🚺 Jola (+1), Mrągowo

🚺 Znana jako:

  • Jola
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Jola napisane przez naszych użytkowników.

fap_fap » polecił » Jola25 Grudnia 2017, 16:02Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 10


Ładna, chociaż po 40., seks dobry, trochę marudna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Spotkanie bez problemów, łatwo do niej trafić, odbiera samodzielnie.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva po 40. ale zadbana, z twarzy całkiem atrakcyjna. Szeroki bioderka, duży tyłeczek, ciasna cipka, ale trochę za małe cycki do takiej budowy. Higiena na najwyższym poziomie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Czysto i to dla mnie najważniejsze, łatwo trafić, w mieszkaniu ma jakieś zwierzaki, ale ich nie widać, nie czuć i nie słychać, tylko o tym wspomniała. Dużo żeli w łazience i czyste ręczniki.


☕ Atmosfera (★★★☆☆)

Diva trochę marudna i zmanierowana, ale pomarudzi, pomarudzi a i tak bierze się za swoją robotę. Nie odmawia bezpośrednio tylko właśnie trochę marudzi, ale mogę jej to wybaczyć. Ma trochę wysokie mniemanie o sobie, ale idzie do znieść. Proponuje coś do picia, kasę woła po wejściu od razu.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Akcja przebiega naturalnie, trochę w klimacie gfe. Całuje, pieści, można ją też pieścić (chociaż może marudzić troszkę). Lodzika robi głębokiego i długo, można się spuścić, chwila przerwy, znowu lodzik na podniesienie, guma i jazda. Mało gibka, ale to nie nastolatka, mimo to każda pozycja u niej możliwa. Wrócę do niej, jak będę w Mrągowie.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fap_fap przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Mrągowo.

🔤 Tagi

sama zmienia pozycje, ciągnie jak odkurzacz, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, brunetka, małe piersi, czysta łazienka, czysty lokal, zmanierowana, zwierzęta w mieszkaniu, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.