marudzi, nie wybrzydza, to klient przebiera w pozycjach - nie ona. Dostosowuje się i stara żeby wypadło jak najlepiej.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tomo przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to sierpień 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczbierze po same jajajak z koleżankąnie patrzy na zegarekmiła rozmowaMILFwysokaszczupłaświetny tyłekładna twarzczysta łazienkaczysty lokalkawalerkalustro w pokojunowe budownictwofajne proporcjelubi tofajnie jęczyprzyjmuje samarzetelnie podchodzi do pracydoświadczonaustawka na 2 telefony
HENRY » polecił » DYSKRETNIE OLGA FET27 Grudnia 2017, 1:14Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-27
napisanych opinii: 5


Diva do delektowania się, klasa i profesjonalizm


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony i tyle, żadnych problemów z umówieniem się i żadnego kłamania przez telefon


👁 Diva (★★★★★)

w kategorii milf to zbiera wszystkie punkty, fajne ciało, taka figura w tym wieku to naprawdę szał. twarz przyjemna, uśmiech nie schodzi z niej od początku do samego końca. cycki całkiem jędrne, kształtna pupa i to coś, klasa sama w sobie. Zdjęcia oddają prawdę, nie ma retuszu chyba


🏠 Lokal (★★★★★)

świeżo po remoncie mieszkanie, świeże ręczniki tak samo pościel i wyposażona łazienka pod klienta, bardzo profesjonalne podejście. ( ul.Wrocławska)


☕ Atmosfera (★★★★★)

świetna, tu też zbiera wszystkie punkty. rozmowna, wie jak zagadać żeby nie przegiąć, nie ma nadętej atmosfery ani niewygodnych pytań jak to czasami baby potrafią wyjechać z czymś.


⚡ Akcja (★★★★★)

dobry wykon loda z okolicami, chociaż łezka się w oku kręci że nie ma spustu do buzi, no ale widocznie wszystkiego miec nie mozna. super całuje, fajne reakcje na pieszczoty, taki klimat pieszczoszki.Muszelka bez zapaszków dziwnych, czyściutka. Seks klimatyczny, nie ma luzów. można i mocniej i delikatniej jak kto lubi, Olga się dopasowuje. aż mi szkoda że tak późno ją odkryłem, bo opole nie słynie z dobrych div i to jedyna naprawdę dobra na którą sie natknąłem.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

HENRY przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Opole.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekMILFwysokaduża pupaszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasądyskretne lokumustawka na 2 telefony

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.