🚺 Kasia prywatnie (0), Szczecin

🚺 Znana jako:

  • Kasia prywatnie
Zaproponuj pseudonim...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★☆☆☆raczej słabo
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.100 PLNListopad 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kasia prywatnie napisane przez naszych użytkowników.

medryk » napisał o » Kasia prywatnie21 Grudnia 2017, 14:29Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 15


5/10, 100 za godzinkę to można odwiedzić


⚡ Akcja (★★★☆☆)

Ma swoje zalety, ale i sporo wad. Za 100 za godzinę to myślę że nic nie tracimy i nawet z czystej ciekawości możn się przejść. W mieszkaniu panuje jakiś chaos, sama jest chyba ale lokal to marność, łazienka tez kaszana, prysznic, jakies średnie ręczniki, ale przynajmniej czyste. W pokoju ciągle włączony tv i jakaś muzyczka, teledyski lecą. Przy Piastów , takie obskórne podwórko, no ale nie mieszkamy tam więc można to jakoś przeboleć. Sama panna to takir 5/10. Brzydka nie jest ale nie zachwyca urodą, ubrała się jakoś tak normalnie, nie czułem sie jak wyczekiwany szwagier. Wydawała mi się taką zwyczajną dziewczyną, nie czułem że zaraz ma mnie obsłużyć i że jest na to przygotowana. Ciało troche nieproporconalne, spora pupa, kosztem mniejeszych piersi o średnim kształcie. Dobrze wydepilowana, gładkie ciało. Bardzo szczupła, dosyć wysoka. Jak się zabiera do roboty to tak pyta co mamy robić, ale dziwnie to dla mnie brzmiało, zaczyna się całować, trochę przytulać, macać ale to takie ni w pizdę ni w oko. przechodzi do fbg to też tak, trochę go weźmie do buzi, niezbyt głeboko, bez polotu. Niby się stara ale technicznie to tak 5/10. Daje polizać cipę i wkładać palce, nawet fajne reakcje, takie naturalne. Seks w gumie, na misjonarza i od tyłu, ciasna cipka, jest raczej uległa, można ją wziąc w obroty i lepiej to zrobić bo sama się stara ale lepiej ją poprowadzić z tego co zauwazyłem. za seks może dostać 6/10. To trochę jakby wpaść do średnio doświadczonej dziewczyny z sąsiedztwa. Dla jednych to dobrze dla innych gorzej. Nie żałuje że byłem ale ciekawych wrażeń brak. Za 100 na pewno warto, ale więcej bym szczędził na coś innego.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki, przytulanie, handjob, wkładanie palców do cipki, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Medryk przejebał 100 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (100 PLN) to : pocałunki, przytulanie, handjob, wkładanie palców do cipki, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, minetka, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługi, podatna na sugestię, dużo ręki przy FBG, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, wysoka, płaska jak deska, duża pupa, szczupła, długie włosy, syf, kiła, mogiła, warunki PRL, przyjmuje sama, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.