🚺 Nowa - bez dopłat (-3), Olsztyn

🚺 Znana jako:

  • Nowa - bez dopłat
  • Lena
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 0 /-3)
📞 Ustawka★★☆☆☆raczej słabo
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.120 PLNLuty 2018
Cena za 15 min.50 PLNMarzec 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Nowa - bez dopłat napisane przez naszych użytkowników.

Anaslex » odradził » Nowa - bez dopłat27 Marca 2018, 22:05Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-27
napisanych opinii: 1


Tak jak inne Szwagry. Najpierw poczekaj 10 min pozniej 5, nastepnie 3. W koncu otworzyla znacznie grubsza dupa o oczach kobry (streetem)oraz 5 zebami na krzyz. W chuj niemila, robi to z takim niechceniem ze chuj opadl. Nie polecam jej nikomu. Wolalbym zwalic gruche przy pornolu niz skorzystac ponownie z uslug tej biedoty. Nie wiem kto tam komentuje te wszystkie pozytywy, chyba kolezanki po fachu. Dno i wodorosty! Nawet nie probujcie!


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

Tak jak wyzej


👁 Diva (★★☆☆☆)

Tak jak wyzej


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Tak jak wyzej


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Tak jak wyzej.


⚡ Akcja (★★☆☆☆)

Tak jak wyzej


⚡ Przetestowane usługi

oral bez zabezpieczenia

💵 Czas i koszt spotkania

Anaslex przejebał 50 PLN podczas spotkania trwającego 15 min., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (50 PLN) to : oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn w dzielnicy Zatorze.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, zahacza o wacka zębami

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Pavlos78 » odradził » Nowa - bez dopłat17 Marca 2018, 21:48Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-03-17
napisanych opinii: 1


2 spotkanie z tą divą, jeszcze rok temu było znośnie, teraz tragedia, szkoda czasu.


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

Telefon odebrany bardzo szybko, ustawka pod adres i tu się zaczęły problemy, jeszcze 10 minut, potem jeszcze 15. W sumie 30 minut czekania. W drzwiach staje koń, ni be ani me ani kukuryku.


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Postura i twarz konia, zero uśmiechu. Wielka dupa, cycki takie sobie, śmierdziało od niej wódą i fajkami a cipa waliła grzybem.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Mieszkanie zaniedbane, w kuchni stos niemytych naczyń, w pokoju stary koc na łóżku, w łazience wilgotne używane ręczniki, zapchany prysznic.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

bezosobowe traktowanie ( niech wejdzie umyje i wyjmie kutasa) wcześniej umówiliśmy się na finał w ustach. Ale finału nie było, bo panna po 7 minutach stwierdziła, czy długo będę ją jeszcze łechtał, a jak zaproponowałem żeby skończyła ustami to powiedziała, żebym spierda&** A jak się nie podoba to zawoła ochronę i ona ze mną porozmawia w lesie!


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

połowiczna penetracja bo ją boli, na jeźca nie bo jest zmęczona, nie całuj cycków bo mnie bolą, lodzik jak by miała kutasa urwać . Brak finału, laska straszy ochroną. Totalna fabryka, najlepiej 10 minut spotkania z prysznicem. Nawet jak godzinę wykupisz nie licz, że spędzisz więcej niż 15 min.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), oral bez zabezpieczenia (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Pavlos78 przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to luty 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn w dzielnicy Zatorze.

🔤 Tagi

brak inicjatywy, kłoda w łóżku, zahacza o wacka zębami, dużo ręki przy FBG, pogania w trakcie, przycina na czasie, wysoka, problemy z higieną, zaniża wiek, jebie fajkami, armagedon w łazience, brak czystych ręczników, alf za ścianą, przyjmuje z inną divą, syf, kiła, mogiła, nieświeże ręczniki, nieświeża pościel, warunki PRL, mało inteligentna, wycofana, ustawka na 2 telefony, wystawia klientów, spóźnienie, ruch jak na dworcu

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

fap_fap » odradził » Nowa - bez dopłat25 Grudnia 2017, 14:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 10


Słabo akcja, brzydka diva i problemy z dotrzymaniem terminów.


📞 Ustawka (★★☆☆☆)

Ustawka teoretycznie bez problemów, pierwszy telefon przebiegł dobrze, gadałem chyba z telefonistką, ale nie jestem pewny. Ale drugi telefon już w okolic i zonk - prośba o poczekanie 15 minut. Okej, nie zbawi mnie to, poczekam. Kolejny zonk - jeszcze pzedłużane o 15 minut dwa razy... już miałem wracać do domu, ale myślę sobie okej, tyle czekałem to jeszcze chwila. Na szczęście już potem nie przedłużała tylko podała dokładny adres. Ale ogólnie ani przepraszam, ani pocałuj mnie w dupę, zero szacunku do klientów.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva z twarzy babochłop. Wysoka, bo ma prawie 180 cm, ale nie wygląda efektownie tylko jak facet przebrany za babę. Masywna sylwetka, twarz końska. Na plus jędrne cycki i fajny tyłek, tylko dlatego zostałem w sumie u niej. Strasznue marudna jest.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokal dzielony chyba z innymi dziewczynami, ale nikogo nie stwierdziłem za ścianą. Ale ogólnie to syf straszny, wszystko rozwalone, zakurzone, ręczniki w łazience duże ale wilgotne (mam nadzieję, że nie po poprzednim gościu), żele męskie dwa. Łóżko niezbyt duże, przykryte nieświeżym kocem.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Atmosfera taka jakbym był niechcianym gościem. Divie nic nie pasuje, nie chciała zrobić lodzika, bo coś tam, ucina na czasie i dopiero jak się wjedzie do pokoju po zapłacie i prysznicu, to nagle okazuje się, że czas ma się tylko do pierwszego finału a potem wypad, nawet jak minęłoby tylko kilkanaście minut...


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Akcja słaba, lodzik całkiem dobry, mam wrażenie, ze panna ciągniue dobrze, byle klient się spuścił i ją zostawił w spokoju. Potem w trakcie seksu nie chce robić przerwy na loda, bo mówi, że kutas śmierdzi lateksem i ona nie będzie lizała tego. Na sugestię, że mogę skoczyć do łazienki, już nic nie powiedziała, tylko " nie".
Sam seks słaby, panna-kłoda, niedotykalska, na jeźdzca nie chciała. Wypina się tak, zeby przypadkiem jej za mocno nie dopchnąć, w rezultacie cały seks jest jakby na pół gwizdka.
Nie polecam i sam nie wrócę!!!


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (-1), pozycja na jeźdźca (-1), pozycja misjonarska (-1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Fap_fap przejebał 120 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (120 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Olsztyn w dzielnicy Zatorze.

🔤 Tagi

kłoda w łóżku, 1 finał w cenie, przycina na czasie, brunetka, wysoka, duża pupa, armagedon w łazience, syf, kiła, mogiła, nieświeża pościel, warunki PRL, tatuaże, brak szacunku do klienta, wystawia klientów, rozmowa z telefonistką, niedotykalska

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.