🚺 Kaja FULL 100% real (+1), Gorzów Wielkopolski

🚺 Znana jako:

  • Kaja FULL 100% real
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★★☆raczej w porządku
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.140 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Kaja FULL 100% real napisane przez naszych użytkowników.

can12 » polecił » Kaja FULL 100% real16 Grudnia 2017, 15:58Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 10


W porządku opcja


📞 Ustawka (★★★★☆)

Typowo, ustawka na dwa telefony. W trakcie rozmowy pyta o wiek. w ogłoszeniu pisze ze po 50 nie przyjmuje, ale małolatów też nie, wybredna hehe


👁 Diva (★★★★☆)

zdjęcia zdjęciami, rzeczywistość rzeczywistością. 10 kg bym jej chyba dodał do tych zdjęć. minimum... wałek na brzuchu, uda duże, tyłek taki o.piersi spore, miłe w dotyku, kutasem fajnie między nimi pojeździć. twarz sympatyczna. rozgadana dziewczyna, czasami jakieś bzdury nawet mówi ale sympatycznie.


🏠 Lokal (★★★★☆)

w porządku, chociaż łazienka ciasna. sama przyjmuje, mieszka tam też. z parkowaniem było dobrze


☕ Atmosfera (★★★★☆)

tak jak w opisie divy. jedyne co mi się trochę nie podobało, to ze miewa jakies zahamowania, typu nie dotykaj włosów itp. jak to baba w sumie


⚡ Akcja (★★★★☆)

lodzik nieźle chociaz trochę krótko, bo zaraz przechodzi dalej, do lizania okolic, rimmingu, rimming to jej konik, liże ile trzeba, nie nudzi się, nie brzydzi, na to do niej warto wpaść. przez telefon niestety mówiła ze będzie anal a nie było, niby sie wypięła, ale jakoś skończyło sie na niczym. hiszpan świetny, bo cycki fajne, stworzone do tego hehe. a sam klasyk to tak o, żle nie było, ale jakas mocno aktywna nie jest, woli jak ktoś się angażuje w jej posuwanie.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (-1), rimming w stronę klienta (+1), przytulanie (+1), masaż erotyczny (+1), seks hiszpański (+1), pozycja od tyłu (+1), pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), seks klasyczny (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Can12 przejebał 140 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (140 PLN) to : seks analny, rimming w stronę klienta, przytulanie, masaż erotyczny, seks hiszpański, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, pozycja na łyżeczkę, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Gorzów Wielkopolski.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, nie patrzy na zegarek, gada jak katarynka, brunetka, niska, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, retuszowane zdjęcia, długie włosy, czysty lokal, mikroskopijne ręczniki, lubi to, przyjmuje sama, perfekcyjna ustawka, dyskretne lokum, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.