🚺 Ewa (+1), Szczecin

🚺 Znana jako:

  • Ewa
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.150 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Ewa napisane przez naszych użytkowników.

medryk » polecił » Ewa16 Grudnia 2017, 22:47Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 15


Mistrzowski warsztat, pełne zaangazowanie, drobna - jak na zdjęciach ciało.


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony, ustalenie przebiegu spotkania a drugi potwierdzenie i adres dokładny


👁 Diva (★★★★☆)

nareszcie otworzył mi ktoś, to wygląda tak, jak w ogłoszeniu. jędrne ciało, piersi sportowe, mieszczą się w łapce, twarz milutka. wiek zaniżony, ale to mniejszy problem jak dla mnie, ma więcej niż 40. oznaki starości już na twarzy trochę sie pojawiają, ale za cycki i reszte czas się jeszcze nie wziął


🏠 Lokal (★★★☆☆)

czysto wszędzie, są ręczniki, żele itp. ulica Śląska


☕ Atmosfera (★★★★★)

pieniądze bierze przed, 120 za pol godziny i jeden spust, 2 za 150 i wtedy godzinka do dyspozycji. zaczyna od masażu i pogawędki.


⚡ Akcja (★★★★★)

Fajnie zajmuje się kutasem, szybko potrafi doprowadzic do finału, stara się, nakręca wręcz. tak samo z resztą miejsc, lizanie jajek świetne. nie ma spustu do buzi, jest na ciało. Głęboko bierze, w ogóle w trakcie pyta czy coś się lubi i się dostosowuje. Pomaga sobię rączką ale umiejętnie, że to rzeczywiście pomaga a nie odejmuje. dała mi też pokaz masturbacji w przerwie i wtedy trochę sam się pobawiłem i znowu przeszliśmy na francję, ale obustronnie, też się zająłem jej muszlą. higiena super, dba o siebie i to widać, nie ma czego się obawiać pod tym względem. fajnie zakłada gumę, patrzy przy tym ruchawczo na klienta i potem dosiada kutasa i jazda. trudno pisać o seksie ale 9/10, umie i się stara. technicznie nie zawodzi i cipka bez nadmiernych luzów. wypina się jak w pornolu i fajnie jęczy, generalnie ma fajne reakcje. Drugi spust na poślady, bo fajne, okrąglutkie chociaz sama diva to taka calineczka


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1), pokaz mastrubacji (+1), masaż erotyczny (+1), wkładanie palców do cipki (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), finał na ciało (+1), pozycja 69 (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Medryk przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to : przytulanie, pokaz mastrubacji, masaż erotyczny, wkładanie palców do cipki, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, finał na ciało, pozycja 69, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, 2 finały w cenie, jak z koleżanką, MILF, brunetka, niska, zaniża wiek, małe piersi, szczupła, długie włosy, czysta łazienka, czysty lokal, warunki PRL, fajne proporcje, lubi to, fajnie jęczy, inteligentna, perfekcyjna ustawka, lokal ujdzie w biedzie, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.