🚺 Twoja domina (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Twoja domina
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Twoja domina napisane przez naszych użytkowników.

Piksel » polecił » Twoja domina21 Grudnia 2017, 21:56Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-18
napisanych opinii: 19


Warto, wygląda i zachowuje się the best


📞 Ustawka (★★★★★)

ciężko było się dodzwonic za 1 razem ale potem już tylko łatwiej. dobra nawigacja z niej już na miejscu.


👁 Diva (★★★★★)

zgrabna, seksowna, usmiechnięta od progu do samego końca spotkania. ciało to takie mięsko, ubita i jest za co złapać, no chodzący seks. malutka filigranowa seksowna laleczka


🏠 Lokal (★★★★★)

najlepsze wyposazenie z jakim sie spotkalem, urządzone bardzo ladnie, nie ma speluny. nie ma gdzie zaparkowac, takze radze sie przygotowac na taką okoliczność.


☕ Atmosfera (★★★★★)

nie przycina na czasie, dużo rozmawia i skupia się na kliencie, nie szuka wymówek do wszystkiego. dodatkowe punkty lecą za pewność siebie i taką wdzięczną znajomosc wlasnych potrzeb, klasę.


⚡ Akcja (★★★★★)

oralnie pojechalismy na dwie strony, ja ją a ona mnie czyli klasyczne 69. cipka pachnie i kusi, świetnie o siebie dba pod tym względem, nic jej nie mozna zarzucic. z jej strony jest dosyc głeboko, jest mokro, naprawdę dobrze. troszkę rączka działa ale nie przeważa. seks niestety krótko, bo za mocno na mnie podziałała. cała akcja raczej powoli pozwoliła się soba podelektowac, nacieszyc, chyba tez lubi byc tak troche adorowana, sprawia jej przyjemnosc ze tak działa na faceta. a waruneczki ma, co tu kryć. ja wrócę jak tylko będe mógł. lepiej raz wydac 300 na taką niunkę niż po 100 jakimś niewdzięcznym paszczurom.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), szpilki (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Piksel przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pocałunki, przytulanie, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, szpilki, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, dużo ręki przy FBG, jęczy jak w pornolu, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, blondynka, niska, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.