🚺 Daria rimming (0), Kraków

🚺 Znana jako:

  • Daria rimming
Zaproponuj pseudonim...

🔗 Linki do ogłoszeń:

Zaproponuj link...
0% korzystających poleca (0/ 1 /0)
📞 Ustawka★★★★★rewelacja!
👁 Diva★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
🏠 Lokal★★★★☆raczej w porządku
☕ Atmosfera★★★★☆raczej w porządku
⚡ Akcja★★★☆☆ni w pizdę ni w oko
💵 Ostatni znany cennik
Cena za 1 godz.300 PLNGrudzień 2017
⚠ UWAGA! Powyżej znajdują się ostatnie znane ceny napotkane przez naszych użytkowników. Mogą one odbiegać od stanu bieżącego. Jeżeli chcesz mieć pewność jakiej kwoty oczekuje diva, skontaktuj się z nią.

💬 Opinie użytkowników

Poniżej znajdują się recenzje ze spotkań z Daria rimming napisane przez naszych użytkowników.

Stifler » napisał o » Daria rimming15 Grudnia 2017, 20:33Polski 🇵🇱 | English 🇬🇧

zarejestrowany: 2017-12-07
napisanych opinii: 23


Ujdzie, duzo usług dostępnych ale i tak nie t kategoria cenowa


📞 Ustawka (★★★★★)

3rozmowy przez telefon i jestem. Rzeczowo, konkret


👁 Diva (★★★☆☆)

Przeciętna ale bardzo sympatyczna. Twarz taka że na ulicy bym się jakoś specjalnie nie spojrzał, ale kutasa nie będę żałował i dla takiej. małe3 piersi ale całkiem spoko. Zbliża się do 40.


🏠 Lokal (★★★★☆)

Europejska niedaleko Biedry jeśli to komuś cos mowi. Mieszkanie ładne, nie ma się do czego przyczepić, są zele, płyn do ust, ręczniki suche.


☕ Atmosfera (★★★★☆)

Luźno, jak z sąsiadką fajną.


⚡ Akcja (★★★☆☆)

To nie jest akcja za tyle kasy. W ofercie rimming i i faktycznie dostępne, ale bez szału. Wytrysk podobnie, liczyłem na ciekawsze efekty a to chyba był piss - dwie rózne rzeczy. Ale plus za to ze się chce bawic w takie rzeczy. lodzik pracowity, stara się i rzeczywiście umie. Wysysa wszystko, nie zostawia śladów żadnych. Seks poprawnie, ale nie ujęło mnie. 6/10. Powinna zejść z ceny to nie byłoby narzekania. ale za 300 to są fajne dupeczki


⚡ Przetestowane usługi

rimming w stronę klienta (+1), pocałunki (+1), przytulanie (+1), kobiecy wytrysk (squirt), piss w stronę klienta, pozycja na jeźdźca (+1), pozycja od tyłu (+1), głębokie gardło (+1), oral z połykiem (+1), finał w ustach (+1), lizanie jajek (+1), oral bez zabezpieczenia (+1), seks klasyczny

💵 Czas i koszt spotkania

Stifler przejebał 300 PLN podczas spotkania trwającego 1 godz., płatne z góry.

Usługi wykorzystane w cenie podstawowej (300 PLN) to : rimming w stronę klienta, pocałunki, przytulanie, kobiecy wytrysk (squirt), piss w stronę klienta, pozycja na jeźdźca, pozycja od tyłu, głębokie gardło, oral z połykiem, finał w ustach, lizanie jajek, oral bez zabezpieczenia, seks klasyczny.

Orientacyjna data spotkania to grudzień 2017.
Spotkanie odbyło się w mieście Kraków.

🔤 Tagi

podatna na sugestię, od razu przechodzi do akcji, ciągnie jak odkurzacz, przy FBG nie używa rąk, jak z koleżanką, proponuje coś do picia, nie patrzy na zegarek, MILF, zaniża wiek, czysta łazienka, czysty lokal, perfekcyjna ustawka, dyskretne lokum

💬 Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tej opinii. Jeśli chcesz o coś zapytać autora lub masz coś do dodania, to możesz rozpocząć dyskusję.

Are you a foreigner in Poland? See this page in English 🇵🇱.