🚺 Lili Tylko Dziś (-2), Lublin

🚺 Znana jako:

  • Lili Tylko Dziś
Zaproponuj pseudonim...

🔤 Tagi [?]:

cwana (4), MILF (4), jak za karę (4), drażliwa (4), żenada (4), blondynka (4), niska (4), cellulit (4), opryskliwa (4), mało inteligentna (4), retuszowane zdjęcia (3), wędrowniczka (3), brak inicjatywy (3), zaniża wiek (3), wieśniacki stajl (3), przycina na czasie (3), autentyczne zdjęcia (3), zmanierowana (3), ustawka na 2 telefony (3), kłoda w łóżku (3), odbiera telefony w trakcie (3) więcej..., duże łóżko (3), czysty lokal (3), opalona (3), od razu przechodzi do akcji (2), szczupła (2), ładna twarz (2), brak szacunku do klienta (2), inteligentna (2), luźna atmosfera (2), narzuca pozycje (2), słaby oral (2), przyjmuje sama (2), dużo ręki przy FBG (2), przesadzona cena (2), proponuje coś do picia (2), dyskretnie (2), sztuczne jęki (2), czysta łazienka (2), zadbana (2), 1 finał w cenie (2), długie włosy (2), zajebiste cycki (2), niedotykalska (2), Fatalna (2), kobieta z klasą (2), kłamie przez telefon (2), sztuczne piersi (2), gada jak katarynka (2), omijac z daleka (2), patologia (2), miła rozmowa (2), Czyste łóżko (2), pogania w trakcie (2), oszustka (2), jak z koleżanką (2), uczciwa (2), jędrne cyce (2), Slabo (2), fajna kobieta (2), dyskretne lokum (1), nie pozwala na wiele (1), syf, kiła, mogiła (1), masywna sylwetka (1), punktualna (1), jest gdzie zaparkować (1), to nie jej bajka (1), ładny zapach w lokalu (1), dużo żeli w łazience (1), nudno (1), wydatne usta (1), agencja (1), totalna ściema (1), sympatyczna (1), świetny tyłek (1), kawalerka (1), agresywna (1), super dziewczyna (1), papierowe ręczniki w łazience (1), wydatny brzuch (1), perfekcyjna ustawka (1), fatalna buzia (1), alf za ścianą (1), duże cyce (1), servis zgodny z ogło. (1), lustro w pokoju (1), odchudzone fotki (1), wymaga samoobsługi (1), super higiena (1), wybrzydza w klientach (1), jak z babcią (1), zgrabna (1), przeorane łóżko (1), przeklina w trakcie seksu (1), na szybką akcję (1), nieaktualne fotki (1), całuje (1), kasa po spotkaniu (1), jebie fajkami (1)
33.33% korzystających poleca (+2/ 0 /-4)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
⚡ Akcja★★☆☆☆raczej słabo
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNListopad 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Lili Tylko Dziś napisane przez naszych użytkowników.

Kamilek90 » odradził » Lili Tylko Dziś10 Listopada 2021, 10:06Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-31
napisanych opinii: 4


Chujnia, omijać szerokim łukiem.
Tak jak gość niżej zauważył wszystkie negatywne opinie są od wiarygodnych gości z dłuższym stażem na forum. Wystarczy poczytać garsonierze, każdy odradza. Komentarze na roksie i pozytywne pisane są przez laske.


📞 Ustawka (★★★★☆)

Z marszu, 2
Telefony


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Łaska przed 50, doczepiane włosy zjrana solarium, z obwisła dupa. Zostałem tylko dlatego ze inne nie odbierały


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal spoko


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Za późno zajrzałem na garsoniere i to był mój błąd. Dupa miła przez 3 minuty póki nie dasz hajsu.
Strasznie zmanierowana i niedotykalska


