🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Dojrzała seksi z klasą (+1), Gdańsk

Znana jako:

  • Dojrzała seksi z klasą
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 606-525-443
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★★☆raczej w porządku
Diva★★★★☆raczej w porządku
Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
Akcja★★★★☆raczej w porządku

Opinie użytkowników

hubi » polecił » Dojrzała seksi z klasą21 Grudnia 2017, 18:26

👤 hubi

zarejestrowany: 2017-12-21 18:03:35

Pewny serwis, 8/10 jako milf a moja ocena to 6/10 za całokształt


☎ Ustawka (★★★★☆)

3 telefony, super doprowadza do środka.


👁 Diva (★★★★☆)

około 45-50 lat, atrakcyjna jak na swoje lata. trochę brzucha, sporo cycka, nieco grubsza niż podaje na fotach ale całość wypada nieźle. ma klasę. ubrana w sexi fatałaszki. Zdaje się że to ukrainka ale sporo juz musi tu siedzieć


⌂ Lokal (★★★☆☆)

Na Starówce ulica Mariacka, prywatne mieszkanie, SAMA. czysto, schludnie, prześcieradło świeże, ręczniki niezbyt nowe ale też świeże. Nie jest to zbyt dyskretna miejscówka niestety, wiadomo jak to ze starymi kamienicami.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Nie ma analnego, poza tym dobry serwis


⚡ Akcja (★★★★☆)

zaczyna namiętnie, pieści się, całuje i tak oto przechodzi do loda. wykonanie 8/10 starannie, uwaznie ze strzałem do pyska. z ciekawszych rzeczy to fisting - 3 palce w cipce, trochę luźna cipka swoją drogą, ale nie jakiś namiot. i po takich zabawach był rzeczywiście wytrysk, nie jakiś obfity jak w porno ale rzeczywiście był, sprawdzone info. Tyle że trzeba się troche napracowac, nie przychodzi tak łatwo, ale chyba warto dla wielbicieli takich smaczków. sam seks 6/10, zaangażowana i aktywna, zmienia pozycje, posłuszna, odejmuje punkty za lekkie luzy no i widoki - starsza babka, trochę brzuszek, blizna po cesarce - nie moja bajka. 2 razy doszedłem i w sumie czas zleciał trzeba było się zbierać, sugerowała nawet lekki pośpiech ale jeśli ktoś miał być po mnie to zrozumiałe i w sumie bardzo fair.


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)kobiecy wytrysk (squirt) (+1)pozycja na jeźdźcapozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarskaoral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)spódniczka mini (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Hubi zapłacił 200 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, kobiecy wytrysk (squirt), pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach, lizanie jajek, seksowna bielizna, spódniczka mini.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gdańsk.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzacz2 finały w ceniejak z koleżankąMILFbrunetkaniskacyce do hiszpanaduże cycezaniża wiekdługie włosyczysta łazienkaczysty lokalkawalerkawarunki PRLlubi tosama przyjmujelokal ujdzie w biedziekobieta z klasą