🚺 Monika (+3), Zielona Góra

🚺 Znana jako:

  • Monika
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+3/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.130 PLNMarzec 2019
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Monika napisane przez naszych użytkowników.

Ight » polecił » Monika16 Kwietnia 2019, 18:59Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2018-01-25
napisanych opinii: 5


Widze podobne opinie moja tez nie bedzie zadna nowoscia


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony, umowienie na godzine ktora chcialem tą miałem


👁 Diva (★★★★☆)

przed 40 na moje oko widać już ciało starsze buzia też. nie ma juz wygladu młodego, mlodej dziewczyny. na czterdziestolatke 6/10


🏠 Lokal (★★★☆☆)

troche wyglada juz jak z prlu, niby posprzatane ale tego nie da sie juz tak posprzatac zeby bylo ladnie schludnie. z drugiej strony to tylko lokum, niech bedzie jakie jest, w lazience nie bylo duzych problemow


☕ Atmosfera (★★★★★)

uprzejmie


⚡ Akcja (★★★★★)

ona mna kierowala i zapanowala nad wszystkim, najpierw lazienka ja, potem ona na chwile poszla ja czekalem w pokoju i przyszla zajela sie lodem ktory oceniam na 7/10 bo byl troche za olytki ale final byl za to w buzi, wypluty. potem przerwa a po przerwie juz tylko seks, pare pozycji jakie chcialem takie mialem. spotkanie wyszlo krotsze niz godzina bo szybko sie do drugiego razu nakrecilem, ale nie narzekam, juz 3 razy i tak by nie wyszedl


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Ight przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to marzec 2019.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, dużo ręki przy FBG, 2 finały w cenie, rzetelnie podchodzi do pracy, miła rozmowa, luźna atmosfera, MILF, wysoka, szczupła, rzeczowy kontakt, czysta łazienka, czysty lokal, warunki PRL, dobra i tania, doświadczona, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

hold_my_beer » polecił » Monika30 Stycznia 2018, 20:20Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-10-16
napisanych opinii: 7


Jest okej, miło spędzony czas, kilka razy u niej byłem.


📞 Ustawka (★★★★★)

Diva pracuje zwykle popołudniami i wieczorami, nie zawsze odbiera. Jak pracuje albo ma czas, to nie oddzwania, ale wysyła sma - hehe prawie moja żona kiedyś przeczytała, na szczęście sms nie przekazuje jasno o co chodzi, no ale mimo wszystko warto trzymać telefon przy dupie. Nigdy nie wystawia do wiatru.


👁 Diva (★★★★★)

Trochę płaskata, ale mimo wszystko ciałko nastolatki pomimo, że ma ponad 30. Miła, kulturalna, zawsze zaproponuje coś do picia. Babka do tańca i do różańca ;)


🏠 Lokal (★★★★★)

Czysto, dyskretnie (kawalerka w bloku), ręczniki, mydła, żele - wszystko to w łazience. Na Strumykowej przyjmuje. Pokój ze sporym łóżkiem.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera jak najbardziej na plus zawsze. Miła, kontaktowa, jak coś jej nie pasi to powie.


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcja zawsze super, nie narzeka, ewentualnie jak coś jej sprawia ból albo nie ma ochoty, to miło zaproponuje coś innego w zamian. nie strzela fochami. I klasyk i anal zawsze z przyjemnością przyjmuje. Jest OKEJ!


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), seks klasyczny (+1), oral bez zabezpieczenia (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Hold_my_beer przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : seks analny, seks klasyczny, oral bez zabezpieczenia.

Orientacyjna data spotkania to styczeń 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, MILF, blondynka, małe piersi, szczupła, płaska dupa, kawalerka, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

can12 » polecił » Monika18 Grudnia 2017, 22:53Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 10


serwis 10/10


📞 Ustawka (★★★★☆)

Nie wystawia, jak nie odbierze to odpisze, bez problemowo.


👁 Diva (★★★★☆)

Miła, zna temat. dobre tyły i biust. Starzeje się już lekko ale ciałko zachowane. Szczupła sylwetka, niegłupi charakterek.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Mieszkanie w bloku, sama przyjmuje. Wszystko jest do kąpieli, ręczniki, łózko wystarczające.


☕ Atmosfera (★★★★★)

pyta o coś do picia, o to czego się chce na spotkaniu, kulturka pełna, miła atmosfera.


⚡ Akcja (★★★★★)

Lody bez połyku ale z buzi można skończyć, bez szaleństwa ale poprawnie. Nie narzeka, robi ile trzeba. Seks w gumie jak się chce i ile się chce, tak samo analnie jak i klasycznie. pozwala na fisting, można poszaleć. Ciekawostka że w trakcie masuje jaja, jak się ją posuwa, fajne i rzadko spotykane. Można mocno posuwać, analnie też. Jakość spotkania, ruchania samego w sobie i podejście do klienta to max punktów.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1), anal na jeźdźca (+1), fisting (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło, finał w ustach (+1), szpilki (+1), pończochy (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Can12 przejebał 130 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (130 PLN) to : seks analny, anal na jeźdźca, fisting, pozycja od tyłu, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał w ustach, szpilki, pończochy, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Zielona Góra.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, MILF, wysoka, szczupła, czysta łazienka, czysty lokal, lubi to, przyjmuje sama, inteligentna, perfekcyjna ustawka, dyskretne lokum, lubi w dupę, ustawka na 2 telefony, odpisuje na SMSy

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.