🚺 Sweet love (+1), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Sweet love
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.500 PLNKwiecień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Sweet love napisane przez naszych użytkowników.

Piksel » polecił » Sweet love21 Grudnia 2017, 13:41Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-18
napisanych opinii: 19


Fajna opcja na bogato


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Bywają problemy, czasami trudno się dodzwonić, ale jak odbierze to gładko idzie. Byłem już jakiś czas temu ale opisuję bo warto


👁 Diva (★★★★★)

fajna naturalna. raczej niska, szczupła duże naturalne cycki, trochę wiszą ale do hiszpana dobre. Inteligentna, chyba z wyboru diva wyłacznie, z chęci.


🏠 Lokal (★★★★☆)

ok


⚡ Akcja (★★★★★)

najwyższe noty, cała akcja od A do Z. oral i seks technicznie, cała ta otoczka, atmosfera, napalenie panny, wyuzdanie. hiszpański fanstastyczny, sama inicjuje dużo rzeczy. lubi to co robi i to widać od razu. pozwala na pale w cipce. otwiera seksownie ubrana w takie body czy coś takiego. naprawdę ciekawy klimat, jest dużo miziania w który seks jest fajnie wpleciony, zero mechaniczności. drogo ale ekskluzywnie.
w sumie przerobione: 2 finały, fbg dwukrotne, seks kilka pozycji i w różnych miejscach, od tyłu i na górze polecam w szczególności, mineta i palce w cipce, hiszpan, spust na cycki i raz w kapiszona w środku.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), wkładanie palców do cipki (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), pończochy (+1), seks hiszpański (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Piksel przejebał 500 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (500 PLN) to : pocałunki, przytulanie, wkładanie palców do cipki, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, pończochy, seks hiszpański.

Orientacyjna data spotkania to kwiecień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Centrum.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, jęczy jak w pornolu, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, brunetka, niska, cyce do hiszpana, duże cyce, szczupła, długie włosy, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, przyjmuje sama, inteligentna, kobieta z klasą, ustawka na 2 telefony, ciężko się dodzwonić

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.