🚺 Inga 19 (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Inga 19
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+2/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★★rewelacja!
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNLipiec 2021
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Inga 19 napisane przez naszych użytkowników.

Dipty » polecił » Inga 1919 Lipca 2021, 19:42Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2019-06-14
napisanych opinii: 16


super ukrainka. umeichnieta od ucha do ucha i napalona albo dobrze udaje. w kazdym razie od wejscia staje.


📞 Ustawka (★★★★★)

małe trudnosc z terminem bo juz oblegana robi dobrze robote to i chętnych nie brakuje mimo braku terminow cos udalo sie znalexc i oboje zadowoleni bylismy . pozytywnie wychodiz naprzeciw klientom.


👁 Diva (★★★★★)

drobna kształtna i po prostu ładna z ryja. i uśmiech od ucha do uchz przeuroczy. tyłek w ruchu szybko stawia do pionu, taka seksa.


☕ Atmosfera (★★★★★)

namiętnie mimo lekkich barier jezykowych, nie przepadam za ukrainkami ale z nią to zadnych uprzedzen


⚡ Akcja (★★★★★)

super ssanie, technicznie umie zając się głównie główką i w odpowiednich proporcjach zając się też resztą. wszystko bez pruderii, trzeba ssapc to ssie jak sie wypiąc i oddać do przeorania to ez no problemo. kondycję tez m dobra nie meczy sie po 15 sekundach.


⚡ Przetestowane usługi

seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Dipty przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to lipiec 2021.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, akcja jak w pornolu, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, brunetka, niska, szczupła, świetny tyłek, ładna twarz, lubi to, energiczna, doświadczona, napalona, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, zadbana, uczciwa, wytrwała, sympatyczna, adekwatnie do ceny, królowa loda, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

20 Sierpnia 2021, 13:26
Aga: Gdzie przyjmuje?

odpowiedz

noposaran » polecił » Inga 193 Grudnia 2020, 22:31Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2020-05-25
napisanych opinii: 9


📞 Ustawka (★★★★★)

UStawka na dwa telefony,


👁 Diva (★★★★★)

Diva mała, młoda, drobna, zgrabna tak że o ja cię pierdolę. Głownie młoda, ładna zgrabna, drobna. Uroda ciekawa, niczego jej nie brakuje. Piękny usmiech, super atmosfere tworzy. Widac że lubi ludizi lubi się zabawić, nie traktuje tego zajęcia jak zła koniecznego. Rzadki okaz. Warto jej ukraść godzinkę z zycia.


🏠 Lokal (★★★★★)

Kawalerka, wszystko czyste, pod ręką, sami.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Ma jeszcze chcice, albo po prostu taka jest. Stara się zadowolić klienta. Ciękż konie wyjść zadowolonym jak panienka piękna, zgrabna, młoda i podejsćie i starania super


⚡ Akcja (★★★★★)

JEst dobra bo się stara , bo myśli trochę nad tym co robi ale też robi to całkiem naturalnie, lekko się nakręca i płynie z tematem. Bardzo uwazna w sluchaniu wszelkich podpowiedzi i podatna na rózne pomysły. Nie łątwo ją zmęczy,ć, jest drobna, zwinna i mało rzeczy jest dla nej w seksie problemem. To cenne.


⚡ Przetestowane usługi

handjob (+1), masaż erotyczny (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska (+1), pozycja pagony (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), finał na ciało (+1), minetka (+1), lizanie jajek (+1), seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Noposaran przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : handjob, masaż erotyczny, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja pagony, oral bez zabezpieczenia, finał na ciało, minetka, lizanie jajek, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to listopad 2020.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzetelnie podchodzi do pracy, bierze po same jaja, jak z koleżanką, miła rozmowa, luźna atmosfera, niska, szczupła, ładna twarz, filigranowa, rzeczowy kontakt, zgrabna, czysta łazienka, czysty lokal, fajne proporcje, lubi to, energiczna, wychodzi z inicjatywą, dobrze wyposażony lokal, erotyczna atmosfera, super dziewczyna, zadbana, uczciwa, sympatyczna, super higiena, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.