🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Sweet love (+1), Warszawa

Znana jako:

  • Sweet love
Zaproponuj pseudonim...

Numery telefonów:

  • 794-561-267
Zaproponuj numer telefonu...
Średnie oceny (1 recenzji):
Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
Diva★★★★★rewelacja!
Lokal★★★★☆raczej w porządku
Atmosfera★★★★★rewelacja!
Akcja★★★★★rewelacja!

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sweet love napisane przez naszych użytkowników.

Piksel » polecił » Sweet love21 Grudnia 2017, 13:41

👤 Piksel

zarejestrowany: 2017-12-18 22:11:57

Fajna opcja na bogato


☎ Ustawka (★★★☆☆)

Bywają problemy, czasami trudno się dodzwonić, ale jak odbierze to gładko idzie. Byłem już jakiś czas temu ale opisuję bo warto


👁 Diva (★★★★★)

fajna naturalna. raczej niska, szczupła duże naturalne cycki, trochę wiszą ale do hiszpana dobre. Inteligentna, chyba z wyboru diva wyłacznie, z chęci.


⌂ Lokal (★★★★☆)

ok


☕ Atmosfera (★★★★★)


⚡ Akcja (★★★★★)

najwyższe noty, cała akcja od A do Z. oral i seks technicznie, cała ta otoczka, atmosfera, napalenie panny, wyuzdanie. hiszpański fanstastyczny, sama inicjuje dużo rzeczy. lubi to co robi i to widać od razu. pozwala na pale w cipce. otwiera seksownie ubrana w takie body czy coś takiego. naprawdę ciekawy klimat, jest dużo miziania w który seks jest fajnie wpleciony, zero mechaniczności. drogo ale ekskluzywnie.
w sumie przerobione: 2 finały, fbg dwukrotne, seks kilka pozycji i w różnych miejscach, od tyłu i na górze polecam w szczególności, mineta i palce w cipce, hiszpan, spust na cycki i raz w kapiszona w środku.


Przetestowane usługi

pocałunki (+1)przytulanie (+1)wkładanie palców do cipki (+1)seks klasyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)pozycja 69 (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)pończochy (+1)seks hiszpański (+1)

$ Czas i koszt spotkania

Piksel zapłacił 500 PLN za spotkanie trwające 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to: pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, pończochy, seks hiszpański.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Centrum.

Tagi

podatna na sugestięsama zmienia pozycjeod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczjęczy jak w pornolu2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkaniskacyce do hiszpanaduże cyceszczupładługie włosyfajne proporcjelubi tofajnie jęczysama przyjmujeinteligentnakobieta z klasąustawka na 2 telefonyciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Dodaj opinię...