🚺 Dziewczyna z Penisem (+1), Bytom

🚺 Znana jako:

  • Dziewczyna z Penisem
  • Pamela
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.200 PLNWrzesień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Dziewczyna z Penisem napisane przez naszych użytkowników.

Jasiek » polecił » Dziewczyna z Penisem15 Września 2017, 17:11Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-08-31
napisanych opinii: 14


Super shemale, nie przypomina "przebierańców", u których widać dużo męskich cech. Piękna kobieta z dodatkowym sekrecikiem ;) Bardzo miłe spotkanie, będę wracać!


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Ustawka była zdecydowanie najgorszą częścią spotkania. Próbowałem się dodzwonić kilka razy na przełomie dwóch dni. Shemale mocno zajęta, co może zniechęcić, ale warto próbować, bo wizyta przebiegła bez problemów. Jak już się dodzwoniłem, to bez problemów umówiliśmy się na spotkanie na konkretną godzinę. Lokal dosłownie pięć minut piechotą od Agory, dokładny adres podany pół godziny przed spotkaniem.


👁 Diva (★★★★★)

Piękna shemale... Dosłownie dziewczyna z penisem, a nie facet z piersiami ;) Pamela to piękna kobieta, za którą na pewno nie jeden szwagier by się obejrzał na ulicy. Długie naturalne blond włosy, zgrabna sylwetka podkreślona seksownym ubraniem, piękna twarz... Kobieta jak marzenie. A "niespodzianka" całkowicie sprawna i duża (jakieś 19 cm). Można się umówić na aktywność ze strony divy, tym razem była stroną pasywną, ale na pewno przetestuję "niespodziankę" w niedługiej przyszłości. Piersi nie za duże, wyglądają bardzo naturalnie i takie same są w dotyku. Wiek może o 2- 3 lata zaniżony, ale w ogóle to nie przeszkadza, bo diva jest pierwsza klasa. Wygląd 10/10.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Lokal niedawno wyremontowany, ładny, zadbany i czysty. Do niczego nie mogę się przyczepić. W łazience wszystko co potrzebne. Diva w lokalu przyjmuje sama.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera dosyć luźna, przyjazna. Shemale pyta, co chcesz robić, nie jest to jedna ze sztywnych, nudnych div, jakie czasami spotykałem. Pamela nie jest zbyt rozmowna i nie marnuje czasu na bezsensowne gadki, ale ciągnie temat, jak się samemu zacznie z nią rozmowę.


⚡ Akcja (★★★★★)

Umówiliśmy się na anal, ale Pamela, na moją prośbę, zaczęła od blow job. Bardzo mi się spodobało, więc sam anal nie trwał koniec końców tak długo, jak sobie planowałem. Shemale uważna i kieruje się tym lubisz, podatna na sugestie, sama coś zmienia, fajnie potrafi wykorzystać swoje atuty i proponuje różne pozycje. Bez skrępowania Pamela eksponowała swoje wdzięki, mogłem ją dotykać, jak chciałem. Jedyne co, to chyba nie lubi być oglądana w trakcie akcji, bo kilka razy usłyszałem "zamknij oczy", ale nie przeszkadzało to mocno, a raczej mnie jeszcze mocniej nakręcało.
Higiena na najwyższym poziomie, więc anal był prawdziwą przyjemnością. Wszystko było czyste i pachnące, dziurka ciasna. Spotkanie przebiegło bez zbędnych jęków i fałszywych krzyków, wszystko fajnie i naturalnie wypadło. Na pewno odwiedzę ją jeszcze nie raz, już planuję kolejne spotkania 🙂


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)lizanie jajek

💵 Czas i koszt spotkania

Jasiek przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to : seks analny, oral bez zabezpieczenia, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to wrzesień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Bytom w dzielnicy Stolarzowice.

🔤 Tagi

podatna na sugestięjak z koleżankąproponuje coś do piciablondynkawysokasztuczne piersidużo żeli w łazienceciężko się dodzwonićshemale

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.