🚺 Chodź do Patrycji (+1), Rzeszów

🚺 Znana jako:

  • Chodź do Patrycji
Zaproponuj pseudonim...
100% korzystających poleca (+1/ 0 /0)
📞 Ustawka★★★★☆raczej w porządku
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Chodź do Patrycji napisane przez naszych użytkowników.

Doggy » polecił » Chodź do Patrycji16 Grudnia 2017, 15:24Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 14


Fajna diva, zdjęcia trochę oszukane ale seks porzqdny


📞 Ustawka (★★★★☆)

Dobrze się gadało przez telefon więc stwierdziłem że pojadę. w sumie 2 rozmowy


👁 Diva (★★★★☆)

Niestety trochę się zawiodłem, bo zjdęcia po mocnym retuszu, odbiegają od rzeczywistości - normalnie jak nie ta panna. chociaż źle nie wygląda, ale jednak niesmak pozostaje, poczułem się oszukany. szersze biodra ma w stosunku do reszty ciała, takie masywniejsze. cyc spory, na hiszpana wystarczy. twarz taka nawet nawet.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Przyjmuje na ulicy Kwiatkowskiegi, nowy blok nad jakąś restauracją z tego co pamietam.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Tutaj zgarnia plusy, jest miła i niebanalna własnie. można sie poczuć jak z koleżanką, skraca dystans, jeśli ktoś zestresowany to raczej sobie poradzi z tym, dla nowicjuszy w sam raz się nada


⚡ Akcja (★★★★★)

Oral bardzo poprawny, wie jak się zajać nim, postawić porządnie. trochę narzuca na początku przebieg spotkania, ale jest podztna na sugestie, można działać jak się chce - jeśli się wie czego chce. ewidentnie widać że już doświadczona ze szwagrami. posuwa się nieźle technicznie, na jeźdźca fajne efekty bo robi to po prostu dobrze. hiszpan był z próbą lizania kutasa jednocześnie, doceniam starania. z higieną sobie radzi dobrze, można lizać, chociaz mnie sie nie chciało. nawet fajnie całuje jak ktoś lubi. taka dobra lala, można z nią dużo różności przerabiać, otwarta. na koniec buziak, zachęca do powrotów. nie ma finału na twarz.


⚡ Przetestowane usługi

pocałunki (+1), przytulanie (+1), seks hiszpański (+1), seks klasyczny (+1), pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), szpilki (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Doggy przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : pocałunki, przytulanie, seks hiszpański, seks klasyczny, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, oral bez zabezpieczenia, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, szpilki.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Rzeszów.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, sama zmienia pozycje, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, rzuca teksty jak z pornola, 2 finały w cenie, dowolna ilość zbliżeń, jak z koleżanką, brunetka, wysoka, cyce do hiszpana, duże cyce, duża pupa, retuszowane zdjęcia, szczupła, długie włosy, lubi to, fajnie jęczy, perfekcyjna ustawka, ustawka na 2 telefony

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.