🚺 Azja Express (0), Szczecin

🚺 Znana jako:

  • Azja Express
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★☆☆☆raczej słabo
🏠 Lokal★☆☆☆☆poruta Ordona!
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Azja Express napisane przez naszych użytkowników.

Kamilek » napisał o » Azja Express25 Grudnia 2017, 0:18Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 11


Chciałem sprawić sobie prezent na święta i wyszło średnio. Raczej nie polecam!


📞 Ustawka (★★★★★)

Umówienie się na spotkanie przebiegło bez problemów, więc tutaj akurat plus. Chociaż przez telefon diva była opryskliwa i rzucała dziwnymi tekstami.


👁 Diva (★★☆☆☆)

Diva średniej urody, ale na fotkach to widać od razu, więc luzik, byłem na to gotowy. W realu wygląda trochę gorzej, bo jest grubsza. Zdjęcia robione z jakieś 10 kg temu, więc mocno nieaktualne! Bardziej roztyta, mniej zadbana. Zresztą po lokalu widać, że trochę z niej syfiara.
Diva ubiera się w dosyć "kurewskie" stroje z tego co widać po zdjęciach, mnie przyjęła w kiczowatym, złotym kompleciku. Mogłaby dobrać coś bardziej gustownego, co by pasowało do jej sylwetki i podkreślało atuty.


🏠 Lokal (★☆☆☆☆)

Spotkanie w jednorodzinnym domku, diva ma tam piętro, a w mieszkanku syf nieziemski. Do pokoju przechodzi się przez kuchnię - gary w zlewie ułożone piętrowo, wszędzie kurz i rozwalone graty, w łazience majtki na umywalce, dywaniki mocno nieczyste... Ręczniki niby czyste, ale w takim otoczeniu wydawały mi się brudne. Kopulodrom niby czysty, ale ogólne wrażenie bardzo negatywne.
Diva pali, w lokalu aż gęsto od dymu.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

Diva mocno zmanierowana, z jednej strony bierze się od razu do roboty, ale też zachowuje się ogólnie, jakby robiła wielką łaskę... Zresztą moje ogólne wrażenie jest takie, że z nią coś jest nie tak, albo jest naćpana albo na psychotropach, jakoś nie zachęciła mnie do siebie.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Cena za całość to 200 złotych, za 300 złotych można mieć dwa finały zamiast jednego, ale ja zdecydowałem się na pojedynczy spust. Diva ma duże umiejętności oralne, zajeżdża języczkiem głęboko, prawie że robi rimming, ale z tego co mówiła, to tak traktuje tylko przystojnych klientów - nie wiem czy prawda, czy tylko taka gadka. Seks był krótko, wolałem skończyć jednak w ustach, więc ściągnęła gumkę i wzięła się znowu za lizanie.

Ogólnie to lodzik i seks okej, a sam lodzik ekstra. Ale ze względu na jej dziwne zachowanie nie odwiedzę jej ponownie.


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Kamilek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : rimming w stronę klienta, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin w dzielnicy Prawobrzeże.

🔤 Tagi

ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, 1 finał w cenie, 2 finały w cenie, oblizuje się po wytrysku, brunetka, retuszowane zdjęcia, obwisłe piersi, płaska dupa, jebie fajkami, armagedon w łazience, syf, kiła, mogiła, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.