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Dałem hajs, potem łazienka.
Zaczęła od loda, chociaż bardziej to było trzepanie. Pózniej na jeźdźca ale po dwóch minutach już chciała zmianę. Od tylu, tez noe za długo bo marudziła ze za bardzo ja rucham. Nie chciałem ciągać tej szopki, wytrzepalem sie na cycki i sie ubrałem.
Cena strasznie zawyżona i nieadekwatna.
Nie polecam!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Kamilek90 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, dużo ręki przy FBG, narzuca pozycje, odbiera telefony w trakcie, brak szacunku do klienta, drażliwa, opryskliwa, jak za karę, MILF, niska, retuszowane zdjęcia, cellulit, wydatny brzuch, jebie fajkami, kawalerka, mało inteligentna, przesadzona cena, patologia, przeorane łóżko, nudno, odchudzone fotki, żenada, cwana, to nie jej bajka, fatalna buzia, wędrowniczka, nie pozwala na wiele, kłamie przez telefon

💬 Komentarze

10 Listopada 2021, 18:56
Adonis12: Czupakabra91 posłuchaj pusty gląbie w chuja to ty walisz skoro ciągle siedzisz i mnie obrażasz! Na twoj temat to brak słów w polskim słowniku ! Ameba intelektualna byc moze to ty! Napisałeś komentarz i tyle nie podważam ze w twoim przypadku był to tobry serwis! Ale widziałem Panią i to co piszecie to stek kłamstw odnośnie wyglądu! Więc zajmij się szperaniem w internecie opini Div tylko w tym widocznie jesteś dobry! Na garsonierze nie mam konta i raczej nie będę mieć bo patrząc co wypisują tacy zakompleksieni palanci nie zamierzam marność czasu!

odpowiedz

10 Listopada 2021, 17:39
Czupakabra91: Paszczak Zauważ ze dwie pozytywne były świezakami i w dniu założenia konta Byl wielki zachwyt bohaterka. Wszystkie negatywne opinie są od szwagrów ze stażem, gdzie na każdy negatyw zaraz jest sapanie adonisa (panny). A co do Panny..gdybys czytała ze zrozumieniem to widziałabys ze mój wpis dotyczył innego miasta! Skaczesz po 15 to nikt nie będzie oddzielnych teczek zakładał na każdym mieście. A wszędzie lecisz w chuja Tak jak Kamil pisał wystarczy wejść na garsoniere, gdzie jest ze 20 postów na twój temat i wszystkie negatywne, w różnych miastach. Odpowiadanie na negatywne opinie zakładaniem nowych kont i pisaniem laurek nic nie da. Nie odpisuj bo nie chce mi się dalej schodzić do rozmowy z ameba intelektualna

odpowiedz

10 Listopada 2021, 16:31
paszczak: To opisz jakąś dobrą divę jeśli znasz i daj pozytywa.

odpowiedz

10 Listopada 2021, 10:25
Adonis12: Dziwnym trafem same negatywy w Lublinie ? Zbieg okoliczności ? Czy może komuś tam przeszkadza?

odpowiedz

Cobra19 » polecił » Lili Tylko Dziś9 Listopada 2021, 20:03Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-11-09
napisanych opinii: 1


Pani Ładna bardzo zadbana jak na swój wiek duży atut ładne sterczące naturalne piersi,na moje oko dobre C, długie blond włosy ,szczupła zadbana sylwetka i okrągła pupa.Spotkanie od początku do końca bardzo sympatyczne.


📞 Ustawka (★★★★★)

Dodzwoniłam się po kilku próbach , odebrała Pani z ogłoszenia ,zrobiłem termin , pani pracuje tylko na terminy, po dotarciu na miejsce dzwoniłem i podała numer domofonu.


👁 Diva (★★★★★)

Diva około 40 lat, zgrabna,ładne duże oczy,śliczna buzia,długie blond włosy i piersi piękne naturalne i bardzo jędrne ,sylwetka szczupła , zadbana i bardzo sympatyczna


🏠 Lokal (★★★★★)

Za pierwszym razem spotkanie odbyło się na ogrodowej, mieszkanko małe ale bardzo ładnie urządzone, czysto w łazience wszystko co potrzebne do odświerzenia ( pani stawia nacisk na higienę ,pilnuje aby płyn do jamy ustnej urzyć)po około 2miesiacach ponowne spotkanie na Szewskiej tam już piękny duży apartament i wszystko co potrzeba do kąpieli na miejscu w łazience.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Pani już na telefonie miła i żartobliwa co zachęciło mnie aby ją odwiedzić . Serwis bardzo dobry nie obiecuje nic przez telefon czego nie robi i mówi ze szczegóły zależne od higieny gościa. Wiec uważam że profesjonalne podejście .Ja jestem bardzo zadowolony ze spotkania i zawsze wrócę jeśli się pojawi w Lublinie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Po przybyciu Pani śliczna, uśmiechnięta kazała mi się wykàpac, po przejściu do sypialni krótka gra wstępna, soczysty lodzik i potem przerobione kilka pozycji . Po wszystkim zrobiła kawusie i rozmowa jak z dobrą koleżanką ,. Polecam z czystym sumieniem


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, pozycja 69, minetka

💵 Czas i koszt spotkania

Cobra19 przejebał 400 PLN (300 PLN + 100 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne po spotkaniu.

