🚺 Świat Rozkoszy (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Świat Rozkoszy
  • Ania N.
  • anian_n
  • Klaudia
  • Słodka Klaudia
  • Szparka Sekretarka
  • Niepozorna Klaudia
Zaproponuj pseudonim...
50% korzystających poleca (+1/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Świat Rozkoszy napisane przez naszych użytkowników.

Mati123 » napisał o » Świat Rozkoszy28 Listopada 2017, 19:01Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-28
napisanych opinii: 1


Świat Rozkoszy znalazłem w necie też jako Niepozorna Klaudia. Nie wiem, czy taka niepozorna z niej dziewczyna, bo widać, że ma doświadczenie. Mimo to neutralna ocena, chyba do niej nie wrócę, chociaż nie było źle. Diva zapewnia klimat GFE, ale samego dobrego pieprzenia nie ma u niej, a tego raczej szukałem. Miłośnicy GFE i sensualnej miłości będą bardziej zadowoleni na pewno.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka mailowa, szybko odpisała, jeszcze tego samego dnia miałem odpowiedź i potwierdzenie. Poprosiła o telefon godzinę przed spotkaniem, podała dokładniejszy adres. Wszystko ok pod tym względem.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva jest duża, po prostu duża. Większa nawet niż na zdjęciach. Co prawda nastawiałem się na to, ale jest też dosyć niska - na zdjęciach wygląda na jakąś wyższą. Trzeba mieć to na uwadze. Mimo to ma fajny, duży tyłek, nawet wyćwiczony jak na te kilogramy. Ładna z buźki.

Co ważne - to prezentuje się naprawdę ekstra. Delikatny makijaż, perfumy, uczesana, seksownie ubrana, obcasy na nogach, manicure i pedicure zrobione. Widać, że lubi o siebie dbać i to jest duży plus dla mnie, bo wiele div to takie trochę "dziady". Tutaj mamy naprawdę zadbaną kobietę.


🏠 Lokal (★★☆☆☆)

Lokal straszny, PRLowska dziura. Coś tam niby odnowione, ale ogólnie szału to nie ma. Było czysto, ale ogólne wrażenie na minus. Trafić łatwo, podjechałem taxi więc nie wiem jak z parkingiem. W lokalu byliśmy sami chyba, w każdym bądź razie ja nikogo nie stwierdziłem innego.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Klaudia zapewnia spotkanie w klimacie GFE. Można ją pieścić, lubi to chyba, całuje, przytula, zabawia. Ogólnie miła dziewczyna, trochę rezolutna, zaangażowana. Przeszkadzało mi jednak to, że w trakcie pocałunków i akcji wydaje dziwne odgłosy. Nie wiem, czy to miało być seksowne czy nie, ale dla mnie było raczej śmieszne.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Akcja trochę mgła. Klaudia lubi się miziać, całować, przytulać i widać, że to lubi, ale liczyłem, że będzie można ją też konkretniej przeruchać. Niestety seks bardzo waniliowy, nie tego szukałem.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks hiszpański (+1), seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, minetka (+1), GFE (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Mati123 przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks hiszpański, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia, minetka, GFE.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, BBW, brunetka, duża pupa, czysta łazienka, czysty lokal, warunki PRL

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

chetny_wroclaw » polecił » Świat Rozkoszy17 Września 2017, 23:00Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-09-06
napisanych opinii: 5


U divy byłem kilka razy. Diva w klimatach BBW (większa o jakieś 10 kg niż na zdjęciach w ogłoszeniach) i GFE (bez udawania), ale powiem szczerze, że chodzę do niej raczej z sentymentu, bo sama akcja średnia. Mimo to pozytyw, bo dziewczyna zaangażowana i ładna.


📞 Ustawka (★★★★★)

Ustawka bez większych problemów. Od kiedy byłem u divy pierwszy raz zmieniła lokal, a na samym początku można było się z nią umówić tylko w hotelu. Teraz przyjmuje na Krzykach, lokal w starym budownictwie, szału nie ma, ale wszystko okej. Czasami łazienka jest trochę brudna, ale ręczniki zawsze czyste, tak samo jak łóżko.


👁 Diva (★★★★★)

Diva ma fajne, bardzo kobiece krągłości. Nie trzeba sugerować się zdjęciami, bo są one lekko nieaktualne, trzeba doliczyć z 10 dodatkowych kilogramów, co na pewno mocniej u niej widać, bo ma poniżej 160 cm wysokości. Przez wzrost nie każda pozycja też będzie możliwa. Diva miła z buźki i ciałka, miękka, jędrna skóra, widać, że nie zaniża wieku, a nawet jeśli, to o 1 - 2 lata.


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Jak pisałem wyżej - lokal nie powala, urządzony tanim kosztem, czasami łazienka brudna, ale nie jakoś strasznie. Ręczniki zawsze czyste, tak samo jak pościel.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera z divą zawsze na plus! Prawdziwe GFE! Jest za każdym razem miło, swobodnie, przyjacielsko, dosłownie jak z kochanką albo dziewczyną. Nie czuć w ogóle, że to diva, co jest dla mnie ogromnym plusem. Diva jest zawsze seksownie ubrana, ale nie jak typowa diva, po prostu jak zadbana i świadoma swoich zalet młoda kobieta. Całuje się i to całkiem dobrze, podczas akcji pojękuje, daje do zrozumienia, że coś jej się podoba. Kilka razy po spotkaniu wysłała mi wiadomość, że się świetnie bawiła - bardzo miły gest moim zdaniem i na pewno wpływa na lepsze odczucie GFE.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Byłem u divy już nie raz, więc ciężko mi opisać konkretną akcję. Zawsze jest jednak grzeczna, przyjacielska, seks jak z dobrą przyjaciółką/kochanką/dziewczyną. Doskonała atmosfera GFE. Ma może braki w warsztacie i widać, że nie jest mocno wprawioną w bojach profesjonalistką, ale to wpływa jeszcze bardziej na prawdziwe odczucia w mojej opinii. Dziewczyna angażuje się w to, co robi. Oral bez problemów, ale niezbyt głęboki, dużo pieści i sama też lubi być pieszczona. Możliwy finał w ustach (nie połyka) albo na ciele. Seks klasyczny w dowolnej pozycji, nie robi nigdy problemów nawet przy częstych zmianach. Po wszystkim można liczyć na pieszczoty i miłą rozmowę. Polecam!


⚡ Przetestowane usługi

GFE (+1), pocałunki (+1), przytulanie, seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia (+1), wytrysk na twarz (+1), finał w ustach (+1), finał na ciało (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Chetny_wroclaw przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : GFE, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, wytrysk na twarz, finał w ustach, finał na ciało.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław w dzielnicy Krzyki.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, BBW, duże cyce, duża pupa, armagedon w łazience, dużo żeli w łazience, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.