🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Chantalle (+2), Szczecin

🚺 Znana jako:

  • Chantalle
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★★rewelacja!
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Chantalle napisane przez naszych użytkowników.

Yurek » polecił » Chantalle18 Grudnia 2017, 23:04

👤 Yurek

zarejestrowany: 16 Grudnia 2017, 13:56
napisanych opinii: 4

Szanti to profesjonalistka w każdym calu! Świetna z niej nie tylko diva, ale też domina.


📞 Ustawka (★★★★★)

Z Szanti można zawsze umówić się bez problemów, jest naprawdę słowna i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby mnie wystawiła. Czasami nie odbierze od razu ale to jest w pełni zrozumiałe.


👁 Diva (★★★★★)

Piękna, młoda kobieta o zadbanym ciałku. Zdjęcia jak najbardziej aktualne - widać po niej, że chodzi na siłownię i dba o siebie. Ma naturalną, delikatną urodę, oglądnąłbym się za nią na ulicy!


🏠 Lokal (★★★★★)

Lokal w porządku, zawsze czysto, ma dużo gadżetów.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Ma w sobie żyłkę do dominacji, wydawanie poleceń przychodzi jej naturalnie, tak samo jak wymaganie posłuszności i karanie. Odwiedziałem ją kilka razy i zawsze ten sam profesjonalizm.


⚡ Akcja (★★★★★)

Seksu nie opiszę, bo zawsze decyduję się na opcję z dominacją. Dopłata to dodatkowe 100 złotych, więc za sesję godzinną wychodzi 300 zł - moim zdaniem jak na dominę to cena uczciwa. Szanti podchodzi do tego tematu profesjonalnie, w dominacji nie ma seksu, mogę ją zadowalać tylko ja i tylko wtedy, kiedy moja Pani mi pozwoli. Polecam bardziej doświadczonym osobom, jak i tym, którzy chcą dopiero wdrążyć się w świat dominacji.


⚡ Przetestowane usługi

dominacja w stronę klienta (+1)dyscyplina, tresura (+1)spanking w strone klienta (+1)wkładanie palców do cipki (+1)minetka (+1)seksowna bielizna (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Yurek przejebał 400 PLN (300 PLN + 100 PLN za usługi dodatkowe) podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Dodatkową opłatę pobrano za: dominacja w stronę klienta.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to: dyscyplina, tresura, spanking w strone klienta, wkładanie palców do cipki, minetka, seksowna bielizna.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiblondynkaszczupłaczysta łazienkaczysty lokallubi toustawka na 2 telefony
medryk » polecił » Chantalle16 Grudnia 2017, 17:25

👤 medryk

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:42
napisanych opinii: 11

Najlepszy seks w mieście. I tyłek heh


📞 Ustawka (★★★★★)

prawidłowo


👁 Diva (★★★★★)

Diva przed 30, młoda jeszcze, ciało jędrne, ubite, ma jakies mankamenty ale nie psują efektu bo to naprawde super dziewczyna. tatuaże na ciele jakieś są, fajne piersi i kosmiczna duuupa, dla mnie rodzynek w tym mieście


🏠 Lokal (★★★★☆)

dyskretnie, jest gdzie zaparkowac, wyposazony na tyle na ile trzeba.


☕ Atmosfera (★★★★★)

świetna atmosfera, to najlepsze w tym spotkaniu. można przy niej się zrelaksować, odpocząc, nie ma żadnej spiny, chwilami w ogóle nie czułem się jak na płatnym spotkaniu. ma w sobie coś czego nie znalazłem u zadnej innej divy w szczecinie, chce się do niej wracać.


⚡ Akcja (★★★★★)

francuz co prawda w gumie, ale w sumie przynajmniej mamy pewnosc ze dziewczyna dba o siebie. zmniejsza to jakosc doznan, to oczywiste - ale gdyby nie ta guma top wykonanie 10/10. pozycje jesli chodzi o anal i klasykę to do wyboru, bez marudzenia. wszystko lubi i w kazdej jej dobrze, usmiech nie schodzi z twarzy, caly czas zadowolona, nawet migracje po roznych miejscach, nie tylko łózko. najelepiej mi bylo od tyłu do tyłek pierwsza klasa.


⚡ Przetestowane usługi

przytulanie (+1)masaż erotyczny (+1)pozycja na jeźdźca (+1)pozycja od tyłu (+1)pozycja misjonarska (+1)pozycja na łyżeczkę (+1)oral w zabezpieczeniu (+1)głębokie gardło (+1)finał na ciało (+1)lizanie jajek (+1)seksowna bielizna (+1)seks analny (+1)seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Medryk przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: przytulanie, masaż erotyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral w zabezpieczeniu, głębokie gardło, finał na ciało, lizanie jajek, seksowna bielizna, seks analny, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Szczecin.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczprzy FBG nie używa rąkjęczy jak w pornolu2 finały w ceniedowolna ilość zbliżeńjak z koleżankąproponuje coś do piciablondynkaniskaduża pupaszczupładługie włosyczysta łazienkaczysty lokalfajne proporcjelubi tofajnie jęczyinteligentnaperfekcyjna ustawkakobieta z klasąustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...