Dodatkową opłatę pobrano za: oral bez zabezpieczenia.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, finał na ciało, pozycja 69, minetka.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

jak z koleżanką, kasa po spotkaniu, proponuje coś do picia, miła rozmowa, luźna atmosfera, blondynka, niska, szczupła, długie włosy, świetny tyłek, ładna twarz, opalona, zajebiste cycki, zgrabna, jędrne cyce, autentyczne zdjęcia, dużo żeli w łazience, czysta łazienka, czysty lokal, przyjmuje sama, lustro w pokoju, jest gdzie zaparkować, duże łóżko, inteligentna, perfekcyjna ustawka, kobieta z klasą, dyskretne lokum, super dziewczyna, całuje, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, sympatyczna, dyskretnie, super higiena, ładny zapach w lokalu, servis zgodny z ogło., Czyste łóżko, punktualna, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

10 Listopada 2021, 6:50
Cobra19: No widzę że nie szybszy niż ty.Panno z Konkurencji.weź się za robotę to nie będzie ci się chciało pisać tutaj tych nędznych wymiocin desperatko. Opisałem spotkania i nawet nie skomentowałem twojego komentarza bo być może nie było tak miłe jak moje! Tak więc pisz za siebie a ja będę pisał to co było i co będzie! Ale ty wszechwiedzącą lub wiedzący być może byłeś materacem i wiesz lepiej? To twój problem! Jak widać Panna pracuje i ma bardzo dużo pozytywnych komentarzy!

odpowiedz

9 Listopada 2021, 23:02
Czupakabra91: Kolejna odsłona adonisa, czyli panny. Jakże szybka odpowiedz świeżo założonym kontem. Dno i 2 metry mułu.

odpowiedz

Czupakabra91 » odradził » Lili Tylko Dziś9 Listopada 2021, 16:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-04-14
napisanych opinii: 4


Spotkanie około pol roku temu, ale w innym mieście.
Typowa naciągara i cwaniara, oby dać hajs i jak najszybciej kończyć. W dodatku przekłamane ogłoszenia.
ODRADZAM !


📞 Ustawka (★☆☆☆☆)

Rozmowa wydaje mi się ze z bohaterką tematu. Wszystko pięknie ładnie przez telefon. 2 rozmowy i jestem zaraz na miejscu.
Chociaż teraz wiem, ze to powinno mi dać do myślenia, ze tak z marszu była wolna.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Pani standardowo wiek zaniżony, na oko nie mniej niż 45 lat.
Nieco tęższa, twarz typowej lampucery. Totalnie nie w moim typie. Tak jak wcześniej poprzednicy opisywali spłata z nienaturalnym kaczym dziobem


🏠 Lokal (★★★★☆)

To akurat jedyny pozytywny aspekt w spotkaniu


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Do momentu odebrania gotówki atmosfera była przyjazna, później natomiast czar prysł.
Byłem nie raz u dużo młodszych i lepiej wyglądających dziewczyn w tej kwocie i nie grały takich gwiazd.
Lata świetności ewidentnie ma już za sobą


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Lodzik płytki, z pomaganiem sobie reka dobre dwie minuty bo pani się zmęczyła.
Przy seksie klasycznym grymasy bo za mocno, bo za Dlugo i nikt tyle czasu nie bzyka.
No kurwa za 3 paki liczyłem ze będę mógł się chociaż pol godziny pobawić. Po 15 minut od wejścia dałem sobie spokoj, bo szkoda mi było nerwów, a tez nie będę dymal jak za karę.
Proponuje zmienić stawkę na 100 z takim podejściem


