🚺 Sexy maleństwo (+1), Wrocław

🚺 Znana jako:

  • Sexy maleństwo
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNStyczeń 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sexy maleństwo napisane przez naszych użytkowników.

tukson » polecił » Sexy maleństwo1 Kwietnia 2021, 19:19Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2021-01-26
napisanych opinii: 4


jest sexy i jest maleństwem. znam sporo osób które własnie taki typ preferują i się spodoba, zwłascza kształtami. twarz to mniejsza o to, to nie żona


📞 Ustawka (★★★★★)

telefonicznie wszystko dogadasz , choć się nie rozgadywałem, bardziej konkrety reszta na spotkaniu wyszła po jakims pierwszym rozeznaniu z czym mamy do czynienia.


👁 Diva (★★★★★)

drobna, szczupła dziewczynka, mimo ze kobieta. wygląda tak nastoletnio z figury. taka licha, zgrabna. małe piersi. typ drobnej kobietki.


🏠 Lokal (★★★★☆)

nie ma luksusów, ale wygodnie się dyma


☕ Atmosfera (★★★★☆)

bardzo jest uprzejma, miła i ugodowa. pracuje dobrze, widać że jest w pracy i ona o tym pamięta i pamięta, że łaski nei robi że się trochę wysili. czyli po prostu trzyma jakiś poziom i wygląda apetycznie. więc od razu na plus dla niej


⚡ Akcja (★★★★★)

zgodna z oczekwianiami, robiła i loda i ruchałem tak jak ruchać chciałem, fajnie się w nią wchodzi jest drobna i wygodna.wygodnie sie w na wvhodzi i dobrze się w niej poporuszać. byłem zadowolony. starczyło sił na dwa razy bo pierwszy szybko wyjebało z jaj i nie dała po sobie poznać żeby to był kłopot


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Tukson przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Wrocław.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, rzetelnie podchodzi do pracy, jak z koleżanką, miła rozmowa, blondynka, małe piersi, szczupła, ładna twarz, filigranowa, rzeczowy kontakt, zgrabna, fajnie jęczy, zadbana, uczciwa, wytrwała, super higiena, adekwatnie do ceny, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.