🌆 Województwa
🏆 KONKURS 3xZ! Zaruchaj, Zrecenzuj i Zgarniaj żetony!

Wydziarana Madzia (+2), Warszawa

🚺 Znana jako:

  • Wydziarana Madzia
  • Mała Tattoo
Zaproponuj pseudonim...
🏆 Średnie oceny (2 recenzji):
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★★☆raczej w porządku
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★★rewelacja!
⚡ Akcja★★★★★rewelacja!
💵 Ostatni znany cennik:
Cena za 1 godz.150 PLNMaj 2018
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Wydziarana Madzia napisane przez naszych użytkowników.

Wiercipek » polecił » Wydziarana Madzia20 Maja 2018, 22:22

👤 Wiercipek

zarejestrowany: 17 Maja 2018, 19:04
napisanych opinii: 8

Bardzo fajna tania ruchałka.


📞 Ustawka (★★★★★)

2 telefony, jest gdzie zaparkować, nie miałam żadnych przeszkód.


👁 Diva (★★★★☆)

temperamentna, ciekawa osobowość, wydziarana.Dupeczka 7/10, twarz 5/10, cycek 7/10. Czyli jest co poruchac


🏠 Lokal (★★★☆☆)

Za mały, łóżko do wymiany. Poza tym bez tragedii.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Tutaj dupeczka wymiata. Pogada, pośmieje się, nie przesadza z opowiadaniem głupot które nikogo nie obchodzą. Ma wyczucie. Nie jest nachalna. Można u niej odpocząć. I nie ma jakiegoś gfe, tylko taka wyluzowana profesjonalistka.


⚡ Akcja (★★★★★)

Anal bez dopłaty i dobry, dupeczka lubi taką akcję, może nie naciska ale nie robi żadnych problemów. Nie ma ze ojej dałabym ale jest taki duzy ze jednak wkładaj gdzie indziej. A w dupę podymać bez dopłaty to luskus, zwłaszcza ze akcja nieprzeciętna. gra wstępna to były zabawy oralne i zrobiły co miały zrobić, miło, stanęło co miało stanąć, ona też się lekko nakręciła. Wszystko się udało, wyszedłem wyładowany i zajebiście zadowolony. I nie taki biedny nadal.


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)minetka (+1)lizanie jajek (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

Wiercipek przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks analny, oral bez zabezpieczenia, minetka, lizanie jajek.

Orientacyjna data spotkania to maj 2018.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa.

🔤 Tagi

podatna na sugestięod razu przechodzi do akcji2 finały w ceniebierze po same jajajak z koleżankąmiła rozmowabrunetkawysokaszczupładługie włosyświetny tyłekrzeczowy kontaktczysta łazienkaczysty lokallubi torzetelnie podchodzi do pracydobra i taniaustawka na 2 telefonyprzeorane łóżko
50cm » polecił » Wydziarana Madzia16 Grudnia 2017, 14:34

👤 50cm

zarejestrowany: 16 Grudnia 2017, 13:55
napisanych opinii: 13

Bez dopłaty do anala. Buzia aniołka, ale dusza diabełka! Polecam!


📞 Ustawka (★★★★★)

Będąc na delegacji w Warszawie szukałem jakiejś panny na miłe spędzenie czasu. Cena niezbyt wysoka jak na warszawskie warunki, lubię ostre laski, więc dzwonię. Odebrała bez problemów, sama powiedziała, że anal bez dopłaty, szybka decyzja i jazda do wskazanego miejsca.


👁 Diva (★★★★★)

Otworzyła mi młoda dziewczyna - wiek i zdjęcia według mnie prawidłowe. Diva z buzią aniołka, ale gwarantuję, że duszę ma diabelską :> Tatuaże prawdziwe, kolczyki w wardze, w języku, na łechtaczce - pełen komplet. Do tego wygadana i konkretna.


🏠 Lokal (★★★★★)

W lokalu jeszcze dwie divy, ale było intymnie i nikt nie przeszkadzał w trakcie akcji. W pokoju fajny klimat, zasłonięta roleta (można poprosić o odsłonięcie), zapalone świeczki, pościel czysta.


☕ Atmosfera (★★★★★)

Atmosfera bardzo pozytywna. Madzia to taka kumpela z sąsiedztwa, ale jak przechodzi do akcji to jest konkretna i diabeł w nią wstępuję. Można by pewnie się z nią całować i miziać pół dnia, ale ona nie naciska na spokojną atmosferę. Bierze w dupę jak profesjonalistka, ale gra też trochę niedostępną jak jej się próbuje włożyć paluszka. Ogólne wrażenia jak najbardziej na plus!


⚡ Akcja (★★★★★)

Akcję zaczęła od loda, nie robi go bardzo głęboko, ale fajnie bawi się kutasem, raz szybciej, raz wolniej, kolczyk fajnie jeździ po główce, podczas francuza cały czas patrzy w oczy i nie ucieka wzrokiem zawstydzone. Strzał gdzie chcemy, u mnie wzięła do buźki, szkoda, że nie połyka. Sama zapytała, czy jestem już gotowy, szybko postawiła mi kutasa w stan gotowości.
Anal tylko w gumie, czyściutka jest, pachnąca, można ją ruchać tak bez najmniejszego zająknięcia z jej strony, widać, że to lubi i że sprawia to jej ogromną przyjemność. Dupka ciasna, tyłek duży, więc fajne widoki, mógłbym się spuścić szybko, ale chciałem sobie jej jeszcze trochę poużywać, więc przystopowałem. W międzyczasie mizianie, pocałunki, proponowała też loda. Przechodząc do cipki dba o to, że by zmienić kondoma, cipka również ciasna, po prostu dziewczyna jak marzenie.
Aż żal było od niej wychodzić, kiedy skończyła się godzina, warto było do niej się wybrać i jak następnym razem będę w Warszawie, to na pewno do niej będę wracał!


⚡ Przetestowane usługi

seks analny (+1)wkładanie palców do pupy (+1)pocałunki (+1)przytulanie (+1)seks klasyczny (+1)pozycja misjonarska (+1)oral bez zabezpieczenia (+1)finał w ustach (+1)

💵 Czas i koszt spotkania

50cm przejebał 150 PLN podczas spotkania trwającego 1 godzinę, płatne z góry

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (150 PLN) to: seks analny, wkładanie palców do pupy, pocałunki, przytulanie, seks klasyczny, pozycja misjonarska, oral bez zabezpieczenia, finał w ustach.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Warszawa w dzielnicy Mokotów.

🔤 Tagi

od razu przechodzi do akcjiciągnie jak odkurzaczdowolna ilość zbliżeńakcja jak w pornolujak z koleżankąproponuje coś do picianie patrzy na zegarekbrunetkaduże cyceduża pupaczysta łazienkaczysty lokallubi tolubi w dupętatuażeustawka na 2 telefony
Aktywne ogłoszenia Historia Ceny Dodaj opinię...