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), pozycja od tyłu (-1), pozycja misjonarska (-1), oral bez zabezpieczenia (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Czupakabra91 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to maj 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, kłoda w łóżku, dużo ręki przy FBG, sztuczne jęki, odbiera telefony w trakcie, przycina na czasie, drażliwa, opryskliwa, jak za karę, MILF, blondynka, duże cyce, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, cellulit, niedotykalska, masywna sylwetka, mało inteligentna, zmanierowana, wieśniacki stajl, żenada, cwana, oszustka, omijac z daleka, wędrowniczka, kłamie przez telefon

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

ruczajkrak » odradził » Lili Tylko Dziś28 Października 2021, 14:44Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-06-17
napisanych opinii: 4


Absolutnie oferta nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.


📞 Ustawka (★★★★★)

Wypatrzyłem na roksie, fajne foty, miły głos uderzam.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Typowy plastik fantastik. Spalona solarium, usta zrobione w kaczy dziób i zęby z próchnicą na jedynkach. Niska, pulchna.


🏠 Lokal (★★★★★)

Mieszkanie czyste, zadbane.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Tu nawet nie ma co komentować. Rozmowa jak z baką na targu, wyzywa, obraża, klnie i nawet straszy.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Do momentu przyjęcia kasy miło i uprzejmie. Po tym wszystko za karę. Krzyczy, przeklina. Jakaś chora baba. Tego nie robię, tamtego też nie. Tu nie dotykaj i kończ już. Podczas moich 10 minut obecności tam z pokoju wyszła 3 razy telefon odebrać. Odechciało mi się wszystkiego i wyszedłem wkurwiony. Nakładam buty a ta się śmieje.


💵 Czas i koszt spotkania

Ruczajkrak przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Orientacyjna data spotkania to październik 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, od razu przechodzi do akcji, 1 finał w cenie, narzuca pozycje, odbiera telefony w trakcie, pogania w trakcie, przycina na czasie, gada jak katarynka, drażliwa, opryskliwa, jak za karę, MILF, blondynka, retuszowane zdjęcia, zaniża wiek, sztuczne piersi, cellulit, niedotykalska, czysty lokal, duże łóżko, mało inteligentna, zmanierowana, wieśniacki stajl, żenada, cwana, słaby oral, nieaktualne fotki, totalna ściema, Fatalna, Slabo

💬 Komentarze

10 Listopada 2021, 7:56
Adonis12: Na Roksie być moze ty sie oglaszasz ja nie mam Potrzeby chory króliku ! Smaruj dalej swoje brednie bo ja tutaj wchodzę sporadycznie ! Mam prócz odwiedzania czasem Pań zajęcia i normalne życie Ty widocznie nie!

odpowiedz

10 Listopada 2021, 7:54
Adonis12: Widze ze jestes szybszy niż błyskawica i zamiast spać to siedzisz i wertujesz owy portal! Żałosny pajac mów za siebie bo ja nie jestem zakompleksionym mężczyzną i nie mam potrzeby śledzić każdej opini Panny która byc moze nie była miła!

odpowiedz

9 Listopada 2021, 16:13
Czupakabra91: Zejdź na ziemie. Oglaszasz się na roksie i myślisz ze nie mamy prawa do obiektywnej opinii? Od tego jest forum. Liczyłas ze z takim zachowaniem podejściem i wyglądem bedziesz miała same laurki? Moze pora na emeryturę. Gdybys byla szwagrem, to miałabyś w dupie inne opinie szwagrów, a tu na kazda negatywna opinie od razu cisniesz i sapiesz. Troche pokory

odpowiedz

9 Listopada 2021, 15:00
Adonis12: Ogarnij się chłopie i skoncz przelewać swoje frustracje tutaj! Pisze to co widziałem i co przeżyłem! Ni jak mają się te twoje kłamstwa do stanu faktycznego Pani! Zadbana ,szczupła i piersi na 100% naturalne! Wiec albo jestes z konkurencji albo niespełna rozumu! Pisze za siebie i tyle!

odpowiedz

30 Października 2021, 20:03
Czupakabra91: Adonis to konto panny. Dwie negatywne opinie i obie próbuje podważyć a sama sobie laurkę strzeliła. Byłem u niej z pol roku temu i potwierdzam opinie poprzedników. Cała uprzejmość oraz obiecanki przez telefon kończą się przy wręczeniu pieniędzy. Moze lepiej zmienić swoje zachowanie i podejście niż wybielać się pseudoopiniami? Nie polecam i radzę szwagrom omijać szerokim łukiem. Szkoda 3paczek na takie nieporozumienie.

