🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Modliszszka (0), Katowice

Znana jako:

  • Modliszszka
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 501-158-598
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★★rewelacja!
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Atmosfera★★☆☆☆raczej słabo
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Modliszszka napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » napisał o » Modliszszka23 Grudnia 2017, 19:19

👤 Jasiek

zarejestrowany: 2017-08-31 10:05:15

Diva starsza, bardziej granny niż milf, robi świetny rimming, dobrego loda, ale proponuje sex bez gumy.


☎ Ustawka (★★★★★)

Z divą można się umówić przez kontakt telefoniczny. Nie jestem często w Katowicach, często nie wiem, kiedy będę dokładnie, ale udało mi się przy pierwszej próbie. Zero problemów.


👁 Diva (★★★★☆)

Diva pisze, że ma 54 lata, według mnie jest około 60, ale jest szczupła, dosyć zadbana, wygląda korzystniej niż na zdjęciach. Minus za to, że straszna z niej gaduła, nawija jak katarynka, podczas masażu wysłuchałem historię o lekarzach, jak to wszystkich zabijają i jak ona się leczy... trochę nie ten klimat na takie spotkanie, a ona nie daje się zatrzymać. Mogłaby gadać mniej a mądrzej,
Do tego kłamie, że ma kursy profesjonalnego masażu, a jej masaż na pewno nie jest taki.


⌂ Lokal (★★★☆☆)

W mieszkaniu przyjmuje sama, bardzo zaniedbane miejsce w moim odczuciu, przydałby się remont i porządne czyszczenie. Trochę zagracony, trochę brudno, łazienka nie powala czystością, ręczniki niby czyste, ale trochę zatęchłe. Warto jednak skoczyć pod prysznic i dokładnie wyszorować kakaowe oczko.
Lokal leży na jakby pograniczy Katowic a Bytkowa (Siemianowice Śląskie) , łatwo tam trafić, diva dobrze tłumaczy.
Uwaga - na korytarzu przed drzwiami jest kamerka, w pokoju jej nie ma. Dwa łyse koty w mieszkaniu.


☕ Atmosfera (★★☆☆☆)

Diva gada jak najęta o lekarzach, więc zupełnie psuje atmosferę. Zależało mi na relaksie a lodzik i sex miał być efektem ubocznym, ale nie zrelaksowałem się podczas masażu, bo diva nawijała makaron na uszy cały czas jak najęta. Trudno ją zatrzymać, chociaż nie powiem, zajmuje się tym czym musi bez upomnienia. Masaż to takie bardziej mizianie, a nie profesjonalny masaż.


⚡ Akcja (★★★★☆)

Po wyjściu z łazienki lodzik prawie, że w progu, potem masaż, niezbyt profesjonalny. Spust do ust, ale leci wypluć. Masuje, a potem przechodzi do lizania kakaowego oczka (nie uprzedza o tym), potem płynnie lodzik.
proponuje sex bez gumy, jak dla mnie wielkie NIE, ale jest taka opcja... lodzik może być do końca też. Nawet głęboko bierze, zmienny rytm, ale nic super. Miło spędzony czas, wrócę na lodzika może, ale na pewni nie na sex.


Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1)klasyk bez zabezpieczenia (-1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał w ustach (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Jasiek zapłacił 150 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: rimming w stronę klienta, klasyk bez zabezpieczenia, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Katowice.

Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkproponuje coś do piciagada jak katarynkaGILFszczupłasyf, kiła, mogiłanieświeże ręcznikiwarunki PRLzwierzęta w mieszkaniuustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...