🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Wary obciagary (-1), Jarosław

🚺 Znana jako:

  • Wary obciagary
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (1 recenzji):
📞 Ustawka★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
👁 Diva★☆☆☆☆poruta Ordona!
🏠 Lokal★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
☕ Atmosfera★☆☆☆☆poruta Ordona!
⚡ Akcja★☆☆☆☆poruta Ordona!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.200 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Wary obciagary napisane przez naszych użytkowników.

Doggy » odradził » Wary obciagary16 Grudnia 2017, 14:50

👤 Doggy

zarejestrowany: 7 Grudnia 2017, 12:44
napisanych opinii: 9

Ściema jakich mało, zdjęcia mocny retusz albo bardzo stare


📞 Ustawka (★★★☆☆)

Trudno się dodzwonić, przez telefon jednak nawet dobrze rozmawia jak już raczy odebrać


👁 Diva (★☆☆☆☆)

Jest niska strasznie, na pewno nie ma tyle ile podaje. Twarz brzydka, w dodatku gruba, w ogóle nie widać tego na zdjęciach ale jest niska i tłusta. Poza tym taka wieśniar z niej, opryskliwa, przeklina jak szewc, porazka totalna. W necie jest więcej jej ogłoszen w roznych miastach, widocznie sobie tak jezdzi bo nigdzie kariery by nie zrobiła, a szwagry lecą bo coś nowego.


☕ Atmosfera (★☆☆☆☆)

jak pod jakimś klubem na zadupiu z lafiryndą. Pieprzy od rzeczy, marudna, dużo rzeczy jej nie pasuje. Takie podejscie aby wziąć hajs, zero zaangażowania. Jeszcze 200 zl chce za cos takiego.


⚡ Akcja (★☆☆☆☆)

Nic szczególnego. Ciagnie bo ciągnie, rozłozy nogi i tyle. Na górze nawet nie chciała. Zaluje ze zostałem ale ciśnienie miałem. Jeden spust i nara, myślałem ze się porzygam. Ffb w gumie, 3/10. Nikomu nie polecam, co innego pisze w ogłoszeniu, co innego robi. i jeszcze jest przy tym taka arogancka jak się jej zwróci uwage że miało być inaczej. Omijajcie szerokim łukiem


⚡ Przetestowane usługi

pozycja na jeźdźca (-1)pozycja od tyłu (-1)pozycja misjonarska (-1)oral w zabezpieczeniu (-1)finał na ciałolizanie jajek (-1)seks klasyczny (-1)

💵 Czas i koszt spotkania

Doggy przejebał 200 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (200 PLN) to: pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, pozycja misjonarska, oral w zabezpieczeniu, finał na ciało, lizanie jajek, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Jarosław.

🔤 Tagi

wymaga samoobsługibrak inicjatywykłoda w łóżkudużo ręki przy FBG1 finał w cenieblondynkaniskaduże cyceretuszowane zdjęciazaniża wiekobwisłe piersidługie włosymało inteligentnazmanierowanakłamie przez telefonwycofanabrak szacunku do klientaciężko się umówićciężko się dodzwonić
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...