odpowiedz

28 Października 2021, 15:28
Adonis12: Chyba nie mówisz o kobiecie z ogłoszenia . Byłem i panna szczupła niska i uzębienie bardzo ładne! Mega sympatyczna więc chyba coś z Tobą nie tak lub piszesz z konkurencji!

odpowiedz

Adonis12 » polecił » Lili Tylko Dziś28 Października 2021, 10:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-10-28
napisanych opinii: 2


Pani bardzo miła przez telefon co zachęciło mnie do spotkania….Na żywo piękna ,zadbana zgrabna Kobieta. Od początku widać że stawia nacisk na higienę klienta za co duży plus.w łazience żele do kąpieli i płyn do dezynfekcji jamy ustnej! Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze,serwis na najwyższym poziomie .Szczegóły zostawię dla siebie! Polecam Panią z czystym sumieniem!


📞 Ustawka (★★★★★)

Przez tel rozmawiałem z Divą


👁 Diva (★★★★★)

Zdjęcia na 100% są tej Pani! Bardzo Piękna ,zadbana kobieta.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanko było na dole kamienicy,bardzo czysto,pachnąco ,w łazience wszystko co potrzebne do kąpieli i pyn listerin,ręczniki!


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo przyjazna,Pani miła,uśmiechnięta i bardzo wygadana.


⚡ Akcja (★★★★★)

Kiedy wszedłem do mieszkania przywitała mnie Śliczna Blondyneczka ze zdjęc. Opłata była z góry. Potem Diva zaprosiła do łazienki abym się odświeżył i potem przeszliśmy do sypialni. Cała akcja przebiegła tak jak było ustalone przez telefon .Lodzik i seksik cudowny. Po wszystkim miła rozmowa i masaz. Wyszedłem bardzo zadowolony. Polecam Paną z czystym sumieniem


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, finał na ciało, minetka

💵 Czas i koszt spotkania

Adonis12 przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, finał na ciało, minetka.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin.

🔤 Tagi

jak z koleżanką, proponuje coś do picia, miła rozmowa, luźna atmosfera, blondynka, niska, ładna twarz, opalona, zajebiste cycki, jędrne cyce, autentyczne zdjęcia, czysta łazienka, czysty lokal, przyjmuje sama, duże łóżko, inteligentna, kobieta z klasą, fajna kobieta, zadbana, uczciwa, dyskretnie, Czyste łóżko, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

MlodyruchaczDivLbn » odradził » Lili Tylko Dziś9 Lipca 2021, 19:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-07-09
napisanych opinii: 9


Witam
Dopiero co poznałem dzisiaj forum.Skoro zarejestrowałem sie i mam korzystać z tego forum to podzielę się kilkoma opiniami panienek u których byłem i aktualnie nadal pracują na roksie zacznę od najgorszej wizyty jakiej miałem.Ta pani milutka sympatyczna przez telefon i dopóki jak jej nie dasz gotówki.Pieniadze oczywiście płacone z góry , po zapłaceniu pani jest wulgarna chamska , ubliża , wyzywa i na koniec spotkania które trwało 10 min , zapłacone 300 zł za 1h.Grozila mi facetem i ublizala od ćpunów .Tak byłem przez straszony że kurtki zapomniałem zabrać ze sobą, pani oczywiście donośnym głosem mi przypomniała i kazała wypierdalać.


📞 Ustawka (★★★★★)

Bez problemu na dwa telefony , bardzo szybka ustawla


👁 Diva (★★★★☆)

Zacznijmy od wieku diva podaje 36 lat , a w rzeczywistości wygląda na 45- 50 lat , mocno zdradza wiek jej buzia .Sylwetka szczupła , niezbyt zgrabna , kobieta mocno zrobiona usta, cycki, włosy jak u nastolatki . Zdjęcia są jej prawdziwe


🏠 Lokal (★★★★☆)

Co ciekawe lokal znajdował się w piwnicy.A urządzony był w środku jak apartament🙂


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Miałem wrażenie że spędzam czas z demonem który robi wszystko by mnie upokorzyć i okraść na pieniądze to było najgorsze przeżycie z kobietą w moim życiu.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Pieniądze zapłacone z góry .Ja się rozebrałem położyłem na łóżku, diva się rozebrała i zaczęła od francuza bez gumy który nie trwał nawet 5 min .A jak poprosiłem żeby dłużej mi robiła lodzika to powiedziała zamknij się i nie marudź.Kazala mi ruchać od tyłu i też tak ruchalem i cały czas narzekała że za mocno i potem przeszliśmy na jeźdźca który wyglądał .Kobieta usiadła na moim fiucie i się patrzyła na mnie żadnych ruchów nie robiła .Jak zapytałem czy mogę polizać cycki to wydarła się że nieee i zaczęła mi ubliżać od zboczeńców i kazała wypierdalać a jak nie to faceta zawoła i na tym moje spotkanie się zakończyło.Przestraszony wyszedłem ,zapominając o kurtce , która diva mi przypomniała i na koniec nie było całusa tylko wypierdalaj🙂


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (-1), pozycja od tyłu (-1), oral bez zabezpieczenia (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

MlodyruchaczDivLbn przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Lublin w dzielnicy Śródmieście.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, od razu przechodzi do akcji, 1 finał w cenie, przeklina w trakcie seksu, sztuczne jęki, pogania w trakcie, przycina na czasie, gada jak katarynka, brak szacunku do klienta, drażliwa, opryskliwa, jak za karę, wybrzydza w klientach, MILF, niska, zaniża wiek, sztuczne piersi, szczupła, długie włosy, opalona, wydatne usta, cellulit, autentyczne zdjęcia, alf za ścianą, syf, kiła, mogiła, papierowe ręczniki w łazience, mało inteligentna, zmanierowana, jak z babcią, przesadzona cena, patologia, wieśniacki stajl, żenada, cwana, agresywna, na szybką akcję, agencja, oszustka, słaby oral, omijac z daleka, wędrowniczka, Fatalna, Slabo, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

15 Listopada 2021, 7:09
Adonis12: Dokładnie ! Szkoda że administracja nie sprawdza tych waszych wypocin i kłamstw konkurencji! Gdyby ta Pani była tak słaba jak piszecie to zapewne juz dawno miała by nowe konta i numer telefonu! Z tego co widać cały czas ten sam numer i ogłoszenia ! Więc na nic wasze cienkie kłamstwa ! Piszcie dalej te bzdety ja swoją opinię dałem! Tyle w temacie

odpowiedz

15 Listopada 2021, 0:47
Czupakabra91: Widzisz jak biedna emocjonalnie odpisuje :D który szwagier by tak przeżywał i przypierdalal się do każdej negatywnej opinii? Jak w jednej negatywnej było podane ze ustawka z marszu bo pewnie nie ma ruchu, to zaraz wjechała cobra i tekst ze panna tylko na terminy się umawiają. No żałosne. Paszczak wspomniał ze moze przecież dodać tez inne opinie skoro chodzi i korzysta. Obstawiam ze zaraz wjedzie trzecie konto (np MrY.) i będzie kolejne pseudo zachwalanie dupy. Próbuje wyrobić sobie wiarygodność xD Śmiać mi się chce jak czytam te wypociny :D szkoda tylko ze administracja nie sprawdza ile kont ma jedna osoba założone

odpowiedz

14 Listopada 2021, 17:39
Adonis12: Patafianie skończony skończ pierdolić głupoty bo to już żenada widocznie to wy nie byliście skoro piszecie ze piersi ma robione! Byłem ,dotykałem i na 100% piersi naturalne!

odpowiedz

12 Listopada 2021, 18:11
MlodyruchaczDivLbn: Skoro twierdzisz że naturalne piersi.Czyli nigdy nie odwiedziłeś tej dziwki lub nie masz pojęcia jak wyglądają sztuczne piersi.Adonis12 jesteś jej alfonsem pewnie lub sama dziwka pisze :)

odpowiedz

28 Października 2021, 15:35
Adonis12: Owa diva ma piersi naturalne byłem sprawdziłem ,miła, bardzo atrakcyjna. Zastanawiam się po co te bajki i kłamstwa szwagry piszą?

odpowiedz

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.